Arada 2018 Yerli Filmi Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Arada 2018 Yerli Filmi Sansürsüz Romantik Film, Yerli Filmler 
Yerli Film
2018 romantik yerli film tadında bir sinema eseri olan Arada 2018 Yerli Filmi Sansürsüz filmi full hd film izleme ile sitemizde yer almaktadır. Ozan, doksanlar İstanbul’lunda genç bir punk’tır. Kaliforniya’da albüm çıkarmayı hayal eder. Babası Altan, darbe ile müzik kariyeri sona eren eski bir şarkıcıdır.Babası Altan ile Ozan, doğum gününde geleceği hakkında ateşli bir tartışmaya girerler. Ozan evini terk eder. Kaset dükkanı sahibi arkadaşı Deniz, Ozan’a ertesi sabah Kaliforniya’ya giden bir gemi bileti hakkında bir ipucu verir. Ozan ve kızarkadaşı Lara; ev partilerinden, hurdalıkta yer alan çılgın rave partisine, nargile bar’dan birçok yere kadar tüm şehirde bileti ararlar.
 • 720P
 • IMDb 6.2
 • 188
 • 322
Zer 2017 Yerli Dram Filmi Online
Tüm Bilgiler
Zer 2017 Yerli Dram Filmi Online Aile filmleri, Yerli Filmler 
Yerli Film
Yerli dram türü olarak sinemalarda 2017 yılında vizyonda yer alan Zer 2017 Yerli Dram Filmi Online izle filmi sizlere sansürsüz tek parça olarak sunmaktayız. Bir rivayete göre eski bir zamanda Dersim'in bir köyüne çoban olarak giden genç, köyün ağasının kızı Zer'e aşık olur. Ancak ağa, kızı vermez ve kış günü kızını zorla evlendirir. Çoban ve Zer düğün gecesi kaçmaya karar verir. Ancak ince gelinlik içinde Zer tipide yolunu kaybeder ve donar. Bunu öğrenen çoban, yıllarca deli divane bir halde köyden köye Zer hakkında şarkılar söyleyerek dolanır dururmuş.Zer filmi, New York'ta yaşayan Jan'ın bu şarkıyı aramasının hikayesi. Jan şarkıyı aradıkça; görkemli bir coğrafya, özgün bir kültür, renkli karakterler ve bir katliamın izleri içinde bulur kendini. Yolculuk, babaannesi Zarife'nin bir ömürlük sırrını da açığa çıkaracaktır.Fotoğraf, Uzak, Son Mevsim: Şavaklar, Fırtına ve Bir Varmış Bir Yokmuş filmlerine imza atan yönetmen ve senarist Kazım Öz'ün altıncı uzun metrajlı filmi olan yapım hem Köprüde Buluşmalar'da hem de Kültür Bakanlığı'ndan yapım desteği alan bir proje. Senaryosunu da Kazım Öz'ün kaleme aldığı filmin başrolünde Nik Xhelilaj yer alıyor.
 • 720P
 • IMDb 6.7
 • 200
 • 136
Deliler Fatih’n Fermanı Yerli Fİlmi Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Deliler Fatih’n Fermanı Yerli Fİlmi Sansürsüz Aksiyon filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Yerli tarih filmi konulu olan Deliler Fatih’n Fermanı Yerli Fİlmi Sansürsüz izle filmi sansürsüz film izlemenin keyfi ile 1080p full hd olarak kesintisiz izleyebilirsiniz. Fatih Sultan Mehmet’in babası 2. Murat, Eflak topraklarını fethettiği zaman, Romanya Kralı Osmanlı ordusuna direnmemeyi seçer. Toprağı yönetmek için yetki veren 2. Murat, teminat olarak da Romanya Kralı'nın 2 oğlunu alır. Kardeşler Vlad ve Radu, çocukluklarını Fatih Sultan Mehmet’le beraber Edirne Sarayı’nda geçirirler. 2. Murat ve Romanya Kralı öldükten sonra, Vlad, Fatih Sultan Mehmet tarafından Eflak’a Voyvoda olarak atanır. Küçüklüğünden beri içinde derin bir şiddet barındıran Vlad, orada Vatikan’ın ve Ejder Tarikatı’nın yönlendirmeleri ve dikteleriyle Fatih Sultan Mehmet’e karşı çok büyük bir kin ve nefret beslemeye başlar. Vlad, 23.734 Türkmen, Boşnak, Sırp, Arnavut ve Bulgar kazığa oturttuğunu kendi beyan edince, Fatih Sultan Mehmet durumun sebebini öğrenmek için kendi habercisini gönderir. Vlad, gönderilen habercinin de başına sarığını çakıp geri gönderince, Fatih Sultan Mehmet de bu olayı çözmeleri için Deliler’i görevlendirir...Aşgar'ı İsmail Filiz, Baba Sultan'ı Yetkin Dikinciler, Gökkurt'u Cem Uçan, Kazıklı Voyvoda Vlad Tepeş’i Erkan Petekkaya, Fatih Sultan Mehmet’i de Rüzgar Aksoy ve Alaca'yı da Nur Fettahoğlu'nun canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda Demet Tuncer, Mehmet Ali Karakuş, Gökçe Özyol, Mehmet Pala ve Batın Uçan da yer alıyor. Osman Kaya yönetmenliğinde hayata geçirilen filmin görüntü yönetmenliğini Sami Saydan üstlenirken, senaryo ise Mustafa Burak Doğu ve İbrahim Ethem Arslan'ın imzasını taşıyor.
