ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Türkçe Dublaj Film izle
The Farthest 2017 Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
The Farthest 2017 Türkçe Altyazılı Bilim kurgu Filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Korku sinemasından çarpıcı bir sinema filmi olarak izleyeceğiniz The Farthest 2017 Türkçe Altyazılı izle filmi farklı konusu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. The Farthest 2017 filminde yönetmen güneş sisteminin mükemmel uyumuna ve bu mekanizmanın nasıl çalıştığını anlatan büyük bir belgesel izleyeceğiz. Emer Reynolds, bu yapımla birlikte uzun yıllar kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır. Bu yapım hem bir belge, hemde kaynak niteliği taşıması oldukça güzel bir şey. Tarihi kaynaklara da ışık tutan yapım eski kaynaklarında birleştirilip yeni teknoloji eşliğinde aydınlatılmıştır. Voyager adı verilen güneş sistemini inceliyoruz. The Farthest Türkçe dublaj full izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 23
 • 4
Arılar Bal Yapar Online
Tüm Bilgiler
Arılar Bal Yapar Online Aile filmleri, Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
aile sinemasının farklı bir versiyonu olarak sizlere izletmek istediğimiz Arılar Bal Yapar Online izle filmi oldukça farklı bir sinema eseri olarak görüyoruz. Bazı ölümler geride bir kaç ipucu bırakır. Bu ipuçları ise bizi gerçek katile götürebilir. Honey, evliliğinde çok mutlu bir kadındır. Fakat kötü bir olay onun tüm hayatını derinden etkiler. kocası bir kaza sonucu hayatını kaybeder. Bu kayıptan ötürü ise genç yaşta dul kalan kadın kocasının eceliyle öldüğüne inanmaz. Biri tarafından öldürüldüğünü düşünür. Sosyetik arkadaşlarıyla birlikte bu ölümün ardındaki ipuçlarının bulmaya çalışırlar. Arılar Bal Yapar izleyicileri eğlenceli bir suç filmini izleme şansı bulacaklardır.
 • 720p
 • 32
 • 10
Salyut 7 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Salyut 7 Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aksiyon temalı 2017 filmleri içinde yer almış olan bir film. Sizlere sunacağımız Salyut 7 Türkçe Dublaj izle filmi oldukça harika aksiyonla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Salyut 7 filmi bir çok uzay meraklısı için kaçırılmayacak tarzda bir yapım olarak ön plana çıkıyor. ABD ve Rusya uzaya uydu gönderme ve orada yaşamın olup olmadığını araştırması geleceği görmesinden kaynaklanmaktadır. Rusların geliştirdiği Salyut 7 istasyonuyla bağlantısı kesilen Vladimir Dzhanibekov ve Viktor Sayinkh, kaldıkları bu boş ve donmuş uzay boşluğunda kalan iki uzay adamı için her şey bitmiş gibi görünür. Uzay araçlarını yeniden çalıştırabilirse buradan çıkabilecekler. Salyut 7 Türkçe dublajlı izleyin.
