Arada 2018 Yerli Filmi Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Arada 2018 Yerli Filmi Sansürsüz Romantik Film, Yerli Filmler 
Yerli Film
2018 romantik yerli film tadında bir sinema eseri olan Arada 2018 Yerli Filmi Sansürsüz filmi full hd film izleme ile sitemizde yer almaktadır. Ozan, doksanlar İstanbul’lunda genç bir punk’tır. Kaliforniya’da albüm çıkarmayı hayal eder. Babası Altan, darbe ile müzik kariyeri sona eren eski bir şarkıcıdır.Babası Altan ile Ozan, doğum gününde geleceği hakkında ateşli bir tartışmaya girerler. Ozan evini terk eder. Kaset dükkanı sahibi arkadaşı Deniz, Ozan’a ertesi sabah Kaliforniya’ya giden bir gemi bileti hakkında bir ipucu verir. Ozan ve kızarkadaşı Lara; ev partilerinden, hurdalıkta yer alan çılgın rave partisine, nargile bar’dan birçok yere kadar tüm şehirde bileti ararlar.
 • 720P
 • IMDb 6.2
 • 188
 • 322
Erkekler Ne İster 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Erkekler Ne İster 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Fantastik komedi türünde bir film olarak ekranlarınıza getirdiğimiz Erkekler Ne İster 2019 Türkçe Dublaj filmi tek part olarak mobil film izleme ile izleyebilirsiniz. Bir kadın mesleğindeki erkek sporcuları tarafından kutlanır, ancak erkeklerin düşüncelerini duyma yeteneğini geliştirdiğinde üzerlerinde beklenmedik bir avantaj elde eder.
 • 720P
 • 138
 • 170
Yaz Leto 2018 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Yaz Leto 2018 Türkçe Dublaj Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Yabancı romantik filmler arasına bir yenisi ekleyeceğimiz Yaz Leto 2018 Türkçe Dublaj izle filmi türkçe altyazılı seçeneği ile romantik filmler izleme kategorimizde bulunacak. Rock’n’roll ve blues müziğin yaygınlaşması, Perestroyka’nın yaklaştığını müjdeliyor; Lou Reed, Led Zeppelin ve David Bowie’nin kaçak plakları elden ele geziyor. Mike ve güzel eşi Natasha, genç müzisyen Viktor ile tanışınca, şüpheyle dolu bir devrin en umutsuz günlerinde müzikle yoğrulmuş bir aşk üçgeni doğuyor. Filmekimi’nde Öğrenci filmini izlediğimiz Kiril Serebrennikov’un Cannes’da ana yarışmada yer alan son filmi Leto, içten bir ilk aşk hikâyesi anlatırken 1980’lerde Sovyetler Birliği’nde rock kültürünün doğuşunu da gözlemliyor. Filmin kahramanlarından Mike Naumenko, Rus rock dünyasının en iyi şarkı sözü yazarlarından biri olarak tanınıyor. Meşhur Kino grubunun kurucusu Viktor Tsoi ise devrimci şarkılarıyla Rus rock’ının öncülerinden sayılıyor. Leto, bu müzisyenleri daha yolun başındayken mercek altına alıyor. Oyuncular filmde şarkıları kendileri seslendiriyor.
 • 720P
 • 100
 • 121
Kyra Nerede? 2018 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Kyra Nerede? 2018 Türkçe Dublaj Aile filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
2018 romantik türde bir yabancı film olan Kyra Nerede? 2018 Türkçe Dublaj izle filmi sizlerle 1080p kalitede ekranlarınızda online olarak yer alıyor. Kyra nerede? Sorusunun yanıtını ararken bir kadının bu hayatta tutunmasının ne kadar zor olduğunu öğreneceksiniz. Kocasından boşanmış olan Kyra Johnson adındaki orta yaşlardaki kadın kendini çok yalnız hissetmeye başlamıştır. Bu yalnızlık hem duygusal hemde maddi açıdan bir yalnızlıktır. Annesinin yanına taşınan kadın ikinci büyük şoku yaşar ve annesini kaybeder. Bu yıkım onun artık bu dünyada kalması için hiç bir sebep bulamamasına kadar gider. Artık onun için hayat hiç çekilmez bir yer haline gelir. Kyra Nerede diye soracak olursanız hayatın içinde kaybolup gitmiştir.