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 343
 • 317
SIFIR Etkisiz Eleman sansürsüz
Tüm Bilgiler
SIFIR Etkisiz Eleman sansürsüz 2019 filmleri, Yerli Filmler 
Türkçe Dublaj
Bir Murat Zurnacı filmi olarak yerli komedi olarak vizyonda yer alacak olan SIFIR Etkisiz Eleman sansürsüz izle filmi tek parça film izleme kalitesi ile 1080p mobil seçenekleri ile sizlerle buluşturuyoruz. SIFIR: Etkisiz Eleman filminin ana temasına bakıldığında filmde ilkokul yıllarında büyük bir travma yaşayan Vecdi'nin hikayesini konu ediyor. Vecdi, yıllar önce yaşadığı travmanın etkilerini yaşayan genç bir adamdır. O, hayatını değiştiren bu travmanın etkisinden kurtulmak ve yarattığı kabuktan çıkmak için kendisini bir maceranın içine atar.
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 332
 • 303
Kolpaçino 2 Bomba Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Kolpaçino 2 Bomba Sansürsüz Macera filmleri, Yerli Filmler 
Türkçe Dublaj
Yerli komedi filmleri içinde oldukça beğenilen ve serinin ikinci filmi ekranlarınızda yer almaya başlayacak olan Kolpaçino 2 Bomba Sansürsüz izle filmi online full film izleme seçeneği ile burda yer alacaktır. Konusuna değindiğimiz kolpaçino filminde Zengin bir ailenin tek çocuğu olan Özgür, için hayat güzel olması gerekirken her şeyi kendi eliyle yapmaya çalışır. Ne zengin ve pinti babasından nede karısının babasından beş kuruş görmez. Bu durum onda sinire neden olur. Özgür’de evlilikte bulamadığı bütün zevkleri başka yerde arar. Bir kadınla beraber olan Özgür, emlak işi yapmakta ve işleri tıkırındadır. Her gün evden bir şekilde izin alıp bu kadınla beraber olur. Kadın kendisini kaset ve evlilik vaadiyle kandıran bu adam için bir şantaj kaseti çeker.Bu kaset içinse yüklü miktarda para ister. Fakat Özgür erkekliğine yediremediği için bunu reddeder ve kadını koruyanların olduğu mekana baskına gider. Tek gidemeyeceği için bütün kolpacı arkadaşlarına da haber verir. Sadece bir mekan baskını olarak başlayan olay ekibin bir animasyon kıyafeti giymesiyle son bulur. Kolpaçino 2 izlerken çok gülecek ve her bir karakterin ne kadar iyi olduğunu fark edeceksiniz. Kolpaçino Bomba izleyicisiyle buluşuyor.
 • 720P
 • 281
 • 196
Alem-i Cin 2 Yerli Korku Filmi
Tüm Bilgiler
Alem-i Cin 2 Yerli Korku Filmi 2019 filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Yerli korku filmleri içinde serinin ikinci filmini 2019 nisan ayında vizyonlarda yer alacak olan Alem-i Cin 2 Yerli Korku Filmi izle filmi tek parça online hd film izleme kalitesi ile sitemiz korku filmleri kategorisinde yer alacaktır. Korku türündeki Alem-i Cin filminin devam halkası olan filmin yapımı Film Fabrikası'na ait. 2018 yapımı ilk filmde, gördüğü kabusların sırrını çözmeye çalışan genç bir kadının hikayesi anlatılıyordu.