 • 720P
 • 31
 • 6
Gün Yüzü Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Gün Yüzü Türkçe Altyazılı Korku filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Gerilim filmleri arasını ismini en çok sevilen filmler arasına yazdıran Gün Yüzü Türkçe Altyazılı izle filmi tek online film izleme yeri olan sitemize kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Gün Yüzü 2017 filminde oldukça karmaşık ve bir o kadarda tehlike dolu bir takım olayları izleyeceğiz. Julie, kocasından ayrıldıktan sonra kendisine güzel bir hayat kurmuştur. Fakat bir haber gelir ve dünyası başına yıkılır. Arayanlar kocasının kaçırıldığını ve kimseye haber vermemesi gerektiğini söylerler. Kadın eski kocasını çok sevmektedir. Bundan ötürü kocasının peşine düşer. Fakat gittiği yol kendisinin başa çıkacağı tarzda kolay bir yol değildir. Gün Yüzü Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 35
 • 6
The Song of Sway Lake Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
The Song of Sway Lake Türkçe Altyazılı Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Romantik filmin tadını damaklarda bırakmış 2017 filmi The Song of Sway Lake Türkçe Altyazılı izle online film izleme sitemizde şimdiden yer alan filmlerden biri olmuştur. The Song of Sway Lake 2017 filminde bir müzik koleksiyoncusu olan bir kadın büyük annesinin koleksiyonuna gözü diker. Bu onun için kaçırılmayacak kadar büyük bir fırsattır. Dünyayı dolaşarak elde edemeyeceği büyün koleksiyon büyük annesinin evinde yatmaktadır. Bir arkadaşıyla anlaşır ve büyük annesini soyma planı yapar. The Song of Sway Lake Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 22
 • 1
Misafir 2017 Online
Tüm Bilgiler
Misafir 2017 Online Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
Belgesel ve macera tadında bir film izlemek isteyenelre sunduğumuz Misafir 2017 Online izle filmi online hd full film izleme olanağı ile sitemizde yer alacaktır. Fatima AlTaweel, ailesinden 7 kişiyi kaybettikten sonra, ailesinden tek kalan kız kardeşiyle birlikte Türkiye’ye gitmek ister. Buraya geldikten sonra çok sıkıntılar çeker. Hem kız kardeşine annelik yapması hemde ona bakması gerekecektir. Yeni bir ülkeye alışmak ve iş bulmak zorundadır. Hala ailesinin öldüğüne inanmaması da olayı iyice zor hale getirmektedir. Bir ülkede sığınmacı olarak yaşamanın zorluklarını anlatan Misafir izlerken çok etkileneceğiniz bir belgesel göreceksiniz.
 • 720P
 • 21
 • 5
Kadın Komedyen Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Kadın Komedyen Türkçe Dublaj Aile filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
6.7 imdb puanlı 2017 komedi filmi olan Kadın Komedyen Türkçe Dublaj izle tek parça full hd film izleme kalitesi ile sizlere sunmaktayız. Konusuna değinecek olacağımız filmde komedyenlik başlı başına büyük bir yetenek gerektiren çok farklı bir daldır. Herkesin başarılı olamayacağı ve sahnedeki kişinin sizi etkilemesi, aynı zamanda da sizi eğlendirmesi gerekir. Söylemesi her ne kadar kolay olsa da oldukça zor bir durum olduğu açıkça ortadadır. Çünkü sayılı komedyenin sahnede tek başına şov yaptığını görürüz. Fakat dikkat ettiyseniz bu konuda kadınlar pek iyi değildir. Margaret, kadın bir komedyendir. Oldukça güzel hikayeleri olan ve hayatı başka bir gözle gören bu kadının eğlenceli şovlarını izleyeceğiz. Aynı zaman zarfında da dramatik yaşantısına eğileceğiz. Kadın Komedyen izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 28
 • 11
Nancy Drew ve Gizli Merdiven 2019 Online
Tüm Bilgiler
Nancy Drew ve Gizli Merdiven 2019 Online 2019 filmleri, Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
Aile türevi film izlemek isteyenlere 2019 yılı yapımlarından olan Nancy Drew ve Gizli Merdiven 2019 Online izle filmi tek parça olarak kesintisiz olarak izlemenizi önereceğimiz bir filmdir. Nancy Drew ve Gizli Merdiven 2019 filmi ilk olarak roman olarak 1930 yılında ortaya çıkmıştır. Nancy Drew ve Gizli Merdiven filmi 17 yaşında olan Nancy Drew’in bir dedektif olarak kasabada ortalıkta gezmesini konu ediniyor. Nancy Drew ve kız ve oğlan kuzenleriyle birlikte kasabada yaşanan gizemli olayları çözmek onlar için gizemli bir oyun haline gelmiştir. Bu sayede kasabada yeni insanlarla tanışacak ve onların hayatlarına değinme şansı bulacaklardır. Nancy Drew ve Gizli Merdiven Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 28
 • 10
Puzzle 2018 Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Puzzle 2018 Türkçe Altyazılı Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
dram temalı 2018 yılında çokça ilgi görmüş olan Puzzle 2018 Türkçe Altyazılı izle filmi tek part hd 1080p kalite ile sizlerle. Puzzle çözmek zihni diri tutan ve oldukça sabır gerektiren bir oyundur. Bazı insanlar puzzle alıp onları saatlerce birleştirmek için uğraş verirler. Bir yandan birleştirmek haz verirken doğru parçayı bulamamakta sinir bozabiliyor. Agnes adındaki orta yaşlarda kadın puzzlelar konusunda oldukça iyidir. Bir gün uğraştığı bu şeyin hayatını değiştiren kararlar vermesine neden olacaklardır. Agnes için puzzle oyunu zor şartlara dönüşmek üzeredir. Puzzle Türkçe dublaj izleyicileriyle birlikte.
