Babamın Kanatları Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Babamın Kanatları Sansürsüz Aile filmleri, Yerli Filmler 
Yerli Film
İnşaat işçisi olarak çalışan İbrahim çok ciddi bir rahatsızlığa yakalanmıştır. Hayatında en önem verdiği şey ise uzaklarda yaşayan eşi ve çocuklarıdır. Babamın Kanatları Sansürsüz izle filmi arkasında ailesini emanet edebileceği ve güvenebileceği kimse de yoktur. Yeğeni Yusuf ise zenginlik peşinde koşan hırslı bir gençtir. Bütün bu sorunların içinde İbrahim'in tek düşünebildiği şey ise öldükten sonra ailesine ne bırakacağıdır. Uzun yıllar inşaat işçisi olarak çalışmış İbrahim (Menderes Samancılar), vücudunda kötü huylu bir tümör olduğunu, fazla bir ömrü kalmadığını öğrenir. Kendisinden çok uzakta, Erciş'te yaşayan ailesinin yanına gitmeyi istemektedir. Yeğeni Yusuf (Musab Ekici) ise bir an önce büyük paralar kazanıp yükselme hırsıyla dolu yine bir inşaat işçisidir. İbrahim geçmişini ve içinde bulunduğu durumu sorgulayıp, ailesine nasıl bir gelecek bırakacağını düşünürken, Yusuf bu durumu anlamaktan çok uzaktır.
 • 1080p
 • 21
 • 177
Organize İşler Sazan Sarmalı Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Organize İşler Sazan Sarmalı Sansürsüz Aksiyon filmleri, Yerli Filmler 
Türkçe Dublaj
İlki 2015 yılında vizyonlarda oldukça beğeni kazanan organize işler filmi 2019 yerli film türünde yer alan ve serinin ikinci filmi olarak ekranlarınıza gelecek olan Organize İşler 2 Sazan sarmalı sansürsüz izle filmi oldukça keyifli dakikalar yaşatacak. Organize İşler Sazan Sarmalı"nda, Asım Noyan (Yılmaz Erdoğan) ve çetesi her zamanki dolandırıcılıklarına devam etmektedir. Asım'ın sevgili kızı Nazlı (Bensu Soral) büyümüştür ve artık babasının bu kirli dolapları bırakmasını ister. Asım'ın ise oltasına atlamaya hevesli olan sazanların peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Fakat bir gün başlarına beklemedikleri bir iş gelir. Dolandırıcılar kralının kızı Nazlı dolandırılmıştır. Asım'ın ise elbette bu harekete verilecek iyi bir cevabı vardır. Çetesiyle birlikte "sazan sarmalı" adını verdiği bir üç kağıdın organizasyonuna başlar.
 • 2019
 • Türkiye
 • 720p
 • IMDb 7.0
 • 59
 • 127
Çırak Yerli Dram Filmi
Tüm Bilgiler
Çırak Yerli Dram Filmi Yerli Filmler 
Yerli Film
Genç yönetmenlerden Emre Konuk'un yurt içi ve yurt dışı festivallerden ödül ile dönen filmi Çırak Yerli Dram Filmi izle, hayata ve ölüme karşı büyük korkuları olan Alim'e odaklanıyor. Gerçekten de Alim hayatı boyunca bir terzinin yanında çıraklık yapmıştır. Yaşı 35 olmuştur ve bu evrelerde de hayatın genel yapısı onun açısından her daim geri planda kalmıştır. Hem kamera açıları, hem de yönetmenlik açısından büyük bir kaliteyi gözler önüne seren film, oyunculukta da aynı etkileri sonuna kadar sunmaktadır. Keza Ankara Film Festivali'nde bir çok önemli ödüller alan Çırak, farklı oluşumlara karşı sağladığı büyük etkileri de son ana kadar sizlere sunmaktadır. Bu sebepten de hepiniz için güzel bir seyirlik dileriz.