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 393
 • 241
Hasbihal 2019 Yerli Komedi Filmi
Tüm Bilgiler
Hasbihal 2019 Yerli Komedi Filmi 2019 filmleri, Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
Yerli komedi dalında vizyonlarda önümüzdeki günlerde yer alacak olan komedi filmi Hasbihal 2019 Yerli Komedi Filmi izle sansürsüz izlemenin yanında filmi tek parça olarak kesintisiz izleyebilirsiniz. Hasbihal, platonik aşkını, sevgilisinden ayırmaya çalışırken başını belaya sokan genç bir adamın hikayesini konu ediyor. 30’lu yaşlarında obsesif bir adam olan Hasbi, ailesi ile birlikte yaşamaktadır. Hayatını kitap okuyarak geçiren Hasbi, bu sayede Antik Yunanca ve Osmanlıca ile ilgili epey bilgi sahibi olur. Patavatsız bir adam olan babası ile vefakar annesi arasından sıkışıp kalan Hasbi, gönlünü komşu kızı Müjgan’a kaptırır. Ancak Müjgan, Hasbi’ye karşı aynı duyguları beslememektedir. Müjgan, zengin ve şımarık bir adam olan Tanberk ile birliktedir ama onun nasıl biri olduğunu anlamasıyla ilişkine hemen son verir. Müjgan’ın Tanberk’ten ayrıldığından haberi olmayan Hasbi, onları ayırmak için plan yapar. Arkadaşının yardımı ile Tanberk’in fotoğraflarını fotomontajla değiştirip, uygunsuz şeyler ekleyen Hasbi, başını belaya sokmaktan kurtulamaz. Yaptıklarından sonra Tanberk’in babası olan Metin’in adamlarını peşine takan Hasbi, çareyi yerinden yurdundan ayrılıp uzaklara kaçmakta bulur. Ancak onun uzaklık anlayışı, 8 km ilerideki Side’den ötesi değildir.
 • 720p
 • 415
 • 366
Bücür 2018 Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Bücür 2018 Sansürsüz Aile filmleri, Yerli Filmler 
Türkçe Dublaj
2018 yerli komedi türünde vizyonlarda yer almış olan yerli film Bücür 2018 Sansürsüz izle tek parça olarak sizlerin beğenisine online film izleme kalitesi ile getirmekteyiz. Konu olarak bakıldığında filmde afacan bir çocuğun yaramazlıklarını beyaz perdeye yansıtarak izleyici ile buluşturuyor. Özellikle de küçüklerin seveceği türden bir film olan bücür oldukça ilgi gören filmler arasındadır. Sizleri daha fazla bekletmeden aile filmi olan bücür ile baş başa bırakıyoruz.
 • 720p
 • 1.230
 • 540
Hayatta Olmaz Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Hayatta Olmaz Sansürsüz Yerli Filmler 
Türkçe Dublaj
2019 komedi türündeki ilk yerli filmlerinden bii olarak vizyonda olacak olan Hayatta Olmaz Sansürsüz izle filmi tek parça olarak sitemizden izleyebilirsiniz. Hayatta Olmaz filmi içerik olarak üç çocukluk arkadaşının hikayesini konu ediyor. Gösteriş meraklısı Emin, fırıldak Arif ve saf Hayrani çocukluktan beri bir arada olan yakın arkadaşlardır. Onlar her ne kadar birbirlerinden farklı karakterlere sahip olsalar da iyi kötü tüm zamanlarda birbirlerinin yanında olur. Asla olmayacağını düşündükleri ne varsa hepsi teker teker gerçekleşmeye başlayınca üç arkadaş kendilerini eğlence dolu bir macerasının içerisinde bulur.
