Spare Parts Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Spare Parts Türkçe Dublaj Yarış filmleri 
Türkçe Altyazı
Yarış filmleri kategorisinde sizlerin beğenisine sunacağımız 2015 yapıtı Spare Parts Türkçe Dublaj izle filmi sizlerin ekranlarınıza yer almaya hazırlıyoruz. Konu itibari ile ele alınan filmde Latin kökenli dört lise öğrencisi, okulun yeni öğretmeni Fredi'nin liderliğinde bir robot kulübü kurar. Hiçbir tecrübeleri yoktur. Ellerindeki yegane şeyler; 800 dolar para, kullanılmış araba parçaları ve hayalleridir. Bu ümitsiz ekip, ülkenin itibarlı robot takımının yer aldığı Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’ne karşı gelecektir. Bu olağanüstü yolculuklarında yalnızca bir robot geliştirmekle kalmayacaktır, aralarında bir ömür sürecek dostluk bağı da oluşur.
 • 720p
 • 65
 • 67
Race Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Race Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hint yarış filmleri içinde yer alan bir sinema filmi olarak izlettireceğimiz Race Türkçe Altyazılı izle filmi aksiyon dolu sahneleri ile harika bir görsel sinema şöleni sunmaktadır.Kader Güney Afrika’da büyük bir çiftlikleri olan kavgacı Ranvir (Saif Ali Khan) ve alkolik Rajeev Singh (Akshaye Khanna) kardeşleri birbirlerine düşman eder. Sophia (Bipasha Basu), Ranvir’in kişisel sekreteri ve Ranvir’e hayranlık duymaktadır. Ranvir ise Sophia’nın hislerinden haberi bulunmamaktadır. Durban’da model olarak çalışırken Ranvir’e aşık olan Shaina ise kaderin bir cilvesi ile küçük kardeş Rajiv ile evlenecektir. Böyle bir ortamda kimse mutlu değildir. Acaba dışarıdan bir müdahale mi gerekecektir? Aşkta ve savaşta her şey mübahtır.
 • 720P
 • IMDb 6.6
 • 67
 • 13
The 33 Online
Tüm Bilgiler
The 33 Online Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Online sinema filmlerinin izleme adresi olan www.onlineizlesek.com olarak sizlere harika bir yarış filmleri kategorisinde yer alan The 33 Online izleme filmi ile harika bir sinema şöleni sunacağız. Filmin ana teması ve içeriği 2010'da Şili'nin Copiapó şehri yakınlarındaki San Jose madeninde yaşanan kazayı ve 33 madencinin 69 gün boyunca kısılı kaldıkları madende yaşadıklarını anlatan filmde birçok ünlü oyuncu rol alıyor. Madencilerin en tanınmışları olan Luis Urzúa ve Mario Sepúlveda'yı sırasıyla Lou Diamond Phillips ve Antonio Banderas canlandırıyor. Filmde ayrıca Rodrigo Santoro, Juliette Binoche, Gabriel Byrne, Bob Gunton ve Mario Casas gibi uluslararası sinema dünyasında tanınmış isimler de rol alıyor.
 • 720p
 • 45
 • 81
Koca Bebek Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Koca Bebek Türkçe Dublaj Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Komik bir filmi izlemek ve çok eğlenmek adına Koca Bebek Türkçe Dublaj izle sizlere ideal bir fırsat tanıyacak. Özellikle de filmin genel tınısı açısından da bu fırsat bir hayli iyidir. Her sahnesini daha da özel kılan bu film ile sizler çok eğleneceksiniz. Bir an evvel arkanıza yaslanıp tadını çıkarmanızı öneririz.