 • 720p
 • 60
 • 79
4N1K Yerli Film Sansürsüz
Tüm Bilgiler
4N1K Yerli Film Sansürsüz Romantik Film, Yerli Filmler 
Türkçe Dublaj
Yerli sinema açısından son zamanlarda farklı yapımlarla da karşılaştığımızı söylemek mümkün. Özellikle de en çok merak edilen ve konusu açısından ser verip sır vermeyen filmlerden birisi de 4N1K Yerli Film Sansürsüz izle olmaktadır. Film öncelikli olarak isminden de anlaşılacağı üzere farklı bir sorgusal dönem içerisine doğru sizleri davet edecektir. Bu da iki katı daha değişik dokularla pekişebilmeniz açısından önemli bir düzeni sizler için sunacak. Bu sebepten de bir an evvel mevcut öykünün genel özelliklerini daha da derinden takip edebilmek adına filme hızlıca adapte olmanızı öneririz. Hem dinamik hem de üst düzey bir anlatıyı sizler için harmanlayan ve bu sayede de ortaya sağlam bir film akışı çıkaran bu yapımi sahip olduğu kurgusallık sayesinde de bir hayli etkili olacağa benziyor. Şunu da asla göz ardı etmemek gererkir ki, sinema ve yerli konjoktör açısından farklı ver ileri seviyeli bir düzeni daha da net açılardan elde etmek ve bunu da iyi bir filmle ytakalamak adına mevcut yapım sizlere büyük olanaklar tanıyacaktır. Bu sebepten dolayı da bir an evvel arkanıza yaslanarak kendinizi bu tarz filmlere bırakmanızı öneririiz. Keza bu aşamalarda pek çok özel çıkarıma ulaşmanız da mümkün hale gelecektir. Hepiniz adına şimdiden güzel bir seyrlik geçirmenizi dileri. Pek çok kaliteli yerli yapım bu platformda sizleri bekliyor.
 • 720p
 • 67
 • 38
Lanetli Anahtar Yerli Korku Filmi
Tüm Bilgiler
Lanetli Anahtar Yerli Korku Filmi Korku filmleri, Yerli Filmler 
Yerli Film
Korku sinemasının genel anlamda en dikkat çekici örneklerinden biri olarak Lanetli Anahtar Yerli Korku Filmi izle filmini gösterebiliriz. Özellikle de filmin sahip olduğu geniş kapsamlı atmosferi ve gerçekçi vuruşları sayesinde de her sahnesinde çok daha farklı bir çıkarıma ulaşmış olacaksınız. Filmin ana konusu ise dikkat çekiyor. Bir grup arkadaş, kendisine büyü yapılan arkadaşlarını bu beladan kurtarmak isterken kendilerini bambaşka bir belanın içerisine sokmaktadır. Bu bela dahilinde de sizler sekans sekans korku ile gerilimin en içerisine doğru akıcı bir şekilde dahil olacaksınız. Lanetli Anahtar filmini sitemiz üzerinden de donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz. Lütfen yorum yapmayı unutmayınız.
