Deliler Fatih’n Fermanı Yerli Fİlmi Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Deliler Fatih’n Fermanı Yerli Fİlmi Sansürsüz Aksiyon filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Yerli tarih filmi konulu olan Deliler Fatih’n Fermanı Yerli Fİlmi Sansürsüz izle filmi sansürsüz film izlemenin keyfi ile 1080p full hd olarak kesintisiz izleyebilirsiniz. Fatih Sultan Mehmet’in babası 2. Murat, Eflak topraklarını fethettiği zaman, Romanya Kralı Osmanlı ordusuna direnmemeyi seçer. Toprağı yönetmek için yetki veren 2. Murat, teminat olarak da Romanya Kralı'nın 2 oğlunu alır. Kardeşler Vlad ve Radu, çocukluklarını Fatih Sultan Mehmet’le beraber Edirne Sarayı’nda geçirirler. 2. Murat ve Romanya Kralı öldükten sonra, Vlad, Fatih Sultan Mehmet tarafından Eflak’a Voyvoda olarak atanır. Küçüklüğünden beri içinde derin bir şiddet barındıran Vlad, orada Vatikan’ın ve Ejder Tarikatı’nın yönlendirmeleri ve dikteleriyle Fatih Sultan Mehmet’e karşı çok büyük bir kin ve nefret beslemeye başlar. Vlad, 23.734 Türkmen, Boşnak, Sırp, Arnavut ve Bulgar kazığa oturttuğunu kendi beyan edince, Fatih Sultan Mehmet durumun sebebini öğrenmek için kendi habercisini gönderir. Vlad, gönderilen habercinin de başına sarığını çakıp geri gönderince, Fatih Sultan Mehmet de bu olayı çözmeleri için Deliler’i görevlendirir...Aşgar'ı İsmail Filiz, Baba Sultan'ı Yetkin Dikinciler, Gökkurt'u Cem Uçan, Kazıklı Voyvoda Vlad Tepeş’i Erkan Petekkaya, Fatih Sultan Mehmet’i de Rüzgar Aksoy ve Alaca'yı da Nur Fettahoğlu'nun canlandırdığı filmin oyuncu kadrosunda Demet Tuncer, Mehmet Ali Karakuş, Gökçe Özyol, Mehmet Pala ve Batın Uçan da yer alıyor. Osman Kaya yönetmenliğinde hayata geçirilen filmin görüntü yönetmenliğini Sami Saydan üstlenirken, senaryo ise Mustafa Burak Doğu ve İbrahim Ethem Arslan'ın imzasını taşıyor.
 • 1080P
 • IMDb 6.2
 • 343
 • 317
Salyut 7 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Salyut 7 Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aksiyon temalı 2017 filmleri içinde yer almış olan bir film. Sizlere sunacağımız Salyut 7 Türkçe Dublaj izle filmi oldukça harika aksiyonla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Salyut 7 filmi bir çok uzay meraklısı için kaçırılmayacak tarzda bir yapım olarak ön plana çıkıyor. ABD ve Rusya uzaya uydu gönderme ve orada yaşamın olup olmadığını araştırması geleceği görmesinden kaynaklanmaktadır. Rusların geliştirdiği Salyut 7 istasyonuyla bağlantısı kesilen Vladimir Dzhanibekov ve Viktor Sayinkh, kaldıkları bu boş ve donmuş uzay boşluğunda kalan iki uzay adamı için her şey bitmiş gibi görünür. Uzay araçlarını yeniden çalıştırabilirse buradan çıkabilecekler. Salyut 7 Türkçe dublajlı izleyin.