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 167
 • 64
The Song of Sway Lake Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
The Song of Sway Lake Türkçe Altyazılı Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Romantik filmin tadını damaklarda bırakmış 2017 filmi The Song of Sway Lake Türkçe Altyazılı izle online film izleme sitemizde şimdiden yer alan filmlerden biri olmuştur. The Song of Sway Lake 2017 filminde bir müzik koleksiyoncusu olan bir kadın büyük annesinin koleksiyonuna gözü diker. Bu onun için kaçırılmayacak kadar büyük bir fırsattır. Dünyayı dolaşarak elde edemeyeceği büyün koleksiyon büyük annesinin evinde yatmaktadır. Bir arkadaşıyla anlaşır ve büyük annesini soyma planı yapar. The Song of Sway Lake Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 143
 • 31
The Perfect Date 2019 Online
Tüm Bilgiler
The Perfect Date 2019 Online 2019 filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Yabancı romantik tadında sinema keyfi için sizlere The Perfect Date 2019 Online izle filmini önermekteyiz. Konusunu ele aldığımız The Perfect Date 2019 filmi oldukça güzel bir konuya değinmiştir. Henüz genç olan Brooks Rattigan, hayalleri boyundan büyüktür. Gittiği okulda en iyi kızla çıkmak, en iyi spor arabalara binmek ve en iyi elbiseleri giymek gibi bir planı vardır. Fakat parası yoktur. O da çeşitli yollardan para kazanmanın yolunu arar. Bir gün bir kızı dansa bırakır ve bundan sonra aklına dahiyane bir fikir gelir. Zengin kızlara refakatçilik yaparak çok para kazanacağını düşünür. Tam da istediği gibi olur ve beklentilerinin çok üstünde bir para kazanır. Fakat kendisinin bir çok kişiliğe bürünmesine neden olur bu iş. Kim olduğunu anlaması çok geç olabilir. The Perfect Date Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.
 • 720p
 • 141
 • 51
Sway Gölü Şarkısı Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Sway Gölü Şarkısı Türkçe Dublaj Aile filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Romantik tadında bir yabancı sinema filmi olan Sway Gölü Şarkısı Türkçe Dublaj izle filmi oldukça eğlenceli bir romantik komedi filmidir. Konu olarak ele alındığında The Song of Sway Lake 2017 filminde koleksiyonu için ailesini bile hiçe sayacak bir kadının hikayesini izleyeceğiz. Ollie Sway adındaki kadın bir çok müzik aleti ve plağı toplayarak müzik koleksiyonculuğu yapmaktadır. Sürekli bir yerlerde gördüğü tarihi eser tarzı yapımları toplamak onun için bir yaşam tarzı gibidir. Fakat büyük annesinin 74 adet olan plak koleksiyonuna gözünü dikmiştir. Onları elde etmesi için yardıma ihtiyacı vardır. Nikolai adındaki Rus arkadaşıyla birlikte bu işi planlamaya başlarlar. Sway Gölü Şarkısı Full HD izlemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
 • 720P
 • 155
 • 24
Burada ve Şimdi Online
Tüm Bilgiler
Burada ve Şimdi Online Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Yabancı dram filmlerini bir yenisi daha eklenecek olan Burada ve Şimdi Online izle filmi oldukça hüzünlğ olması bakımında ilgi çekmiştir. Konusu ise Vivienne, oldukça çalışkan bir kadındır. Jaz vokalisti olarak yıllardır çalışmaktadır. Tüm hayatını buna harcamıştır. Şimdi de büyük bir şans yakalamış ve New York’s Birdland Jazz Club’te yaptığı mükemmel gösteri sonra daha bir ön plana çıkmıştır. Fakat işine bu kadar kendisini kaptırması ailesi ve çevresini hep geri planda bırakmasına neden olmaktadır. Hızla yükselen kariyeri ve kendisindeki özgüven birden yerle bir olur. Doktora gider ve beynin de bir tümör olduğunu öğrenir. Bu beyin tömürünü öğrenmesinin ardından hayatını kökten değiştirir. Artık herkese iyi davranmaya ve bir yurt dışı seyahatine çıkmaya karar verir. Burada ve Şimdi izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • IMDb 4.6
 • 184
 • 56