 • 720p
 • 78
 • 39
Lanet Uyanış Yerli Korku Filmi
Tüm Bilgiler
Lanet Uyanış Yerli Korku Filmi Korku filmleri, Yerli Filmler 
Yerli Film
Korku sineması içerisinde son zamanlarda en dikkat çekici işlerden birisi de Lanet Uyanış Yerli Korku Filmi izle filmi olmaktadır. Özellikle de film içerisindeki genel anlatıda aktarılmakta olan ileri düzey evreler, hem gerçekçi hem de tedirgin edici boyutları da beraberinde getirmektedir. Üstelik pek çok yerli korku sinema örneğinin de üzerinde olan bu filmin akıcı anlatımı ve göstermeden korkutma evreleri sayesinde başarılı olacağını bilmenizi isteriz. Her sahnede çok daha dikkat çekici aşamaları beraberinde getirecek ve izleyicilerini de memnun edici tonlamalara sahip olacak Lanet filminden sonra kendinizi uzunca bir süre tek başına bırakmak istemeyeceksiniz. Hepiniz için şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz…
 • 1080p
 • 88
 • 56
Aşgar Cin Vadisi Yerli Korku Filmi
Tüm Bilgiler
Aşgar Cin Vadisi Yerli Korku Filmi 2019 filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Aşgar Cin Vadisi Yerli Korku Filmi izle 2019 yerli korku türünde yer alacak olan bir Yahya Al filmi olarak izlemenize olanak sağdığımız bir filmdir. Aşgar Cin Vadisi konusu yine klasik bir yerli cin filmi olarak işlenmiş konusunda Mahsun, keçi çobanlığı yapan genç bir adamdır. Sürekli kabus gören genç adam, bir gece nasıl olduğunu bilmediği bir şekilde kendisini Seyitbattalgazi Türbesinin avlusunda bulur. Kulağında sürekli bir tını ve karşısında insana benzeyen cinler olduğunu fark eden Mahsun büyük bir korkuya kapılır. Yaşadığı bu gerçek ve hayal karışımı olaya anlama vermeye çalışan Mahsun, gün geçtikçe birbirinden tuhaf durumlarla karşı karşıya kalır. Her gece evinde uyuyan ama farklı yerlerde uyanan Mahsun, en sonunda büyük bir yol ayrımına gelir. Genç adam ya korkularından kaçmaya devam etmeli ya da onların üzerine giderek bu beladan kendisini kurtarmalıdır.
 • HD
 • 88
 • 102
Meteler 2019 Yerli Filmi
Tüm Bilgiler
Meteler 2019 Yerli Filmi 2019 filmleri, Aksiyon filmleri 
Yerli Film
2019 yerli aksiyon ve savaş filmlerinden biri olarak çok yakın zamanda izlemenize olanak sağlayacağımız Meteler 2019 Yerli Filmi izle filmi şimdiden en çok merak edilen yerli filmleri arasında yer alıyor. Konu itibari ile Meteler, Yüzbaşı Kürşad ve 8 askerin yer aldığı Meteler timinin teröristlerle verdiği mücadeleyi konu ediyor. Afrin operasyonunun 43. gününde Meteler timi canları pahasına bölgede bulunan teröristler ve onlara destek veren yabancı unsurlarla zorlu bir mücadeleye girişir. Burak Akyol’un yönetmen koltuğunda oturduğu filmin kadrosunda Gökhan Mumcu, Serhan Çeliker, Temmuz Gürkan Karaca, Cem Okyay, Kerem Tanık gibi isimler yer alıyor.
 • 1080p
 • 65
 • 46
Kapı Yerli Filmi Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Kapı Yerli Filmi Sansürsüz 2019 filmleri, Yerli Filmler 
Yerli Film
2019 yerli komedi ve dram karışımı bir film olarak yakında sinemalarda yer alacak olan ve baş rolünde Kadir İnanır'ın yer aldığı sinema filmi Kapı Yerli Filmi Sansürsüz izle oldukça farklı bir konuya sahip yerli filmler arasında yer almaktadır. Konusunu sizler için derlediğimiz kapı filminde Yakup ve Şemsa üç çocukları ve torunlarıyla birlikte Berlin’de yaşayan Süryani bir ailedir. Yirmi beş yıl önce Mardin’den Berlin’e göç etmişlerdir. Yeni hayatlarının mutlu bir gününde Mardin’den bir telefon gelir. Bu sarsıcı telefon, yirmi beş yıl önce kaybettikleri oğulları Mikhael ile ilgilidir ve ailenin tüm acıları tazelenir. Yakup ve Şemsa onları yalnız bırakmak istemeyen torunları Nardin ile birlikte Mardin’e giderler. Bu seyahat hepsinin kişisel yolculuklarının da başlangıcı olacaktır.