 • 720P
 • 171
 • 56
Gün Yüzü Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Gün Yüzü Türkçe Altyazılı Korku filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Gerilim filmleri arasını ismini en çok sevilen filmler arasına yazdıran Gün Yüzü Türkçe Altyazılı izle filmi tek online film izleme yeri olan sitemize kesintisiz olarak izleyebilirsiniz. Gün Yüzü 2017 filminde oldukça karmaşık ve bir o kadarda tehlike dolu bir takım olayları izleyeceğiz. Julie, kocasından ayrıldıktan sonra kendisine güzel bir hayat kurmuştur. Fakat bir haber gelir ve dünyası başına yıkılır. Arayanlar kocasının kaçırıldığını ve kimseye haber vermemesi gerektiğini söylerler. Kadın eski kocasını çok sevmektedir. Bundan ötürü kocasının peşine düşer. Fakat gittiği yol kendisinin başa çıkacağı tarzda kolay bir yol değildir. Gün Yüzü Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 226
 • 73
Keskin Nişancı 2 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Keskin Nişancı 2 Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
aksiyon ve savaş türündeki film severlere yayına alacağımız Keskin Nişancı 2 Türkçe Dublaj izle filmi oldukça sürükleyici ve aksiyonlu sahneleri ile izleyiciden tam puan alan filmlerden biridir. Bir önceki filmdeki deniz nişancısı, oldukça gizli bir misyonda Müslüman nüfusta kötülükler yapacak olan Sırbistan’a ait bir geneli alabilmak için içeride arkaya çekilecektir. Bu misyonda onun ortağı, onun özgürlüğünü kazanabilmesi için şans verilmiş bir ölüm-sıra suçlusudur. Sitemizden 720p seçeneği ile Keskin Nişancı 2 Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Sniper 2 film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • 203
 • 42
Billy Lynn’s Long Halftime Walk Online
Tüm Bilgiler
Billy Lynn’s Long Halftime Walk Online Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Harika bir savaş deneyimi oalrak ekranlarınızda yer edinecek olan Billy Lynn’s Long Halftime Walk Online izle filmi burada. Billy Lynn (Joe Alywn), Irak’ta savaşmakta olan bir Amerikan askeridir. Birliği ile beraber girmiş olduğu şiddetli bir çatışma sonrasında sağ kalmış 7 arkadaşı ile birlikte ülkesine dönecek ve savaş kahramanı gibi karşılanacaktır. Amerikan hükumeti tarafınca ülkedeki ordu desteğini artırabilmek için ülke çapında bir tura çıkarılacaktır. Turun bir parçası olarak Amerikan futbolu takımı Dallas Cowboys’un bir maçının devre arasında Destiny’s Child konserinde sahneye çıkacaklardır. Bu sırada Lynn, hem insanların ona bakışını, hem de geçmişini ve Irak’taki başından geçen olayları hatırlayacaktır. Sitemizden 720p seçeneği ile Billy Lynn’in Uzun Yürüyüşü Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Billy Lynn’s Long Halftime Walk film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • 279
 • 169
Das Boot 1981 Denizaltı Online
Tüm Bilgiler
Das Boot 1981 Denizaltı Online Aksiyon filmleri, Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
Unutulmaz filmler serisine bir yenisini daha ekleyeceğimiz savaş türü bir film olan Das Boot 1981 Denizaltı Online ,zle filmi hd full film izleme seçeneği ile burada yer almaktadır. Das Boot 1981 filmi 1979 yılında yapılmış ve 1981 yılında vizyona sokulmuştur. Alman yapımı bir film olup aynı zamanda İkinci Dünya Savaşı’nı konu almasına rağmen bir propaganda unsurunu bulamayacağınız , hatta bazı sahnelerde Hitler’in kendisine bile atıfta bulunan repliklerle dolu yapımımız askerin savaş esnasında geçirmiş olduğu psikolojik sorunlara değiniyor.Filmi sitemizden 720p görüntü kalitesinde türkçe dublaj seçeneğiyle hd olarak izleyebilirsiniz. İlkfullfilmizle ekibi iyi seyirler diler.
 • 720P
 • 289
 • 130
Laugh Or Die 2018 Online
Tüm Bilgiler
Laugh Or Die 2018 Online Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
2018 savaş filmleri içinde oldukça adın söz ettiren ve ve ilgi gören Laugh Or Die 2018 Online izle filmi yoğun istek üzerine sizlere online full hd film izleme kalitesi ile yayınlıyoruz. Pek fazla açıklama yapılmayan Laugh Or Die fiminin seneryosu ve kurgusu oldukça diğer savaş filmlerinden farklı olarak kurgulanmıştır. sizleri daha fazla bekletmeden bu eşsiz sinema yapıtı ile başbaşa bırakıp mutlu seyirler diliyoruz. Online film izlemenin adresi onlineizlesek.com keyifli seyirler diler.