 • 720p
 • 382
 • 228
Hayatta Olmaz 2019 Yerli Komedi Filmi
Tüm Bilgiler
Hayatta Olmaz 2019 Yerli Komedi Filmi 2019 filmleri, Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
Önümüzdeki aylarda 2019 yerli komedi filmleri içinde vizyonda sıra bekleyen filmde içinde sizlere önereceğimiz komedi dalındaki Hayatta Olmaz 2019 Yerli Komedi Filmi izle filmi oldukça komedi sahneleri ile ilgi odağı olmuştur. Hayatta Olmaz, üç çocukluk arkadaşının hikayesini konu ediyor. Gösteriş meraklısı Emin, fırıldak Arif ve saf Hayrani çocukluktan beri bir arada olan yakın arkadaşlardır. Onlar her ne kadar birbirlerinden farklı karakterlere sahip olsalar da iyi kötü tüm zamanlarda birbirlerinin yanında olur. Asla olmayacağını düşündükleri ne varsa hepsi teker teker gerçekleşmeye başlayınca üç arkadaş kendilerini eğlence dolu bir macerasının içerisinde bulur.
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 415
 • 241
Saf 2019 Yerli Filmi Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Saf 2019 Yerli Filmi Sansürsüz 2019 filmleri, Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
Yerli dram içeriğe farklı bir tema ile işlenen Saf 2019 Yerli Filmi Sansürsüz izle filminde oldukça hüzünlü bir tema işlenmiştir. Saf, gecekonduda yaşayan bir çiftin mahallede çıkan kentsel dönüşüm söylentileri sonrasında değişen hayatlarını konu ediyor. Kamil ile Remziye Fikirtepe’de bir gecekondu mahallesinde yaşayan evli bir çifttir. Naif bir adam olan Kamil, yan mahallede yürütülen kentsel dönüşüm projesinin şantiyesinde çalışmaya başlar. Uygulanan kentsel dönüşüm projesine mahalleli oldukça tepkilidir. Mahallesinde gördüğü tepkiler ve işyerinde artan baskılar Kamil’i farklı bir adama dönüştürür. Kamil’in yaşadıkları onunla birlikte en çok eşi Remziye’yi etkiler. “El Yazısı” filmi ile tanınan Ali Vatansever’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerini Saadet Işıl Aksoy ve Erol Afşin paylaşıyor. Senaryosu da Ali Vatansever’e ait olan filmin kadrosunda Onur Buldu, Ümmü Putgül ve Kida Ramadan gibi isimler yer alıyor.
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 293
 • 182
Kuklalı Köşk Hırsız Var Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Kuklalı Köşk Hırsız Var Sansürsüz 2019 filmleri, Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
Bir Mustafa H. Öztürk filmi olarak 2019 yerli filmler kategorisinde yer alacak olan Kuklalı Köşk Hırsız Var Sansürsüz izle filmi oldukça keyifli ve komik sahneleri ile öne çıkmatadır. Konu olarak baktığımızda ise Kuklalı Köşk: Hırsız Var, zengin olma hayali kuran bir grup hırsızın, canlı kuklaları çalmaları sonucu başlarına gelen maceraları konu ediyor. Büyük bir köşkte yaşayan Müşfik Amca’nın bir akşam arkadaşlarının davetine katılması, beklenmedik olayların gelişmesine neden olur. Müşfik’in evine girmeyi planlayan Behçet ve Riko adındaki hırsızlar, onun evden ayrılmasıyla birlikte planlarını uygulamaya koyulur. Hırsızlar evde kimsenin olmadığını düşünmektedir ancak bilmedikleri çok önemli bir şey vardır. Müşfik, evden giderken köşkü kuklalara emanet etmiştir. Eve hırsızların girdiğini gören kuklalar, evi hırsızlara karşı savunmaya başlar. Karşılarında birden canlı kuklaları görünce ne yapacaklarını şaşıran Behçet ve Riko, kuklaların daha çok para edeceğini düşünüp onları kaçırmaya karar verir. Ancak bunu yapmak sandıkları kadar kolay olmayacaktır.