 • 1080p
 • 79
 • 55
Bol Şans Sansürsüz 2015
Tüm Bilgiler
Bol Şans Sansürsüz 2015 Romantik Film, Yerli Filmler 
Yerli Film
Türk sinemasının dram ile aşk üzerinden ilerlemekte olan her yapımında ortaya gerçekten de sağlam işlerin çıktığını söylemek isteriz. Bol Şans Sansürsüz 2015 izle Özellikle de son birkaç sene içerisinde vizyon ile buluşan filmlerin izleyicisi üzerinden şekil alan öyküleri, sizlere her açıdan daha da mükemmele yakın anlara tanıklık ettirmektedir. Hal böyle olunca da yeni bir vizyon seyirliğine sahip olan Bol Şans izle filmini de aradığınız her şeye rastlayacağınız sağlam bir yapım olarak değerlendirmek mümkün. Özellikle bu film içerisinde izleyicisinin gönlünü kazanacak net başarılara sahip oyuncularda bulunmaktadır. Ki genel olarak baktığımız zaman Selim Güngören isminin tv dizilerinde oluşturduğu tüm etkiyi bu filmde de görebilirsiniz. Filmin konusu da bir hayli dikkat çekmektedir. İstanbul’da arkadaşının barında şarkıcılık yapan Deniz, bu hayatından oldukça memnundur. Babasının ölümü üzerinde doğup büyüdüğü köye geri döner. Cenaze işlerini halledip eve dönmek ister, lakin işler istediği gibi gitmez ve burada Buse’ye aşık olur. Tüm bunların üzerine bir de babasının ölümü arkasındaki kirli işler eklenince, burada kalıp mücadele etmeye karar verir. Aşkın ve heyecanın her zaman üst noktalarda ilerlediği bu film için hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi isteriz. Romantizmi ve macerayı en üst noktalarda hissedebileceğiniz yapım ile sitemizde daha pek çok sağlam filmi de izleyebilirsiniz. Hepinize füzel seyirler geçirmenizi dileriz…
 • 720p
 • 91
 • 103
Göktaşı 2018 Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Göktaşı 2018 Sansürsüz Aile filmleri, Yerli Filmler 
Yerli Film
Filmlerini herkesimin severek ve beğenerek izlediği Şafak Sezer sıradaki yerli filmi olan Göktaşı 2018 Sansürsüz izle filmi karşımıza bu sefer trakyalı bir muhtarı canlandırarak geliyor. Göktaşı yerli komedi filminin ana konusu ele alındığında filmde Trakya yöresindeki Günebakan köyünde yaşayan halkın en büyük derdi susuzluktur. Buna son vermek isteyen köylüler yağmur duasına çıktıklarında hiç beklemedikleri birşey olur, yağmur yerine göktaşları yağar. Bu olağandışı olay, Amerikalı, Alman ve Rus ajanlarını da köye çeker. Göktaşlarını yüksek bedeller karşılığında satın alan bu yabancılar, köylülerin yanında kurnaz muhtar İsmet (Şafak Sezer) için de geçim kapısına dönüşür. İsmet köylülerin sattıkları taş başına bağış toplamaya çalışırken, İsmet'in şarkıcı oğlu Bahadır'ın köyü gelen muhabir Ceylan'a aşık olması, işleri iyice karıştırır.
 • 1080p
 • 140
 • 196
Özgür Dünya Yerli Filmi Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Özgür Dünya Yerli Filmi Sansürsüz 2019 filmleri, Aile filmleri 
Yerli Film
Yönetmen Şevki Es'in filmi olarak 2019 yerli film kategorisinde yer alacak olan Özgür Dünya Yerli Filmi Sansürsüz izle filmi çok yakında sinemalardan sonra sitemizde yerli filmler izleme kategorisinde online hd full film izleme kalitesi ile sizlerle oalcaktır. Konu olarak ele alınan bu yerli filmde Genç bir kadın olan Aslı, ülkenin teknolojik gelişimi açısından oldukça önemli bir evreye şahit olmak üzeredir. Yeni bir oyun ülkeye bomba gibi düşmüştür. Yapay zeka ile yönetilen oyun, oyuncusuyla bütünleşip onunla aynı zihinde var olmaktadır. Oyuncusuyla yaşayan, oyuncusunu anlayan ancak her zaman oyuncusundan birkaç adım önde olmakta tanıtılan oyun, aslında göründüğünden çok farklı bir şeydir. Özgür dünyanın kurtuluşu, babası, arkadaşları ve özgürlüğü için mücadele etmek zorunda kalan Aslı'nın ellerindedir. Aslı kişisel hayatındaki sorunları aşmalı, cinsiyetinin başarısız olması beklenen bir dalda kendini kanıtlamalı ve özgürlüğü koruyacak olan kahramana dönüşmelidir. Yoksa her şey için çok geç olacaktır...