 • 1080p
 • 49
 • 20
Fist Fight Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Fist Fight Türkçe Altyazılı Aile filmleri, Yarış filmleri 
Türkçe Altyazı
Yönetmen Richie Keen komedileri açısından sinema seyircisi gerçekten de son zamanlarda birbirinden farklı fırsatlarla karşılaşabilmektedir. Fist Fight Türkçe Altyazılı izle Özellikle de bu fırsatlar kapsamında da sizlerin bu isim tarafından izleme imkanı bulacağınız her filmde sağlam güldürü unsurlarına ulaşabilmeniz de mümkün hale gelecektir. Bu da iki katı daha eğlenceli bir anlatı evresine dahil olabilme imkanını sizler için tanıyacaktır. Nitekim Fist Fight izle filmi de bu imkan dahilinde atılacak olan adımları bir hayli daha önemli ve çok daha sistemli bir işlevsellikle mutlak sonuca doğru ilerletecek niteliklere sahip olmaktadır. Özellikle de dizi ile birlikte sizlerin izleyeceğiniz yol, her sahnesinde çok daha komik evreler ile kendisini pekiştirmeyi başarmaktadır. Bu sebepten de başrolünü Ice Cup'un aldığı filmin en derinine doğru kendinizi rahatça bırakabilirsiniz. Zaten genel açıdan baktığımız vakit eğlenceli ve dinamik bir anlatısallıkla adımlar atmanıza vesile olacak bu hikaye bırakacağı açık kapılar sayesinde de farklı olana ulaşabilmeniz için sizlere büyük olanaklar sunacaktır. Bu sebepten de hepiniz adına şimdiden güzel bir seyir alanı elde etmenizi dileriz. Şunu da asla göz ardı etmemek gerekir ki, sinema filmleri içerisinde komedinin yeri gerçekten de çok özel bir yapıda şekil alabilir. Bu yapının en derinine doğru kendinizi bıraktığınız andan itibaren de pürüzsüz bir film işleyişi sizleri bekliyor olacak. Hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz....
 • HD
 • 66
 • 13
Danny Collins Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Danny Collins Türkçe Altyazılı Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Yarış filmleri kategorisine bir yenisi olarak eklemeyi düşündüğümüz 2015 ABD sinemasından beyaz perdeye uyarlanan Danny Collins Türkçe Altyazılı izle filmi tek part mobil hd full film izle kalitesi ile burada yer almaktadır. Yaşı kemale ermiş eski bir rock yıldızı olan Danny Collins (Al Pacino), 30 yıldır yeni bir beste yapmamıştır. Ancak dostu ve menajeri Frank (Christopher Plummer), 40 yıl önce John Lennon'ın ona gönderdiği eline ulaşmamış bir mektubu ortaya çıkarınca kendi hayatı için birşeyler yapması gerektiğini hisseder. Önceliği, yıllardır görüşmediği oğluyka, geliniyle ve torunuyla normal ilişkiler kurabilmektir.
 • 720p
 • 54
 • 23
Straight Outta Compton Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Straight Outta Compton Türkçe Altyazılı Yarış filmleri 
Türkçe Altyazı
Biyografi film tadında film izlemek isteyenler sizleri bu filme bekliyoruz. Harika ve neşeli konusu ile ilgi çeken 2015 yapımlarında biri olan Straight Outta Compton Türkçe Altyazılı izle filmi oldukça beğeni kazanmış bir yapıttır. Straight Outta Compton filminin ana konusunu incelediğimizde film ile ilgili pek fazla bilgi olmasa da film hakkında azıcık olsa detay vermek istiyoruz. 80'lerin ortasında Kaliforniya - Compton sokaklarından doğan bir grup, NWA ve müzikleri ve yaşamlarıyla pop kültürüne karşı yaptıkları devrimin hikayesi. Sizleri daha fazla bekletmeden filmi izlemenizi ve yorumlarınızı paylaşmanızı bekliyoruz. şimdiden iyi seyirler dileriz.
 • 720p
 • 37
 • 88
Aşkın Seçimi Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Aşkın Seçimi Türkçe Altyazılı Romantik Film, Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
2016 en çok sevilen romantik türündeki Aşkın Seçimi Türkçe Altyazılı izle filmi oldukça güzel ve romantizm türünde bir yabancı film olarak online film izleme seçeneği ile kesintisiz ve donmadan hızlıca seyredebilirsiniz. Tıp Fakültesi'nde öğrenci olan Gabby (Teresa Palmer), yeni taşındığı sahil kenarındaki evinde yakışıklı komşusu Travis'le (Benjamin Walker) köpekleri vasıtasıyla tanışır. Travis ve Gabby'nin arasındaki komşuluk ilişkisi, Gabby'nin bir erkek arkadaşı olmasına rağmen zamanla büyük bir aşka dönüşmeye başlar. Ancak ikilinin bu aşklarını sürdürebilmesi kolay olmayacaktır, sonunda verdikleri bazı kararlar kaderlerini belirleyecektir. Film, Nicholas Sparks'ın 2007'de yayınlanan aynı adlı romanından uyarlandı.