 • 720P
 • 41
 • 7
Kokain Adası Efsanesi Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Kokain Adası Efsanesi Türkçe Dublaj 2019 filmleri 
Türkçe Dublaj
Belgesel sinemasından 2019 filmlerinden biri olarak ekranlarınızda olacak olan Kokain Adası Efsanesi Türkçe Dublaj izle filmi tek parça halinde kesintisiz seyredebilirsiniz. Borç batağında olan insanlar için her fırsat değerlendirilmeye açıktır. Rodney Hyden, içinde bundan bir farkı yoktur. Büyük bir borca sahip olan Rodney Hyden’in borçları giderek artmaktadır. Bunu engellemesi için hemen bir acil yardıma ihtiyacı vardır. Bu yardımı da bir söylentide aramaya başlar. Söylentiye göre ise Karayipler’de kaybolan bir uyuşturucu çantasını bulana 2 milyon dolarlık bir ödül vardır. Bu ödül onun kurtuluşu olacaktır. Bir ekip toplar ve adaya doğru büyük bir maceraya atılırlar. Kokain Adası Efsanesi 2019 Türkçe dublaj hd izleyicilerini bekliyor.
 • 720P
 • IMDb 6.8
 • 38
 • 11
The Perfect Date 2019 Online
Tüm Bilgiler
The Perfect Date 2019 Online 2019 filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Yabancı romantik tadında sinema keyfi için sizlere The Perfect Date 2019 Online izle filmini önermekteyiz. Konusunu ele aldığımız The Perfect Date 2019 filmi oldukça güzel bir konuya değinmiştir. Henüz genç olan Brooks Rattigan, hayalleri boyundan büyüktür. Gittiği okulda en iyi kızla çıkmak, en iyi spor arabalara binmek ve en iyi elbiseleri giymek gibi bir planı vardır. Fakat parası yoktur. O da çeşitli yollardan para kazanmanın yolunu arar. Bir gün bir kızı dansa bırakır ve bundan sonra aklına dahiyane bir fikir gelir. Zengin kızlara refakatçilik yaparak çok para kazanacağını düşünür. Tam da istediği gibi olur ve beklentilerinin çok üstünde bir para kazanır. Fakat kendisinin bir çok kişiliğe bürünmesine neden olur bu iş. Kim olduğunu anlaması çok geç olabilir. The Perfect Date Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.
 • 720p
 • 28
 • 11
Playing Hard 2019 Online
Tüm Bilgiler
Playing Hard 2019 Online 2019 filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Belgesel temalı bir film olarak size sunacağımız Playing Hard 2019 Online izle filmi online full film izleme kalitesi ile sizlerin ekranlarında online olarak yer alacaktır. Playing Hard 2019 filminde bir çok gamer’ı ilgilendiren oyunlardan birinden bahsedeceğiz. günümüzde eskiye nazaran yapılan oyunların kalitesi oldukça arttı. Görüntü kalitesindeki bu artış oyunları gerçek hayattan neredeyse hiç bir farkı olmaksızın yansıtmaktadır. Böylesi güzel oyunların yapılışı ve oluşturulmasının adımları konusunda ise hiç bir fikrimiz yoktur. Ubisoft’un en iyi yapımlarından biri olan For Honor’un yapılış ve ilerleyişini konu edinen efsanevi bir belgeseli izleme şansı buluyoruz. Playing Hard adıyla yayına giren yapım sizleri görselleriyle büyüleyecek.