Kardeşimin Gelini Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Kardeşimin Gelini Türkçe Altyazılı Hint Filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Harika bir hint sineması deneyimi için sizleri Kardeşimin Gelini Türkçe Altyazılı izle filmini izlemeye davet ediyoruz. Bu eşsiz sinema eserinde konu olarak bakıldığında filmde Londra’da yaşamakla ingiliz olunmayacağını anlamak için Pyali’yle (Tara D’Souza) kavga etmek zorunda olduğunu nereden bilebilirdi ki Luv (Ali Zafar)… Onun istediği fastfoodları akşam yemeği diye önüne koyan bir kız değilmiş meğer. Annesi gibi, tıpkı tüm Hint kızları gibi, oturup kocası için yemek yapan Hintli bir kız! Çok değil kavganın hemen ardından kardeşini arayacak, Bollywood’un yükselen yönetmeni değil midir kardeşi Kush (Imran Khan) zaten, annesini-babasını alsa ve abisi için bir gelin baksa ne olur, öyle değil mi? Maceramız başlar. Hindistan kazan, onlar kepçe. En son ki gelin adayı gözlerinin içine baktığında neden elindeki kahveyi dökmüştür, günler geçtikçe daha iyi anlar. Evet, onu daha önceden tanıdığındandır baştaki şaşkınlığı. Fakat ya sonra? Ya en son ki sarılmada. Ya nişan yüzükleri takıldığında. Kız (Katrina Kaif), niye hala gözlerinin içine öyle bakmaktadır? Sitemizden 720p seçeneği ile Kardeşimin Gelini HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Mere Brother Ki Dulhan film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • 323
 • 178
Muhtemel Aşk 2018 Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Muhtemel Aşk 2018 Türkçe Altyazılı Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Aşk ve romantizm bir araya gelen bir film Muhtemel Aşk 2018 Türkçe Altyazılı izle filmi tek parça olarak farklı kalite seçenekleri ile sitemizde yer almaktadır. Muhtemel Aşk filmi duygu yüklü bir dram ve romantik film olarak karşımıza çıkıyor. Christian, geçmişteki kötü hayatına bir son vermeye karar verir ve bir süper markette işe başlar. Burada alıştığı ortam olmadığı için çok zorlanacaktır. Fakat Bruno adındaki çalışan ona her konuda yardımcı olmaktadır. Rafların ve kalabalığın içindeki bu yalnız adam şimdi kendini rahat hissetmeye başlar. Şeker reyonuna doğru giderken Marion adındaki genç kızı görür ve tutulur. Bu kadına olan bakışları ve davranışları görülmeye değerdir. Muhtemel Aşk Türkçe Dublaj izleyicilerini hem duygusallaştıracak hemde etkisi altında bırakacak bir yapıt.
 • 720P
 • 459
 • 167
Durumunu Güncelle 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Durumunu Güncelle 2019 Türkçe Dublaj Fantastik Filmler, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Güzel bir romantik film izleme deneyime başlamak istiyorsanız doğru yer ve doğru filimdesiniz. 2019 baş yapıtlarından romantik temalı Durumunu Güncelle 2019 Türkçe Dublaj izle filmi online izleme keyfi ile burada. Durumunu Güncelle filmi bir çok kişinin hayallerini süsleyen bir durumu gerçek hayata taşıyan bir yapım. Kyle Moore, yeni bir okula gelmiştir. Burada çevresi oldukça popüler insanlarla dolu olduğu için onu kimse fark etmez ve kendisini kötü hissetmektedir. Kimse onu sevmemektedir. Kimseyle iletişim kuramamak onu moron bir insan haline getirir. O da telefonuna sihirli bir uygulama yükler. Bu uygulamanın ardından hayatı kökünden değişir. Artık o her istediği şeye ulaşabilen biri haline gelir. Uygulamanın gereğini yaptığında ise tüm dilekleri kabul olur. Kendi istediği o mükemmel hayata sahip olur. Başta çok eğlenceli gibi görünen bu durum göründüğü kadar mutlu etmez onu. Durumunu Güncelle Türkçe Dublaj izleyebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
 • 720p
 • 219
 • 56
Every Day 2018 Online
Tüm Bilgiler
Every Day 2018 Online Fantastik Filmler, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
2018 romantizm türünde sinemalarda yer alan bir film olarak sizlere önerip izlemenizi tavsiye edeceğimiz Every Day 2018 Online izle mobil tek parça film izleme olanağı ile burada yer almaktadır. Every Day 2018 filminde bir kadının ilginç bir hayatını izleyeceğiz. Her gün farklı bir vücutta uyanmak nasıl bir şeydir onu izleyeceğiz. Her gün farklı bir bedende uyanan bir kadın her güne farklı biri olarak devam etmek zorundadır. Bu aslında çok farklı bir durum gibi görünebilir. Her gün farklı bedenlerde uyanmak oldukça eğlencelidir. Every Day Türkçe dublaj izlerken çok eğlenceli bir romantik filme imza atacaksınız.