 • 720p
 • 44
 • 10
Cloverfield Paradoksu Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Cloverfield Paradoksu Türkçe Dublaj Bilim kurgu Filmleri, Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Sinema perdesinin bilim kurgusal anlatıları açısından son zamanlarda gerçekten de farklı yaklaşımları içerisinde bulundurmaya başladığını söylemek mümkün. Özellikle de bu yaklaşımlar içerisinde Cloverfield Paradoksu Türkçe Dublaj izle filmi, yönetmen Julius Onah önderliğinde mükemmel bir yapı ile donanmaktadır. Üstelik filmin sahip olduğu geniş kapsamlı potansiyelin her geçen sahnesinde kendisini çok daha fazla ön olana doğru çıkarması da, kalite ile heyecanı da eş değer bir şekilde harmanlamaktadır. Hal böyle olunca da sizler açısından bu filmin en derinine doğru ulaşabilmek çok daha mümkün hale gelecek. Bu sebepten de sizler ilk sahnesinden itibaren mevcut maceranın en derinine doğru ileri seviyeli adımlarla kendinizi atmış olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra mevcut filmin Hollywodd sinema sektörü ve popüler kültür açısından da önemli yapılara sahip olduğunu bilmenizi isteriz. Ki genel açıdan baktığımız vakit, mevcut yapıları üzerinden yazılmış olan senaryo aşamaları sizler açısından her daim kalite ile harmanlanacak anları beraberinde getirecek. Tek yapmanız gereken şey arkanıza yaslanarak bu başarılı filme adapte olmak, daha sonrasında da tadını doyasıya çıkaracak şekilde öyküselliğin içerisine geçiş yapmak olmalıdır. Bunları sağladığınız andan itibaren de zaten genel bir anlatının keyfine ulaşacak, filmin konusundaki güncel akıcılığıyla birlikte sahici bir bilim kurgu deneyimine ulaşacaksınız. Bu film gibi pek çok filmi istemiz üzerinden rahatlıkla, donma ya da kesinti problemine maruz kalmadan izleme imkanı bulabilirsiniz.
 • HD
 • 64
 • 47
Cüce Dedektif Şerlok Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Cüce Dedektif Şerlok Türkçe Dublaj Animasyon filmleri, Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
Animasyon teknolojisinin her geçen zaman dilimi ile eş değer olarak kendisine özel bir yapı ile ilerleyiş göstermesi, Cüce Dedektif Şerlok Türkçe Dublaj izle filmini de olabildiğince nitelikli bir konuma taşımaktadır. Özellikle de filmin sahip olduğu genel kapsamlı potansiyelin birkaç farklı nostaljik öyküyü bir arada harmanlayarak dışa yansıtması da, sizleri bir hayli memnun edebilir. Bu sebepten dolayı da filmin animasyon teknolojisinden ziyade ortaya koyduğu temaya da odaklanmak isteriz. Keza, bu tema içerisinde sizlerin yönetmen John Stevenson önderliğinde ortaya çıkan bu yapımda hem zamanın en önemli polisiye romanı Sherlock Holmes, hem de aşkın en imkansız sevgilileri Rome ile Juliet’e güzel ve eğlenceli bir bakış atmış olacaksınız. Zaten önemli olan şey de sizlerin bu filmde küçük izleyiciler ile birlikte doyasıya bir yapım keyfine ulaşmanız olduğu için, doruk noktalara çıkarken karşılaşma ihtimali olan mevcut sahnelere kahkahalar atmış olacaksınız. son tahlilde de sinemanın en nitelikli kategorisi olan animasyona bu şekilde bir absürtlük katan Gnomeo & Juliet: Sherlock Gnomes filmine mutlaka güzel bir şans tanımalısınız. Bunu sağlar sağlamaz zaten nitelikli bir yapım izlemenin keyfini doyasıya çıkarmış olacaksınız. Geçmiş zamanlarda karşımıza çıkan karakterlerin sevimli duruşlarına bambaşka bir bakış kazandıran bu filmi de rahatça izleme imkanı sizleri bekliyor olacak. Hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz…
 • 720p
 • 69
 • 114
Sly Cooper Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Sly Cooper Türkçe Dublaj Aile filmleri, Animasyon filmleri 
Türkçe Dublaj
Sinema perdesinin en eğlenceli ve en mutlu edici türlerinden birisi de şüphesiz ki animasyon filmleri olmaktadır. Özellikle de Sly Cooper Türkçe Dublaj izle son on sene içerisinde animasyon açısından birbirinden farklı kazanımları izleme imkanı da bizlerin önüne çıkmıştır. Bu imkanlar dahilinde de mevcut filmler içerisinde en dikkat edici olanı da Sly Cooper izle filmi de olmaktadır. Bu film gerçekten de animasyon açısından hayvanların genel hayatlarına odaklanabilmesini sağlamaktadır. Öyle ki film her açıdan eğlenceli tonların her birini birbirinden farklı hayvanlara değişik misyonlar yükleyerek anlatmaktadır. Bu misyonlar dahilinde de pürüzsüz bir şekilde anlatının en derinine doğru ilerlemeniz de bu film ile mümkündür. Zaten genel açıdan baktığımız zaman sağlam bir işlevsellikle ilerlemekte olan film sayesinde de her kesimi hitap noktasına alabilecek iyi bir öykünün keyfini de doyasıya çıkarmış olacaksınız. Şunu da asla göz ardı etmemek gerekir ki, sinema ile animasyon aşamaları dahilinde sizler bir hayli düzenli ve sistemli bir eğlencenin en derinine doğru kendinizi ilerletebilirsiniz. Sinemanın ilk filmi çekildiği andan itibaren animasyon dominantlığı da her daim sizlere kendisini hissettirmektedir. Bu aşamalar dahilinde de güzel bir seyirliğin en derinine doğu ilerledikçe de sağlam bi anlatıyı doyasıya yaşamış olacaksınız. Sistematik şekil alan sekans oluşumları adına da hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz. Nitekim bu film çok hoşunuza gidecek.
