Kadın Komedyen Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Kadın Komedyen Türkçe Dublaj Aile filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
6.7 imdb puanlı 2017 komedi filmi olan Kadın Komedyen Türkçe Dublaj izle tek parça full hd film izleme kalitesi ile sizlere sunmaktayız. Konusuna değinecek olacağımız filmde komedyenlik başlı başına büyük bir yetenek gerektiren çok farklı bir daldır. Herkesin başarılı olamayacağı ve sahnedeki kişinin sizi etkilemesi, aynı zamanda da sizi eğlendirmesi gerekir. Söylemesi her ne kadar kolay olsa da oldukça zor bir durum olduğu açıkça ortadadır. Çünkü sayılı komedyenin sahnede tek başına şov yaptığını görürüz. Fakat dikkat ettiyseniz bu konuda kadınlar pek iyi değildir. Margaret, kadın bir komedyendir. Oldukça güzel hikayeleri olan ve hayatı başka bir gözle gören bu kadının eğlenceli şovlarını izleyeceğiz. Aynı zaman zarfında da dramatik yaşantısına eğileceğiz. Kadın Komedyen izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 168
 • 91
Woodlawn 2015 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Woodlawn 2015 Türkçe Dublaj Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Biyografi dram temalı bir yarış filmi olarak sitemize ekleyeceğimiz Woodlawn 2015 Türkçe Dublaj izle filmi sizlerin beğenisine online hd olarak sunuyoruz. 1973 yılında Amerika’da, ırksal gerginliği hafifletebilmek için mücadele etmekte olan Afro orijinli Amerikalı genç futbolcu Tony Nathan (Caleb Castille) ve takım arkadaşlarının gerçek biyografisi konu alınmaktadır. Sitemizden 720p seçeneği ile Woodlawn Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Woodlawn film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • 183
 • 54
Breaking the Limits 2017 Türkçe altyazılı
Tüm Bilgiler
Breaking the Limits 2017 Türkçe altyazılı Yarış filmleri 
Türkçe Altyazı
sportif bir film olarak ekranlarınızda yer alacak olan Breaking the Limits 2017 Türkçe altyazılı izle filmi harika bir yarış filmi olarak sitemize yer almaktadır. Konu olarak ele alındığında ise Uzun süredir uyuşturucu bağımlısı olan Jerzy Gorski, sonunda bu illeti bırakmayı düşünür. zor bir dönemin ardından bırakır ve kendisini spora verir. Triatlon şampiyonasında birinci olur.Oldukça ilham verici bu yapımın 6 farklı dalda ödülü bulunmaktadır. “Breaking the Limits” adıyla yayınlanan yapım Polonya’ya aittir.
 • 720P
 • 223
 • 193
Driven to Dance Online
Tüm Bilgiler
Driven to Dance Online Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
2018 yarış filmleri içinde sükse yapan bir yapıt olarak Driven to Dance Online izle filmi sizlerin ekranlarına getiriyoruz. 2018 yapımı bu filmde konu olarak bakıldığında filmde Driven to Dance filminde balerinlerin ve baletlerin hayatlarını izleyeceğiz. Paige, adındaki genç kızın tek isteği iti bir balerin olmaktır. Annesi eski bir balerindir. Fakat dünyanın en büyük balerin şirketine katılması için annesinin yeteneklerini alması yetmez. Bir çok şartı karşılaması gerekir. Bu yeterlilikleri anlamasına annesi yardım edecektir ve de kız sık sık çalışacaktır. Driven to Dance Türkçe dublaj HD izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 237
 • 94
High Flying Bird Online
Tüm Bilgiler
High Flying Bird Online 2019 filmleri, Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Yarış filmleri içinde 2019 yılında yer edinmiş bir film olarak ekranlarınıza getireceğimiz High Flying Bird Online izle filmi tek parça olarak seyredebilirsiniz. High Flying Bird 2019 filminde Ray Burke, bir basketbol menajeridir. Yaptığı işte çok iyidir. Yeni bir basketbolcusu vardır. Oldukça yetenekli bu oyuncuyu NBA ve diğer basketbol liglerinin saçma sistemlerine yedirme taraftarı değildir. Yeni bir şeylerin peşindedir. Var olan sistemin yerine farklı bir şey düşünüyordur ve bunun için ekstra bir çabaya ihtiyacı vardır. Bu çabayı vermek içinse oyuncusuyla birlikte süper bir plan yaparlar. tüm rakiplerini ters köşe yapacaklardır ve var olan sistemin aslında eskidiğini ve nice yeteneklerin solup gittiğini kanıtlayacaktır. En iyi spor filmlerinin de içerisinde yer aldığı yapımızda Ray Burke’nin yaptığının bir ilham olması ümidiyle. High Flying Bird izlerken basketbol ve bir çok spor dalında yaşanılan durumlar anlatılacaktır.
