Türkçe Altyazılı Film İzle
Spare Parts Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Spare Parts Türkçe Dublaj Yarış filmleri 
Türkçe Altyazı
Yarış filmleri kategorisinde sizlerin beğenisine sunacağımız 2015 yapıtı Spare Parts Türkçe Dublaj izle filmi sizlerin ekranlarınıza yer almaya hazırlıyoruz. Konu itibari ile ele alınan filmde Latin kökenli dört lise öğrencisi, okulun yeni öğretmeni Fredi'nin liderliğinde bir robot kulübü kurar. Hiçbir tecrübeleri yoktur. Ellerindeki yegane şeyler; 800 dolar para, kullanılmış araba parçaları ve hayalleridir. Bu ümitsiz ekip, ülkenin itibarlı robot takımının yer aldığı Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’ne karşı gelecektir. Bu olağanüstü yolculuklarında yalnızca bir robot geliştirmekle kalmayacaktır, aralarında bir ömür sürecek dostluk bağı da oluşur.
 • 720p
 • 64
 • 67
Dum Laga Ke Haisha Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Dum Laga Ke Haisha Türkçe Altyazılı Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
2015 hint filmleri içinde yer alan ve pek fazla ilgi çekmese de yoğun istek üzerine yayına alacağımız Dum Laga Ke Haisha türkçe altyazılı izle filmi oldukça enterasan konusu ile ekranlarınıza getireceğiz. Dram komedi ve romantik konularının aynı anda işlendiği bu sinema filminin konusunu ele aldığımızda ise film de Prem (Ayushmann Khurrana) ve Sandhya (Bhumi Pednekar) 'nın birbiriyle istemeyerek evlenmeleri ve sonrasında gelişen olaylar anlatılıyor. Harika bir hint filmi izleme keyfi ile ekranlarınıza getireceğimiz Dum Laga Ke Haisha izle filmi ile sizleri baş başa bırakıp mutlu seyirler diliyoruz.
 • 720p
 • 83
 • 146
Ek Villain Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Ek Villain Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
Mohit Suri yönetmenliğindeki Ek Villain türkçe altyazılı izle filmi 2014 yapımı ve aynı zamanda macera, aksiyon ve hint filmleri kategorilerimizden online hd ve kesintisiz olarak seyredebilirsiniz. Goa kentinde yaşamakta olan Guru (Sidharth Malhotra), Prahlad isimli bir politikacının yanında çalışmaktadır. Sessiz, duygusuz ve acımasız birisi olan Guru, karanlık geçmişinden uzak olmaya çalışıyordur. Birgün Aisha (Shraddha Kapoor) ile karşılaşmasının ardından hayatı değişecek, onunla evlenmek isteyecek ve Mumbai’ye taşınacaktır. Fakat günün birinde beklemediği şekilde Aisha bir seri katilin kurbanı olunca Guru için yeniden bir dönüm noktası başlamıştır. Sitemizden 720p seçeneği ile Ek Villain HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Ek Villain film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 84
 • 18
Bir Milyonerin İlk Aşkı Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Bir Milyonerin İlk Aşkı Türkçe Altyazılı Kore Filmleri, Romantik Film 
Türkçe Altyazı
Dram, komedi ve romantizmin üçlemesinin bir araya geldi kore filmleri arasında oldukça sevilen bir film olarak sizler için yayınlamayı düşündüğümüz Bir Milyonerin İlk Aşkı Türkçe Altyazılı izle filmi konusunu ele aldığımızda filmde 18 yaşına basan Kang Jae-kyung, büyükbabasının mirasının tek varisidir.Nefes aldığı her saniye daha da zenginleşen Kang Jae-kyung şımarık ve sorumsuzdur.Dostluklara, aşka, eğitime ve adalete duygusuna ihtiyaç duymaz.İhtiyaç duyduğu duyguların kapısını ona, sahip olacağı mirasın kolayca sağlayacağını düşünür.18 yaşına bastığının ertesi günü büyük babasının vasiyeti kendisine okuna Kang Jae-kyung büyük şaşkınlık yaşar.Mirasın hepsinin koşulsuz olarak tek varis olan kendisine verileceğini düşünen Kang Jae-kyung vasiyetname içerisindeki şartları sağladığı taktirde mirasın sahibi olabilecektir.Aksi taktirde mirasın hepsi hayır kurumlarına bırakılacaktır.Vasiyetnameye göre; varis GangWondo'daki Boram Lisesi'ne nakledilecek ve bir yıl sonra mezun olacaktır.Bu süre zarfında altındaki spor arabasını, kral dairesini, yazlık evini, kredi kartlarını ve miras kapsamındaki diğer tüm varlıklardan mahrum olacaktır.Kang Jae-kyung mirasa sahip olmak için vasiyetnamede yazan Kore'nin uzak taşralarından Boram'a otobüsle uzun bir yolculuk yapar.İlk başlarda eski alışkanlıklarını devam ettirmek istesede Boram kasabasında geçireceği bir yıl, Kang Jae-kyung'un mirasa uzandığı değil geçmişine, hatıralarına, aşkına ve çocukluğuna uzandığı bir yıl olacaktır.