 • 720P
 • 208
 • 208
Cesur Adamlar 2016 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Cesur Adamlar 2016 Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
savaş filmi severler için sıradaki filmimiz Cesur Adamlar 2016 Türkçe Dublaj izle filmi harika kurgusuyla gelmektedir. Konu itibari ile incelenen filmde 2’inci Dünya Savaşının sonlarına doğru Amerikan savaş gemisi Uss Indianapolis, savaşı bitirebilmek için atom bombalarını iletmiş, ancak dönüş yolunda Filipin açıklarındaki karaya oturacaktır. Mürettebat kurtarılmayı beklerken, açlık, susuzluk ve köpekbalıkları saldırılarına karşı birlikte göğüs gereceklerdir. Sitemizden 720p seçeneği ile USS Indianapolis: Cesur Adamlar Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki USS Indianapolis: Men of Courage film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • IMDb 5.1
 • 205
 • 226
İhtiras Rüzgarları Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
İhtiras Rüzgarları Türkçe Dublaj Romantik Film, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
dram, romantik ve savaş konulu unutulmaz bir film olan İhtiras Rüzgarları Türkçe Dublaj izle filmi ana konusuna değindiğimize filmde 1900’lü senelerin Amerikasında orduda görev yapan albay William Ludlow (Anthony Hopkins) görevinden ayrılıp, Montana’daki kaya dağlarında yer alan bir evde 3 oğlu ile yaşamını sürdürmektedir. Bu esnada 1’inci dünya savaşı başlayacaktır. Albay’ın tüm karşı çıkmalarına karşın 3 kardeş savaşa katılacaktır. En küçük oğlu Samuel’in (Henry Thomas) ölmüş olduğu savaşın sonunda diğer oğlu Tristan (Brad Pitt) Samuel’in nişanlısı Susannah’a (Julia Ormond) yakınlaşacak ve aralarında bir aşk başlayacaktır. En büyük kardeş Alfred’inde (Aidan Quinn) Susannah’tan hoşlanmaya başlaması ile olaylar farklı bir hal alıp gelişecektir. Bu arada kardeşinin ölümünden kendisini sorumlu tutan Tristan bir çıkmazın içerisine girmiş haldedir. Sitemizden 720p seçeneği ile İhtiras Rüzgarları Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Legends of the Fall film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720p
 • 218
 • 222
Jadotville Kuşatması 2016 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Jadotville Kuşatması 2016 Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Soluksuz bir savaş filmi izlemek isteyenler için 2016 yapımı Jadotville Kuşatması 2016 Türkçe Dublaj izle filmini hd full film izleme kalitesi ile sizlerin ekranlarında yer alıyoruz. Konu itibari savaş olan filmde Yaşanmış bir olaydan esinlenilerek uyarlanmış olan filmde, Birleşmiş Milletler Barış Gücü adına Afrikada görev yapmakta olan irlanda askerleri sayıları ve cephaneleri az komutanları başlarında olmasına karşın düşman kuvvetlerince kuşatılacak ve karakollarını kahramanca savunacaklardır. Sitemizden 720p seçeneği ile Jadotville Kuşatması Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki The Siege of Jadotville film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720p
 • IMDb 7.3
 • 222
 • 159
Soysuzlar Çetesi türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Soysuzlar Çetesi türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
Uzun zamandır piyasada yer almayan savaş kategorisindeki yabancı film olan Soysuzlar Çetesi türkçe Dublaj izle filmini sizlere tek parça online hd full film izleme kalitesi ile sunuyoruz. Soysuzlar Çetesi filminde Shosanna Dreyfus, ailesinin Albay Hans Landa tarafından katledilmesine şahit oluyor. intikam almak için kusursuz bir plan yapan Shosanna bir genç kızın neler yapabileceğini gösteriyor. Baş rolünde Brad Pitt’in devasa oyunculuğu da bu filmin içine girince ortaya muhteşem bir iş çıkıyor.Filmi sitemizden 720p görüntü kalitesinde türkçe dublaj seçeneğiyle hd olarak izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • IMDb 8.3
 • 308
 • 182
Trench 11
Tüm Bilgiler
Trench 11 Korku filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Altyazı
Korku dolu bir savaş olarak işlenen ve konusu ile izleyenleri korkutan bir savaş filmi olarak sizlere sunduğumuz Trench 11 izle filmi tek part mobil film izleme seçeneği ile sizlerin ekranlarına yansıtıyoruz. Konusu ise 1. dünya savaşı sona ermiştir. Artık Almanlardan kalan mühimmat ve depolar araştırılmaya başlanmıştır. Buldukları bir tesis oldukça ilginçtir. Burayı incelemesi için özel bir ekip gönderilir. Burada bulmayı umdukları teknolojiyi bulamazlar. Yerine sadece kan ve ölüm bulurlar. “Trench 11” filmi nette ilk sizlerle.