 • 720p
 • 299
 • 168
Hayat Mücadelesi Online
Tüm Bilgiler
Hayat Mücadelesi Online Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Spor türündeki 2017 filmi olarak yayına alacağımız Hayat Mücadelesi Online izle filmi oldukça aksiyonu bol bir sinema filmi olması yanında full hd film izleme seçeneği ile online seyredebilirsiniz. Konusu ise Matty Burton, orta siklet boks şampiyonu bir sporcudur. Hayatını hep dövüşerek kazanmış ve artık ringlerden uzak durmaya kararlıdır. Fakat son maçı yapacaktır ve geri kalan zamanının tamamını ailesine ayıracaktır. Andre ile yaptığı dövüşü kazanır ve evine döner. Fakat eve geldiğinde yığılır kalır. Aldığı darbelere vücudu geç tepki vermiştir. Bir süre komada kalan boksçu, komadan çıktıktan sonra hafızasını yitirir.
 • 720P
 • 192
 • 76
Make Us Dream Online
Tüm Bilgiler
Make Us Dream Online Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Yarış filmleri içinde futbol konusu işlenen bir sinema filmi olarak size sunacağımız Make Us Dream Online izle filmi konusunda Dünya futbolu bir çok ünlü futbolcu yetiştirmiştir. Bunların en bilindik olanlarının biyografileri çekilir. Steven George Gerrard, İngiliz eski futbolcudur. Kariyerinin bir çoğunu Liverpool’da geçirmiştir. Defalarca İngiltere milli takımına kaptanlık etmiştir. Kariyeri sayısız başarılarla dolu olan bu yıldız futbolcu kariyerine Los Angeles Galaxy takımında son vermiştir. Hayatının büyük çoğunluğunu geçirdiği takımı ve jübilesini yaptığı takım ona gereken önemi vermiştir. Hala yıldızlar listesinde yer alan sayılı oyunculardandır. Make Us Dream izleyicilerine büyük bir futbol şöleni sunuyor.
 • 720P
 • IMDb 8.5
 • 611
 • 242
Free Solo Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Free Solo Türkçe Dublaj Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Uzun zamandır beklenen yarış filmi olarak izleyenlerin merak ettiği Free Solo Türkçe Dublaj izle filmi 1080p mobil hd film izleme seçeneği ile sizlerle. Konu olarak incelenen Free Solo filmi bir belgesel niteliği taşıyan bir yapımdır. Oldukça zor ve bir o kadarda tehlikeli bir spor olan serbest tırmanıcılığı anlatan yapım gerilim dolu bir belgesel sunuyor. Rekor denemelerini bir çok insan dener. Fakat adı üstünde rekor olduğu için bu girişimler bir çoğu büyük tehlike arz etmektedir. Alex Honnold, bu tehlikeyi göze alıp, üzerinde hiç bir koruyucu ekipman olmaksızın Yosemite National Park’ta yer alan El Capitan’a tırmanmak gibi delice bir şeye kalkışır. Bu anı adım adım izleyecek ve cesaretine hayran bıraktıracak. Free Solo full izleyicilerinin bunu kaçırmayacağına eminim.