 • 720p
 • 73
 • 41
Müzik Kutusu 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Müzik Kutusu 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Altyazı
Orijinal adı The music box olarak 2019 sinemalarında yer alan Müzik Kutusu 2019 Türkçe Dublaj izle filmi gerilim türündeki yabancı sinema filmleri içinde yer almış ve filmin yönetmenliğinde John Real imzası bulunmaktadır. filmde Sopia, adındaki genç kızın hayatına eğiliyoruz. Ailesini kaybeden bu genç kız, yuvaya verilir. Buradaki günleri oldukça zor geçen bu genç kız gelen bir haberle çok sevinir. Teyzesi onu yanına almak ister. Teyzesinin yanına gelen genç kız birlikte evi daha büyük bir yere taşırlar. Taşındıkları bu yerde dolaşırken genç kız bir müzik kutusu bulur. Kutunun üzerinde çeşitli semboller vardır. Bu semboller ve müzik kutusu teyze ve yeğenine bir sürü kötü anı yaşatacaktır. The music box izleyicilerini keyifli seyirler diliyoruz.
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 80
 • 26
Force 2 Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Force 2 Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
Hintli yönetmen Abhinay Deo filmi olarak vizyonda Force 2 Türkçe Altyazılı izle yer alan bu hint filmi macera ve aksiyon filmleri arasında yer almaktadır. Force 2 filmi içeriği Çin’de görev yapmakta olan RAW’ın saha ajanları, birisinin ifşasından dolayı bir bir öldürülmektedir. Polis olan Yashwardhan’ın (John Abraham) yakın arkadaşı Harish’te onlardan birisi ve ölümlerini araştıracaklarına dair birbirlerine söz vermişlerdir. Raw ajanı olarak KK’nın (Sonakshi Sinha) liderliğinde Yashwardhan ile beraber olayların izini sürebilmek için gönderileceklerdir. Sitemizden 720p seçeneği ile Force 2 2016 Full HD izleyebilirsiniz.
 • 1080P
 • IMDb 6.3
 • 56
 • 6
Hamari Adhuri Kahaani Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Hamari Adhuri Kahaani Türkçe Altyazılı Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
Romantik ve drama film tadında 2015 hint filmleri içinde adını büyük bir kitleye duyuran Hamari Adhuri Kahaani Türkçe Altyazılı izle filmi oldukça romantik dakika ve sahneleri ile dikkatleri üzerine çeken bir film olmuştur. Konu itibari ile Romantik drama türündeki hikayede, bekar bir anne, zengin ama yalnız bir otel patronuyla aşk yaşamaktadır. Birliktelikleri çok güzel ilerlediği sırada kadın, aniden karşısına çıkan geçmişiyle de yüzleşmek zorundadır. Yönetmenlik koltuğuna Mohit Suri’nin oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Emraan Hashmi, Vidya Balan ve Rajkummar Rao gibi isimler bulunuyor.
 • 720p
 • 47
 • 24
Cennet Sineması Hindistan Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Cennet Sineması Hindistan Türkçe Altyazılı Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
Sinemanın ne denli etkili bir sanat dalı olduğuna sizler Cennet Sineması Hindistan Türkçe Altyazılı izle ile rahatlıkla tanık olacaksınız. Özellikle de bu kapsamda İtalyan sineması da bu filmin ne denli önemli olduğunu her daim vurgulamaktadır. Bu sebepten de arkanıza yaslanarak izleyeceğiniz filmin keyfini doyasıya çıkarmalısınız. Hindistan sinemasının ilk filminin doğuş öyküsünü anlatıyor. Hepiniz adına şimdiden güzel seyirler dileriz.
 • 1080p
 • 63
 • 96
Get Hard Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Get Hard Türkçe Altyazılı Aile filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Altyazı
Hapishaneye düşmeden önce oranın jargonunu öğrenmeye çalışan bir adamın başından geçen olaylar komedi ile aksiyon evreleri eşliğinde anlatılıyor. Özellikle de Get Hard Türkçe Altyazılı izle oyunculuk açısından sağlam söylemlerle ırkçılığa laf uzatanları da yerin dibine sokuyor. Darnell Lewis, ailesinin refahı için daha güzel bir yerden ev almaya çalışan ama parası yetmeyen bir adamdır. Bu sırada dolandırıcılıktan tutuklanan milyoner James King, 10 yıllık cezasını çekmek üzere San Quentin Hapishanesi'ne gönderilecektir. Fakat demir parmaklıklar ardına girmeden Darnell Lewis'i işe alır, ondan öğreneceği birçok şey vardır. Lewis, King'i hapishane koşullarına hazırlayacaktır. Her sahnesini daha da seveceğiniz bu başarılı filme gerçekten de kahkaha ile eşlik edeceksiniz.