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 534
 • 271
Kötü Çocuk Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Kötü Çocuk Sansürsüz Romantik Film, Yerli Filmler 
Türkçe Dublaj
17 yaşına giren Kayla hayatında ilk kez gördüğü babasının evine taşınır. Kötü Çocuk Sansürsüz izle filminde Babası annesinin hamile olduğunu öğrenince yıllar önce onları terk etmişti. Bu sebepten dolayı Kayla babasına öfke doludur. Yıllar boyunca baba özlemi çekerek büyümüştür. Babası Kayla'yı Atahan adlı bir koleje yazdırır. Yeni arkadaşlar edinmesi Kayla'nın babasına olan öfkesini unutmasına yetmez. Meriç adında kötü bir karaktere sahip karanlık bir çocukla tanışır ve arkadaşlık etmeye başlar. Kayla Meriç'le arkadaşlık ederek babasını cezalandırmayı planlar. Meriç onu sürekli gittiği bara götürür. Meriç'in bir sürü düşmanı vardır ve artık onlar Kayla'nında düşmanıdırlar. Bir gün iki serseri Kayla'yı kaçırmış ve onu Meriç kurtarmıştır. Bu olaydan sonra Kayla daha yoğun hislerle Meriç'e bağlanmıştır. Ama bilmediği çok fazla şey vardır. Meriç zor bir çocukluk geçirmiş, bu yüzden psikolojik sorunlar yaşamış, problemli ve yalnızlığı seçmiş bir çocuktur. Meriç'in gizemli hayatı ortaya çıkmaya başladıkça Kayla ve Meriç içinde, aşklarını ve sevgilerini sınama zamanı gelmiştir.
 • 720p
 • 269
 • 184
Papatya 2018 Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Papatya 2018 Sansürsüz Yerli Filmler 
Türkçe Dublaj
Yerli filmler içinde 2018 yılı vizyopn filmi olan Papatya 2018 Sansürsüz izle filminde dramatik konular işlenmiştir. İçerik ola ele aldığımız yerli film papatya filminde Babasız büyümek oldukça büyük bir eksikliktir. Bu eksikliği kişiler hayatının her döneminde çekerler. Umut’ta böyle büyüyen bir çocuktur. Üniversitenin son sınıfında okuyan genç çocuk için hep bir eksiklik hep bir burukluktur babasızlık. Nuri onun yakın dostudur. Nuri’nin bir babası vardır. Fakat o da hep eksik yaşamakta. Babasının varlığıyla yokluğu birdir. Bu ikilinin baba eksiklikleri ve ortak yaşam zorlukları onları birbirine yaklaştırmışlardır. Bir röportajda gördüğü kız ona ilham olacaktır. Bu kızı bulmak içinde her şeyi göze alır. Papatya izlerken oldukça duygu yüklü bir yapımı izleme şansı bulacaksınız. 2018 yapımı yerli filminizde sizleri bekleyen nette ilk olan yapımımızı izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 306
 • 215
O İş Bende Sansürsüz
Tüm Bilgiler
O İş Bende Sansürsüz Yerli Filmler 
Türkçe Dublaj
Yerli komedi türünde önümüzdeki ay vizyonda yer alan ve kaçırılmaması gereken yerli komedi filmi olarak vizyonda yer alacak olan O İş Bende Sansürsüz izle filmi oldukça komedi ve romantik sahneleri ile öne çıkmaktadır. O İş Bende Filminin içeriği ise varlıklı bir iş adamının oğlu olan Mert'in imrenilecek bir hayatı vardır. Her istediğini elde edip sefa içinde yaşayan Mert'in hayatı, babasının iflas etmesi ile alt üst olur. Üstüne bir de babasının rahatsızlanması her şeyin daha kötü bir hal almasını sağlar. Babasının borçlarını üstlenmek zorunda kalan Mert, borçları ödemenin yollarını ararken kendisini türlü maceraların içerisinde bulur. Komedi türündeki "O İş Bende" filminin yönetmen koltuğunda Haydar Işık oturuyor. Filmin başrollerini ise Nilay Toprak ve Nez Demir üstleniyor.
 • 2019
 • 720p
 • 650
 • 214
Ülkemizde oldukça rağbet gören sinemalarda da en çok tercih edilen film türlerinden olan yerli film izlemektir. En çok aile içinde tercih edilen yerli filmler ve özellikle de son yıllarda oldukça başarılı filmlere imza atmaları insanları yerli film izlemeye teşvik etmiştir. En çok tercih edilen film türü olan yerli filmler kategorimizde dram, romantik, komedi ve aksiyon yerli filmleri bulunmaktadır. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hafta sonu sinema keyfini evinizde geçirmek istiyorsanız birbirinden eğlenceli yerli filmleri sitemizden online full hd görüntü kalitesi yanı sıra filmleri donmadan oldukça hızlı bir şekilde sansürsüz izleyebilirsiniz. En çok izlemek istediğiniz yerli türdeki filmler bizimle iletişime geçerek isteklerde bulunabilirsiniz.