 • 720p
 • IMDb 8.5
 • 255
 • 169
Spare Parts Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Spare Parts Türkçe Dublaj Yarış filmleri 
Türkçe Altyazı
Yarış filmleri kategorisinde sizlerin beğenisine sunacağımız 2015 yapıtı Spare Parts Türkçe Dublaj izle filmi sizlerin ekranlarınıza yer almaya hazırlıyoruz. Konu itibari ile ele alınan filmde Latin kökenli dört lise öğrencisi, okulun yeni öğretmeni Fredi'nin liderliğinde bir robot kulübü kurar. Hiçbir tecrübeleri yoktur. Ellerindeki yegane şeyler; 800 dolar para, kullanılmış araba parçaları ve hayalleridir. Bu ümitsiz ekip, ülkenin itibarlı robot takımının yer aldığı Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’ne karşı gelecektir. Bu olağanüstü yolculuklarında yalnızca bir robot geliştirmekle kalmayacaktır, aralarında bir ömür sürecek dostluk bağı da oluşur.
 • 720p
 • 214
 • 85
Race Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Race Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hint yarış filmleri içinde yer alan bir sinema filmi olarak izlettireceğimiz Race Türkçe Altyazılı izle filmi aksiyon dolu sahneleri ile harika bir görsel sinema şöleni sunmaktadır.Kader Güney Afrika’da büyük bir çiftlikleri olan kavgacı Ranvir (Saif Ali Khan) ve alkolik Rajeev Singh (Akshaye Khanna) kardeşleri birbirlerine düşman eder. Sophia (Bipasha Basu), Ranvir’in kişisel sekreteri ve Ranvir’e hayranlık duymaktadır. Ranvir ise Sophia’nın hislerinden haberi bulunmamaktadır. Durban’da model olarak çalışırken Ranvir’e aşık olan Shaina ise kaderin bir cilvesi ile küçük kardeş Rajiv ile evlenecektir. Böyle bir ortamda kimse mutlu değildir. Acaba dışarıdan bir müdahale mi gerekecektir? Aşkta ve savaşta her şey mübahtır.
 • 720P
 • IMDb 6.6
 • 185
 • 33
The 33 Online
Tüm Bilgiler
The 33 Online Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Online sinema filmlerinin izleme adresi olan www.onlineizlesek.com olarak sizlere harika bir yarış filmleri kategorisinde yer alan The 33 Online izleme filmi ile harika bir sinema şöleni sunacağız. Filmin ana teması ve içeriği 2010'da Şili'nin Copiapó şehri yakınlarındaki San Jose madeninde yaşanan kazayı ve 33 madencinin 69 gün boyunca kısılı kaldıkları madende yaşadıklarını anlatan filmde birçok ünlü oyuncu rol alıyor. Madencilerin en tanınmışları olan Luis Urzúa ve Mario Sepúlveda'yı sırasıyla Lou Diamond Phillips ve Antonio Banderas canlandırıyor. Filmde ayrıca Rodrigo Santoro, Juliette Binoche, Gabriel Byrne, Bob Gunton ve Mario Casas gibi uluslararası sinema dünyasında tanınmış isimler de rol alıyor.
 • 720p
 • 177
 • 96
Koca Bebek Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Koca Bebek Türkçe Dublaj Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Komik bir filmi izlemek ve çok eğlenmek adına Koca Bebek Türkçe Dublaj izle sizlere ideal bir fırsat tanıyacak. Özellikle de filmin genel tınısı açısından da bu fırsat bir hayli iyidir. Her sahnesini daha da özel kılan bu film ile sizler çok eğleneceksiniz. Bir an evvel arkanıza yaslanıp tadını çıkarmanızı öneririz.