 • 1080p
 • 90
 • 31
Adam mısın Yerli Filmi sansürsüz
Tüm Bilgiler
Adam mısın Yerli Filmi sansürsüz Bilim kurgu Filmleri, Yerli Filmler 
Yerli Film
Farklı anlatıları içerisinde bulundurmakta olan komedi filmleri içerisinde dikkat çekici bir yapım olarak Adam mısın Yerli Filmi sansürsüz izle filmini göstermemiz mümkün. Özellikle de film genel yapısı dahilide de br hayli önemli işlevsellikleri de beraberinde taşımaktadır. Hem nitelikli hem de her kesimi hitap edecek komedi unsurları ile ilerlemekte olan film, sahici tonların her birini fazlasıyla sizler için harmanlayacak ve bu sayede de başarılı bir anlatının keyfini de doyasıya çıkarmanızı sağlamış olacaktır. Şunu da asla göz ardı etmemek gerekir ki, sinemasal anlatılar arasında son zamanlarda en fazla göz önüne çıkacak olan tür komediri. Bu türün içerisine de Adammısın izle filmini dahil edebilir, bu sayede de online film izlemenin her türlü başarılı evresini de yaşamış olacaksınız. Gerçekten de gündelik hayatın koşturmacasından az da olsa uzaklaşmak ve kendiniz için ideal bir seyir alanı oluşturmak istiyorsanız şayet, bu film sizler açısından aradığınız her türlü hususu sonuna kadar ve hem de aşırı kaliteli evreler eşliğinde sunmayı başarmaktadır. Bu evrelere dahil olmak ise gerçekten de çok basittir. Arkanıza yaslanarak bu filmi doyasıya izlemeli ve kendiniz için güzel bir komedi ağı oluşturmalısınız. Akıcı ve ileri seviyeli bir anlatı keyfi için bu film sizlere birbirinden önemli bir yapı ağı sunmaktadır. Bu sebepten dolayı da hepinize şimdiden güzel bir seyirlik alanı geçirmenizi dileriz.
 • 1080p
 • 150
 • 141
İkimize Bir Dünya Yerli Filmi
Tüm Bilgiler
İkimize Bir Dünya Yerli Filmi Macera filmleri, Yerli Filmler 
Yerli Film
Son zamanlarda sinemaya edebiyat uyarlamaları bir hayli dikkat çekici boyutlara doğru ilerlemektedir. Özellikle de İkimize Bir Dünya Yerli Filmi izle filmi hem nitelik hem de akıcı ilerleyişler dahilinde de izleyicisi için dikkat çekici tonları da bir arada harmanlamaktadır. Film Sait Faik Abasıyanık'ın Medar-ı Maişet Motoru adlı kısa öyküsünden esinlenmiştir. Ki bu esinlenme süreci dahilinde de kesintisiz bir şekilde izlenilen öykünün keyfini doyasıya çıkarmaya başlayabilirsiniz. Zaten genel açıdan da baktığımız vakit film oyunculuklarla yönetmenlik deneyimlerini de eş zamanlı olarak harmanlamayı başarabilecek bir düzene sahip olmaktadır. Bu da akıcı ve sistemli bir şekilde izlenilen filmde doğal olana ulaşabilmenin keyif noktalarını da sizler için harmanlayacaktır. Filmdeki oyunculuklar bakımından ise Köksal Engür'ğn pek çok açıdan dikkat çekici bir performans sunduğunu da belirtmek isteriz. Her sahnede daha da üzeri seviyeli bir tınıyı içerisinde bulunduran film sayesinde sizlerin izlenilen maceranın keyif noktalarına ulaşabilmeniz de mümkün hale gelecektir. Yılmaz Atadeniz yönetmenliğinde çekilen film şimdiden senenin en dikkat çekici yapımlarından biri olmaya aday. Nitelikli ve her sahnesinde de seviyeyi üst sıralara soğru ilerleten bir anlatıya sahip olan film, pürüzüz olanı elde edebilmeniz adına pek çok gelişmeyi de sizler için tanımaktadır. Bu sebepten dolayı da bir an evvel arkanıza yaslanmalı ve bu başarılı filmi izlemeye başlamalısınız. Hepinize iyi seyirler.