 • 1080p
 • 80
 • 130
Kral İçin Hologram Online
Tüm Bilgiler
Kral İçin Hologram Online Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Usta oyuncu Tom Hanks’i başrolde izleyeceğimiz 2016 yılı, Amerikan yapımı dram türündeki bu film dave Eggers’ın aynı adlı romanından uyarlanmıştır. Kral İçin Hologram Online izle Tüm parasını kaybeden Alan Clay, 54 yaşında Amerikalı bir işadamıdır. Uzun bir süredir işleri hiç de yolunda gitmemektedir ve iflasın eşiğine gelmiştir. Bu durumdan kurtulabilmenin yollarını arayan Alan Clay, iş hayatını sıfırdan düzenlemeye karar verir ve önüne çıkan iyi bir fırsatı değerlendirmek için oldukça heyecanlanır. Clay büyük bir teknoloji binasının yapımını alabilmek için genç bir takım oluşturur ve arkadaşlarıyla bu iş için Suudi Arabistan’a gitmeleri gerekmektedir. Takımıyla beraber Suudi Arabistan’a giden Clay, orada IT endüstrisi ile fikirlerini paylaşmaya çalışır fakat onun geleneksel düşüncelerini demode bulan toplantı kurulu ona düşüncelerinin yeni dünya için çok da karlı olmadığını söylerler. Kral Abdullah’a sunmak için geliştirdikleri IT projesini revize ederken gerek Suudi Arabistan’ın iklimine gerekse Kral’ın gergin bekleyişine adapte olmaya çalışırlar. Kral Abdullah şehrin teknoloji merkezi haline gelmesini istemektedir ve bunun için önüne birçok proje gelmiştir. Yani Alan Clay ve ekibinin güçlü rakipleri vardır. Eğer Kral Abdullah’ı ikna edemezlerse işi Çinliler daha ucuza mal edebilecekleri bir projeyle alacaklar. Bu da Alan Clay’ın sadece işi kaybetmesi değil iflasın eşiğinde olmasından dolayı bütün varlığını ve kariyerini kaybetmesi anlamına gelecektir. Kral için Hologram izle zorlu bir başarı hikayesini ve iflasın eşiğine gelen bir işadamının atlattığı zorlu süreci güzel tasvir etmiş bir film. Dram türündeki filmin yönetmenliğini Tom Tykwer üstleniyor.