 • 1080p
 • 172
 • 34
Fist Fight Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Fist Fight Türkçe Altyazılı Aile filmleri, Yarış filmleri 
Türkçe Altyazı
Yönetmen Richie Keen komedileri açısından sinema seyircisi gerçekten de son zamanlarda birbirinden farklı fırsatlarla karşılaşabilmektedir. Fist Fight Türkçe Altyazılı izle Özellikle de bu fırsatlar kapsamında da sizlerin bu isim tarafından izleme imkanı bulacağınız her filmde sağlam güldürü unsurlarına ulaşabilmeniz de mümkün hale gelecektir. Bu da iki katı daha eğlenceli bir anlatı evresine dahil olabilme imkanını sizler için tanıyacaktır. Nitekim Fist Fight izle filmi de bu imkan dahilinde atılacak olan adımları bir hayli daha önemli ve çok daha sistemli bir işlevsellikle mutlak sonuca doğru ilerletecek niteliklere sahip olmaktadır. Özellikle de dizi ile birlikte sizlerin izleyeceğiniz yol, her sahnesinde çok daha komik evreler ile kendisini pekiştirmeyi başarmaktadır. Bu sebepten de başrolünü Ice Cup'un aldığı filmin en derinine doğru kendinizi rahatça bırakabilirsiniz. Zaten genel açıdan baktığımız vakit eğlenceli ve dinamik bir anlatısallıkla adımlar atmanıza vesile olacak bu hikaye bırakacağı açık kapılar sayesinde de farklı olana ulaşabilmeniz için sizlere büyük olanaklar sunacaktır. Bu sebepten de hepiniz adına şimdiden güzel bir seyir alanı elde etmenizi dileriz. Şunu da asla göz ardı etmemek gerekir ki, sinema filmleri içerisinde komedinin yeri gerçekten de çok özel bir yapıda şekil alabilir. Bu yapının en derinine doğru kendinizi bıraktığınız andan itibaren de pürüzsüz bir film işleyişi sizleri bekliyor olacak. Hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz....
 • HD
 • 208
 • 27
Danny Collins Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Danny Collins Türkçe Altyazılı Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Yarış filmleri kategorisine bir yenisi olarak eklemeyi düşündüğümüz 2015 ABD sinemasından beyaz perdeye uyarlanan Danny Collins Türkçe Altyazılı izle filmi tek part mobil hd full film izle kalitesi ile burada yer almaktadır. Yaşı kemale ermiş eski bir rock yıldızı olan Danny Collins (Al Pacino), 30 yıldır yeni bir beste yapmamıştır. Ancak dostu ve menajeri Frank (Christopher Plummer), 40 yıl önce John Lennon'ın ona gönderdiği eline ulaşmamış bir mektubu ortaya çıkarınca kendi hayatı için birşeyler yapması gerektiğini hisseder. Önceliği, yıllardır görüşmediği oğluyka, geliniyle ve torunuyla normal ilişkiler kurabilmektir.
 • 720p
 • 168
 • 40
Straight Outta Compton Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Straight Outta Compton Türkçe Altyazılı Yarış filmleri 
Türkçe Altyazı
Biyografi film tadında film izlemek isteyenler sizleri bu filme bekliyoruz. Harika ve neşeli konusu ile ilgi çeken 2015 yapımlarında biri olan Straight Outta Compton Türkçe Altyazılı izle filmi oldukça beğeni kazanmış bir yapıttır. Straight Outta Compton filminin ana konusunu incelediğimizde film ile ilgili pek fazla bilgi olmasa da film hakkında azıcık olsa detay vermek istiyoruz. 80'lerin ortasında Kaliforniya - Compton sokaklarından doğan bir grup, NWA ve müzikleri ve yaşamlarıyla pop kültürüne karşı yaptıkları devrimin hikayesi. Sizleri daha fazla bekletmeden filmi izlemenizi ve yorumlarınızı paylaşmanızı bekliyoruz. şimdiden iyi seyirler dileriz.
 • 720p
 • 243
 • 108
Yarış filimleri, özellikle yarış severlerin sık sık izlediği içerik kategorilerinden bir tanesidir. Geçmişten bu yana hız yarışları herkesin ilgisini çeken bir konu olmuştur. Örneğin nascar araçları a’dan z’ye herkesi büyülemektedir. Bu filmlerin görüntü teknolojisi ile bir hayli muazzam şekil de seyircilere yansıtılmaktadır. Ayrıca Yarış filmleri izle, bünyesinde aşk, dram, komedi türlerini barındıran karma türlerden birisi olmaktadır. Son zamanlar da hız yarışlarına olan ilgi daha da artmış ve filmler seyirciler tarafından olumlu puanlar almaya başlamıştır. Sitemiz de yarış filmleri full izle aramaları bir hayli çok yapılmaktadır. Özellikle yarış filmleri Türkçe dublaj izle kategorileri kullanıcıları doğrudan kendine çekmektedir.