 • 720P
 • 33
 • 6
Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın Online
Tüm Bilgiler
Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın Online 2019 filmleri, Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
dram temalı 2019 filmlerinden biri olarak ekranlarınıza merhaba diyecek olan Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın Online izle filmi tek part izlemenin ayrıcalığı ile sitemizde yer alıyor. Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? izlerken arkadaşlar arasındaki güzel ilişkileri ve aralarındaki sırrın ortaya çıkmasından sonra en iyi arkadaşların bile birbirlerine sırt çevirebileceğini göreceğiz. Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? İspanya yapımı filmde, güzel bir tatil geçiren 4 arkadaş, artık güzel günlerin sonuna gelmiş ve son geceyi yaşayacaklardır. Fakat ortaya çıkan bir sır tüm bu iyi arkadaşların arasındaki ilişkiyi derinden sarsacaktır. Issız Bir Adaya Düşsen Yanına Kimi Alırdın? Türkçe Dublaj izleyin.
 • 720P
 • 37
 • 8
Kötülük Kılavuzu 2019 Online
Tüm Bilgiler
Kötülük Kılavuzu 2019 Online 2019 filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
2019 filmleri, Korku Filmleri arasında 2019 yoılı vizyon sinemasından sizlere sunacağımız Kötülük Kılavuzu 2019 Online izle filmi oldukça korku dolu sahneleri ile öne çıkmaktadır. Orijinal afı The Field Guide to Evil 2019 filmi tüm korku filmlerinde kült olarak bilinen; cadı, şehvet, gulyabani ve benzeri yaratıkları ayrı ayrı konu alan oldukça geniş çaplı bir korku filmi olarak ön plana çıkıyor. Kötülük Kılavuzu izlerken 8 farklı öyküde 8 farklı korku filmini görme şansı buluyoruz. Başta ölüm alfabesi yapımıyla bizlere korku filmlerini sevdiren yönetmen bu filmle beraber yine adından söz ettirmeyi başarmıştır.
 • 720p
 • IMDb 5.2
 • 26
 • 5
A Land Imagined 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
A Land Imagined 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
2019 filmleri içinde bu ay içersinde yer edinen A Land Imagined 2019 Türkçe Dublaj izle filmi tek parça seöenekleri arasında yer almaktadır. Konusu itibari ile A Land Imagined 2019 filmi Singapur’un arka sokaklarında geçiyor. Bir inşaat alanında çalışan bir işçi tuhaf bir oyun oynamaya başlar. Bu oyunu oynadıktan sonra ortadan kaybolur. Bu durumu araştırmak için görevlendirilen polis ilginç bulgulara rastlar. Bu oyun aslında bir çok kişinin kaybolmasına neden olmaktadır. A Land Imagined Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 27
 • 17
SIFIR Etkisiz Eleman sansürsüz
Tüm Bilgiler
SIFIR Etkisiz Eleman sansürsüz 2019 filmleri, Yerli Filmler 
Türkçe Dublaj
Bir Murat Zurnacı filmi olarak yerli komedi olarak vizyonda yer alacak olan SIFIR Etkisiz Eleman sansürsüz izle filmi tek parça film izleme kalitesi ile 1080p mobil seçenekleri ile sizlerle buluşturuyoruz. SIFIR: Etkisiz Eleman filminin ana temasına bakıldığında filmde ilkokul yıllarında büyük bir travma yaşayan Vecdi'nin hikayesini konu ediyor. Vecdi, yıllar önce yaşadığı travmanın etkilerini yaşayan genç bir adamdır. O, hayatını değiştiren bu travmanın etkisinden kurtulmak ve yarattığı kabuktan çıkmak için kendisini bir maceranın içine atar.
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 42
 • 32