 • 720p
 • 64
 • 58
Fist Fight Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Fist Fight Türkçe Altyazılı Aile filmleri, Yarış filmleri 
Türkçe Altyazı
Yönetmen Richie Keen komedileri açısından sinema seyircisi gerçekten de son zamanlarda birbirinden farklı fırsatlarla karşılaşabilmektedir. Fist Fight Türkçe Altyazılı izle Özellikle de bu fırsatlar kapsamında da sizlerin bu isim tarafından izleme imkanı bulacağınız her filmde sağlam güldürü unsurlarına ulaşabilmeniz de mümkün hale gelecektir. Bu da iki katı daha eğlenceli bir anlatı evresine dahil olabilme imkanını sizler için tanıyacaktır. Nitekim Fist Fight izle filmi de bu imkan dahilinde atılacak olan adımları bir hayli daha önemli ve çok daha sistemli bir işlevsellikle mutlak sonuca doğru ilerletecek niteliklere sahip olmaktadır. Özellikle de dizi ile birlikte sizlerin izleyeceğiniz yol, her sahnesinde çok daha komik evreler ile kendisini pekiştirmeyi başarmaktadır. Bu sebepten de başrolünü Ice Cup'un aldığı filmin en derinine doğru kendinizi rahatça bırakabilirsiniz. Zaten genel açıdan baktığımız vakit eğlenceli ve dinamik bir anlatısallıkla adımlar atmanıza vesile olacak bu hikaye bırakacağı açık kapılar sayesinde de farklı olana ulaşabilmeniz için sizlere büyük olanaklar sunacaktır. Bu sebepten de hepiniz adına şimdiden güzel bir seyir alanı elde etmenizi dileriz. Şunu da asla göz ardı etmemek gerekir ki, sinema filmleri içerisinde komedinin yeri gerçekten de çok özel bir yapıda şekil alabilir. Bu yapının en derinine doğru kendinizi bıraktığınız andan itibaren de pürüzsüz bir film işleyişi sizleri bekliyor olacak. Hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz....
 • HD
 • 66
 • 13
Cinnet Bedevilled Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Cinnet Bedevilled Türkçe Altyazılı Kore Filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Altyazı
Stanley Kubrick ve Jack Nicholson'u bir araya getiren Cinnet Bedevilled Türkçe Altyazılı izle, gerçekten de her açıdan önemli ve çok daha akıcı bir gerilimi sizler için sunmaktadır. Bu noktada da sizlerin izlenen her sahnede daha da korkacağınızı söylemek isteriz. Hepiniz bu sinema mucizesini sitemiz üzerinden izlemelisiniz. Keza ilk sahneden itibaren çok sarsılacaksınız. Hae-won, 30'lu yaşlarında, hayatını kariyerine adamış bir genç kadındır. Seul'de tek başına yaşayan Hae-won bir cinayete tanıklık eder. İş yaşamında da şansı dönen Hae-won elini nereye atsa hep karmaşık durumların içine düşmektedir. Çalıştığı banka onu zorunlu bir "tatil"e gönderince, Hae-woe çocukken büyükbabasını ziyarete gittiği Moodo isimli adaya yolculuk yapmaya karar verir. Burada çocukluk arkadaşı Bok-nam ile karşılaşır. Daha önce kendisi ile hep iletişime geçmeye çalışan iyi niyetli Bok-nam'ın adadaki insanların alay malzemesi olduğunu görünce kısa çaplı bir şok yaşar. Zulüm gören Bok-nam'ın tek istediği adadan kaçabilmektir, bu konuda Hae-won'un yardımını ister. Genç kadın ise hayatının yeterince karmaşık olduğunu düşündüğünden bu duruma karışmak istemez. Adadan Hae-won'un ihmali yüzünden ayrılamayan Bok-nam intikam planları kurmaya başlar.