 • 720p
 • 83
 • 101
Ben Salvador Değilim Online
Tüm Bilgiler
Ben Salvador Değilim Online Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
İran sinemasının son 20 sene içerisinde gelmiş olduğu nokta gerçekten de evrensel denilecek derecede mükemmel olguları içerisinde bulundurmaktadır. Özellikle de sinemasal gerçekçilik kavramını her türlü detaylarla açıklamakta olan filmler, izleyicileri ile arasında kurduğu bağlar sayesinde de bir hayli etkili sonuçlara ulaşabilmektedir. Ben Salvador Değilim Online izle filmi ise, İran ile Brezilya ortak yapımı olarak dikkat çekiyor. Her ne kadar filmin tipik bir komedi işlevselliği ilerleyişine tanıklık etmiş olsak da, yer yer hiciv ve dram unsurlarını da her İran filminde olduğu gibi hissedebiliyoruz. Bu sebepten dolayı da filmin ana konusunda bir çırpıda dahil olacağınızı bilmenizi isteriz. Orta yaşlı bir öğretmen olan Naser, iki kızı ile yaşamaktadır. Bir gün para dolu bir çanta bulur ve bu çantayı sahibine hiç beklemeden iade eder. Paranın sahibi Naser’în bu davranışına iade olarak ona bir para ödülü gönderir ama Naser onu da iade eder. Bunun üzerine televizyon kanalı onu ve eşini hikayeyi anlatması için konuk eder ve bir de Brezilya seyahati kazanırlar. Lakin seyahatin henüz başlarında kültür ayrılıklarından dolayı huzursuzluklar yaşanacaktır. Film her sahnesinde ayrı bir özelliği içerisinde bulundurarak izleyicisi için bir hayli etkili anların yaşanmasına vesile olacaktır. Her açıdan eğlenceli bu film için hepinize iyi seyirler dileriz…
 • 1080p
 • 76
 • 86
Sevimli Kedi İş Başında 2 Online
Tüm Bilgiler
Sevimli Kedi İş Başında 2 Online Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Kötü çocuk iyi çocuğa dönüşüyor ! Sokaklarda hırsızlık ve yankesicilik yaparak hayatta kalmaya çalışan fakir, suçlu ama iyi yürekli kedi Sevimli iyi dostlar edinerek hayatını değiştiriyor. Top Cat filminin devamı olan Sevimli Kedi İş Başında 2 Online izle filminde kedimiz entrikacı kötü çocuk olmaktan sıyrılıyor. Bir gün iyi kalpli ve maceracı Benny ile tanışır. Benny dostları tarafından sevilen maceradan maceraya atılan iyi kalpli bir kedidir. Sokaklarda insanlara ve dostlarına karşı tehlike yaratan tüm unsurlara karşı mücadele veren minik bir kahramandır. Ekibine bizim haylaz kediciği de dahil etmek ve ona da yardımcı olmak ister. Güzel dostlar edinen Sevimli onlarla birlikte kendini şehrin hakimi sanan Bay Dev'e karşı mücadele edecektir. Bay Dev kendini New York sokaklarının hakimi sansa da bu çılgın kedi takımına yenilecektir. Kedi takımının işi ise hiç de kolay değildir. Bay Dev onları oldukça uğraştıracaktır. Yankesicilikten, hırsızlıktan ve işlediği bir çok sokak suçundan tecrübe sahibi olan Sevimli kedinin kurnaz bir planı vardır. Bu plan sayesinde kedi takımı başarıya ulaşacaktır. Türlü aksiyonun içinde bulacaklardır kendilerini. Ama ne olursa olsun onlar bu sokakların asıl hakimi kim bunu Bay Dev'e göstereceklerdir. Bu eğlenceli animasyon filminin yönetmen koltuğunda Andres Couturier oturuyor. Orjinal seslendirme yer alan isimler ise şöyle; Jason Harris (Sevimli), Nick Shakoor (Goon 1), Susan Boyajnan, David Boat ( Chief Thumbton ), David Hoffman (Granny Dibble), Ben Diskin , Marieve Harington ( panthere), G.K Bowes. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 720p
 • 71
 • 45
Büyük Yarış The Circuit Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Büyük Yarış The Circuit Türkçe Dublaj Aile filmleri, Aksiyon filmleri 
Türkçe Dublaj
2008 yapımı bir sinema filmi ve bilim kurgu ve yarış filmleri içine yer alan Büyük Yarış The Circuit Türkçe Dublaj izle filmi online hd film izleme kalitesi yanı sıra filmi 1080p türkçe altyazılı olarak kesintisiz ve donmadan hızlıca izleyebilirsiniz. Ana konusu incelediğimiz filmde Bir baba ve ona yabancılaşmış kızı arasındaki ilişki ve yarış pistinde kafa kafaya giden yarışın dinamik öyküsü konu olarak işlenmiştir.
 • HD
 • 107
 • 1
Yarış filimleri, özellikle yarış severlerin sık sık izlediği içerik kategorilerinden bir tanesidir. Geçmişten bu yana hız yarışları herkesin ilgisini çeken bir konu olmuştur. Örneğin nascar araçları a’dan z’ye herkesi büyülemektedir. Bu filmlerin görüntü teknolojisi ile bir hayli muazzam şekil de seyircilere yansıtılmaktadır. Ayrıca Yarış filmleri izle, bünyesinde aşk, dram, komedi türlerini barındıran karma türlerden birisi olmaktadır. Son zamanlar da hız yarışlarına olan ilgi daha da artmış ve filmler seyirciler tarafından olumlu puanlar almaya başlamıştır. Sitemiz de yarış filmleri full izle aramaları bir hayli çok yapılmaktadır. Özellikle yarış filmleri Türkçe dublaj izle kategorileri kullanıcıları doğrudan kendine çekmektedir.