 • 720P
 • 228
 • 163
Hayatta Olmaz 2019 Yerli Komedi Filmi
Tüm Bilgiler
Hayatta Olmaz 2019 Yerli Komedi Filmi 2019 filmleri, Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
Önümüzdeki aylarda 2019 yerli komedi filmleri içinde vizyonda sıra bekleyen filmde içinde sizlere önereceğimiz komedi dalındaki Hayatta Olmaz 2019 Yerli Komedi Filmi izle filmi oldukça komedi sahneleri ile ilgi odağı olmuştur. Hayatta Olmaz, üç çocukluk arkadaşının hikayesini konu ediyor. Gösteriş meraklısı Emin, fırıldak Arif ve saf Hayrani çocukluktan beri bir arada olan yakın arkadaşlardır. Onlar her ne kadar birbirlerinden farklı karakterlere sahip olsalar da iyi kötü tüm zamanlarda birbirlerinin yanında olur. Asla olmayacağını düşündükleri ne varsa hepsi teker teker gerçekleşmeye başlayınca üç arkadaş kendilerini eğlence dolu bir macerasının içerisinde bulur.
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 415
 • 241
Umutsuz Romantik Online
Tüm Bilgiler
Umutsuz Romantik Online Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Romantik film severler için sizlere 2017 yapmı bir film olan Umutsuz Romantik Online izle filmini getiriyoruz. Konusu incelediğimiz filmde Umutsuz Romantik komedi filmi olarak öne çıkıyor. Matt, yapısal olarak çok romantik ve umutsuz bir gençtir. Fakat yaptıkları taktikler kızları bir türlü etkilemez. Eski sevgilisini de hala sevmektedir. Ona dönmek için yol ararken bir sen aklında bir parıltı hisseder. Madem kendi yöntemleri işe yaramıyor oda romantik komedi filmlerindeki taktikleri uygulayacaktır. Ortaya çok eğlenceli haller çıkacaktır. Umutsuz Romantik HD izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 307
 • 117
A.I. Rising izle 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
A.I. Rising izle 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Fasntastik göreceli bir sinema yapıtı olarak izlemek isteyenler için yayına aldığımız A.I. Rising izle 2019 Türkçe Dublaj izle filmi harika bir sinema şöleni sunmaktadır. A.I. Rising 2019 yapımı uzayda geçen güzel bir aşk ve dram hikayesi. Uzaya keşif araçları gönderen en büyük şirket olan Ederlezi şirketinde iyi bir pilot vardır. Uzun zamandır bu şirkette çalışan ve sürekli olarak uçuşa giden bu pilot yetenekleri çok ileridedir. Şirket bu sefer keşif için farklı bir şey denemeye karar verir. Tasarladıkları android bir kadınla beraber uçacaktır pilot. Alpha Centauri gezegenine yapılacak olan bu uçuşta daha önce kimseyle uçmamış olan Militun, bu durumdan pek hoşnut olmaz. Fakat ilk defa yapılacak olan bu uygulama ona aslında iyi gelir. Birlikte geçirdikleri vakitte aralarında farklı bir şeyler olur. Pilot için üretilen bu makineye kendisi olmayı öğretmeye başlar. A.I. Rising Full HD izlemek için en doğru adres.
 • 720P
 • 291
 • 183
Romantik filimler, aşk acısı çeken veya duygusal olarak bazı durumları hatırlamak isteyenler için tercih edilen film türleridir. Yapımcılar genellikle insanları etkileyecek sahneleri her zaman ön plana atmaktadır. Hatta kimi filmde öyle sahneler olur ki ağlamaktan bir hal oluruz. Bilim kurgu, fantastik, korku gibi bütün film kategorileri içlerinde aşk sahnelerini mutlaka barındırmaktadır. Duygusallık filmlerin olmazsa olmazlarından olacak netliğe erişmiştir. Romantik filimler izlemek çoğu insan için yararlıdır. Romantik filimler araması günümüz de oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle romantik flimler Türkçe dublaj izle, ülkemiz de sıkça gördüğümüz aramalardan birisi olmaktadır. Sitemiz de romantik flim full izle kategorilerinde istediğiniz içeriğe hızlıca erişebilmek mümkündür.