 • HD
 • 70
 • 21
Chaphekar Brothers Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Chaphekar Brothers Türkçe Altyazılı Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
Hindistan sinemasının tarihsel ögelere karşı vermiş olduğu özen, Chaphekar Brothers Türkçe Altyazılı izle filminin her sahnesinde fazlasıyla kendisini göstermektedir. Özellikle de filmin dönemsel yapısının yanı sıra sanatsal anlatı ile harmanlanması da, izleyicisinin gönlünü iki katı daha hoş tutmayı başarmaktadır. Film 1897 yılında Chapekar kardeşlerin vermiş olduğu özgürlük mücadelesini anlatmaktadır. Bu mücadele dahilinde de sizler dolu dizgin bir umut kavramına doğru net adımlar atmış olacaksınız. Bu sebepten de başarılı ve sağlam bir yönetmenlikle pekişmekte olan bu filmi sitemizden izleyebilirsiniz. Kesintisiz bir Hint sineması deneyimi yaşayabilmek adına kardeşlerin verdiği özgürlük mücadelesini çok ama çok seveceksiniz. Üstelik finale doğru sizleri çok daha büyük sürprizler bekliyor olacak. Hepinize iyi seyirler dileriz…
 • HD
 • 90
 • 37
Prem Ratan Dhan Payo Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Prem Ratan Dhan Payo Türkçe Altyazılı Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
aksiyon, dram ve romantik tadında bir hint sinema yapıtı olarak yayına alacağımız Prem Ratan Dhan Payo Türkçe Altyazılı izle filmi en çok sevilen hint filmleri arasında yer almasından ötürü filmi sizlere mobil film izleme kalitesi ile sunuyoruz. Konusunu incelediğimiz Prem Ratan Dhan Payo filminde Yaptıkları tarafından halkı tarafından sevilen bir kral, üvey kardeşi tahtını çalmaya çalışırken, o sadece bu sorumluluktan biraz uzaklaşmak ve daha normal bir hayat yaşamak ister. Ardından kendisine çok benzeyen bir adam bulur ve isteği olan başka birinin yerine geçmeyi bu şekilde yerine getirir. Bakalım kral yeni başlayacağı veya deneyeceği bu hayata alışabilecek, yerine geldiği adamda sorunsuz kral olabilecek mi?
 • 720p
 • 55
 • 11
Dil Dhadakne Do Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Dil Dhadakne Do Türkçe Altyazılı Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
Hint sinemasının egzantirik filmlerinden biri olan ve oldukça beğeni kazanmış 2015 sinemalrda adını duyuran Dil Dhadakne Do Türkçe Altyazılı izle filmi hd film izleme keyfi ile online olarak seyredebilirsiniz. Kamal Mehra, iflasın eşiğindeki bir şirketin sahibi olan iş kadınıdır. Eşi Neelam ve iki çocuğuyla problemleri vardır. Çocuklardan Ayesha, başarılı bir iş kadınıdır ama mutsuz bir evliliği sürdürmektedir. Mehra ailesi, anne ve babanın 30. evlilik yıldönümlerini kutladıkları 10 günlük bir gemi yolculuğu tatilinde, Akdeniz sularında ilerlerken hayatlarının yönü ve birbirlerine olan sevgileri hakkında düşünüp taşınmak zorundadır.
 • 720p
 • 44
 • 10
Gangnam Blues Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Gangnam Blues Türkçe Altyazılı Kore Filmleri 
Türkçe Altyazı
Kore sinemasından seçkin bir film olarak ve aksiyon teması işlenen 2016 yapımı bir vizyon filmi olan Gangnam Blues Türkçe Altyazılı izle filmi sizlere hd film izleme keyfi ile ekranlarınıza yansıtıyoruz. Özellikle de kore filmleri içinde oldukça ismi duyulan bu sinema filminin konusu ise Rüşvetin giderek arttığı zamanlarda Seul, Gangnam’da yapısal dönüşüm başlar. Çocukluk arkadaşı olan Kim Jong Dae (Lee Min-Ho) ve Baek Yong Ki (Kim Rae-Won) şehir yapılandırılmasında yaşadıkları gecekonduyu yıktırmamak için mücadele verirler. En güncel sinema filmlerinin adresi Onlineizlesek.com keyifli seyirler diler.
 • 720p
 • 37
 • 10
Look Who’s Back Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Look Who’s Back Türkçe Altyazılı Aile filmleri, Animasyon filmleri 
Türkçe Altyazı
alman sinemasının etkileyici sinema filmlerinden biri olarak 2015 yılında beyaz perde de yer almış olan Look Who's Back Türkçe Altyazılı izle filmi ful film izleme kalitesi yanı sıra filmi türkçe altyazılı seçeneği ile sorunsuzca seyredebilirsiniz. ana konusu incelenen filmde Alman siyasi tarihinin 1 numaralı ismi olan Adolf Hitler 2015 Almanyasın da kendini bulursa ne olur? Çocukların büyükleri takmadığı, herkesin cep telefonları ile dolaştığı, kısacası artık diktatörlüğün geçmediği bu dünya da Hitler’in işi hiç de kolay olmayacaktır. Hepinizi şimdiden keyifli seyirler diliyoruz.
 • 720p
 • 39
 • 19