 • 1080p
 • 82
 • 124
Rüzgarda Salınan Nilüfer Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Rüzgarda Salınan Nilüfer Sansürsüz Yerli Filmler 
Yerli Film
Çoğunluk filmi gösterime girdiği 2010 senesinde gerçekten de pek çok sinema izleyicisinin gönlünü fethetmeyi başarmıştı. Özellikle de Rüzgarda Salınan Nilüfer Sansürsüz izle yönetmen Seren Yüce bu film ile eş zamanlı olarak sinema perdesine sağlam karakterler kazandırmıştı. Bu noktada da 2010 senesinde çekilen filmden bu yana aradan 6 sene geçti ve Seren Yüce bu sefer bizlerin karşısına Rüzgarda Salınan Nilüfer izle ile çkıkmaya hazırlanıyıor. Bu film ilk yapımına kıyasla yine bir metropol kalabalığının yalnızlığını aktarmış olsa da, karakterler ve insan ilişkileri açısından çok daha değişik tonlamaları da beraberinde getirmektedir. Bu tonlama evreleri dahilinde de kesintisiz bir eşkidle izleyeceğiniz bu sanat filminin gerçekçilik aşamalarını da bir hayli sevmiş olacaksınız. Filmin konusunda ise eşi Korhan ile birlikte oldukça sıradan bir yaşantı süren Handan'ın kendisini mutlu edebilmek adına aramış olduu hobi ve uğraşlar bulunmaktadır. Ki bu hobisel uğraşların belli bir süre sonra arkadaşı Şermin gibi yazarlık yapma isteği ile bütünleşmesi de, farklı olana ulaşabilmek adına ortaya gerçekten de sağlam bir gerilim çıkaracaktır. Handan ile Arkadaşı Şermin arasında oluşan bu kıskançlık evreleri ise, filmi gerçekten de iki katına daha çıkaracak sağlam bir potansiyelle bütünleştirmiş olacaktır. Hepiniz bu film adına sağlam sekanslarla ileri düzey bir işlevsellk elde edebilir, bu sayede de iyi bir Türk Sineması deneyimi yaşayabilirsiniz.
 • 1080p
 • 87
 • 78
Ülkemizde oldukça rağbet gören sinemalarda da en çok tercih edilen film türlerinden olan yerli film izlemektir. En çok aile içinde tercih edilen yerli filmler ve özellikle de son yıllarda oldukça başarılı filmlere imza atmaları insanları yerli film izlemeye teşvik etmiştir. En çok tercih edilen film türü olan yerli filmler kategorimizde dram, romantik, komedi ve aksiyon yerli filmleri bulunmaktadır. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hafta sonu sinema keyfini evinizde geçirmek istiyorsanız birbirinden eğlenceli yerli filmleri sitemizden online full hd görüntü kalitesi yanı sıra filmleri donmadan oldukça hızlı bir şekilde sansürsüz izleyebilirsiniz. En çok izlemek istediğiniz yerli türdeki filmler bizimle iletişime geçerek isteklerde bulunabilirsiniz.