 • 720P
 • IMDb 5.4
 • 240
 • 53
Yaşlanmayacaklar Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Yaşlanmayacaklar Türkçe Dublaj Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Belgesel ve savaş türünde online sinema keyfi sunacak olan Yaşlanmayacaklar Türkçe Dublaj izle filmi sizlerin ekranlarında tek part film izleme kalitesi ile gelmektedir. They Shall Not Grow Old 2018 yapımı savaş belgesellerinin öncüsü niteliği olacak bir yapım. yönetmen koltuğunun Peter Jackson’a iat olması bile yapımın ne kadar iyi tarzda olduğunu ispatlamaktadır. Savaş, denildiği zaman kimsenin kafasında güzel şeyler canlanmaz. Bu herkesin ortak görüşüdür. Savaşın yıkıcı yüzü ve insanlara yaşattırdıkları dehşet vericidir. Bu yıkımlardan en büyüğü olan 1. dünya savaşını bir başka açıdan izleyeceğiz. tarihin akışını ve ülkelerin ekonomik ve psikososyal hayatını etkileyen en büyük savaş olarak geçer tarihte. Yönetmen bir çok ülkenin savaş arşivlerinden aldığı ve BBC belgesellerinden edindiği bilgiler, fotoğraflar ve videolarla zengin bir içerik hazırlamıştır. Bunların bir çoğu 3D teknolojisi sayesinde boyutlandırılmıştır. Gerçek savaş gazilerinin kendi seslerinin de bulunduğu yapımın her sahnesinden tarih akmakta ve insanların içlerini dağlamaktadır. Yaşlanmayacaklar Türkçe dublaj izlerken tüyleriniz diken diken olacaktır.
 • 720p
 • IMDb 8.7
 • 270
 • 126
Direniş Bankası Online
Tüm Bilgiler
Direniş Bankası Online Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
SAvaş filmleri izlemek için en doğru yerdesiniz. 2018 savaş türündeki yabancı sinema filmi Direniş Bankası Online izle filmi sizlerle buluşturuyoruz. Bu filmde konu olarak incelendiğinde filmde Amterdam işgal altındadır. Bir bankacı olan Walraven van Hall, ailesinin durumunu hiçe sayarak bir gizli banka kurar. Amacı ise Nazi işgalini yavaşlatmak ve direnişe yardımcı olmaktır. “Direniş Bankası” filmini sitemizde Türkçe dublajlı olarak seyredebilirsiniz.
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 175
 • 56
Cennette 90 Dakika Online
Tüm Bilgiler
Cennette 90 Dakika Online Aile filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Ruhani dünyaların içerisine dahil olmak adına sizlere daha net çıkarımlarla değerlendirme imkanı sunan Cennette 90 Dakika Online izle filmi, kalp krizi geçiren bir adamın 90 dakika boyunca kalbinin durması ve sonrasında da başından geçen olay örgüleri anlatılmaktadır. Bu örgüler dahilinde de film sizi içine çekmeyi başaracaktır. Yönetmenliğini ve senaryosunu Michael Polish'in üstlendiği dram yapımının başrollerini ise Star Wars serisinin Anakin'i olarak akıllarda yer eden Hayden Christensen ve Hollywood'un sevilen ismi Kate Bosworth paylaşıyor. Don Piper'ın 2004 imzalı çok satan biyografik romanından uyarlanan yapım bir araba kazası sonucu 90 dakika boyunca resmi olarak ölü kalan, ardından hayata dönerek cenneti ziyaret ettiğini iddia eden Don Piper'ın hikayesini anlatıyor. İyi seyirler...
 • HD
 • 189
 • 40
Film severlerin olmazsa olmazlarından biriside savaş filmleri olmaktadır. Bu tür filmler günümüzde çok ilgi görmekte ve yapımcıları tarafından başarıyla seyircilere yansıtılmaktadır. Bu filmlerin en güzel yanları ise, insanları daha farklı düşüncelere sürüklemesidir. Savaş filmleri her zaman aksiyon macera ve gerilimi içerisinde barındırır. Türkiye’de savaş filmi izlenimi bir hayli yüksektir. Özellikle IMDB puanı yüksek olan filmler tercih edilmektedir. Sitemiz de güven içinde Savaş filmi izle kategorilerinden yararlanabilirsiniz. Özellikle günümüz de arama kitlesi yüksek olan Savaş filmi Türkçe dublaj izle, konusunda en başarılı içeriklere sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca savaş filmi hd izle özelliğinden de yararlanabilir, kesintisiz olarak film keyfinizi devam ettirebilirsiniz.