Takıntılı Damat Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Takıntılı Damat Türkçe Dublaj Aile filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Komedi aile türleri filmleri içinde yer alan ve sizlere paylaşacağımız Takıntılı Damat Türkçe Dublaj izle filmi oldukça komik sahneleri ile ön plana çıkan bir film olmuştur. Ana temasını incelediğimiz filmde oldukça bıktıracak düzeyde takıntılı bir damatla karşılaştırıyor. Tucker ve Alyssa adımdaki iki aşık artık birlikteliklerini taçlandırmak isterler. Ailelerinde iznini alan çift düğün hazırlıklarına başlar. Fakat ortada sıkıntılı bir hal vardır. Düğün hazırlıkları evresinde damat çok takıntılıdır. Davetlilerin yerleşme şekilleri düğüne girecekleri yer ve daha bir çok hazırlık konusunda. Takıntılı damat izleyicileri bu kadarda olmaz dedirtecek birini görme şansı olacaktır.
 • 720p
 • IMDb 4.9
 • 17
 • 9
Benim Aşkım Satılık Değil Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Benim Aşkım Satılık Değil Türkçe Dublaj Aile filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
2018 yılı vizyonda romantik türünde gösterimlerde yer alan Benim Aşkım Satılık Değil Türkçe Dublaj izle filmini sizlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. Konu olarak ele aldığımız Benim Aşkım Satılık Değil 2018 filminde zengin gençlerin hep yaptığı bir çok şeyi göreceğiz. Ailesinin parası sayesinde sürekli şımarık yetiştirilen çocuklar her şeyi elde edebileceklerini düşünürler. Jeff Alexander, babasının zenginliği ve kendine has havasıyla tüm kızların gönlünü kazanmaktadır. Fakat bir ambulans görevlisiyle karşılaşır. Onun için en kolay hedef gibidir. Fakat bu genç kız bu çocuğu reddeder. Bunu kendine yediremeyen Jeff Alexander, ailesinin mirasını kullanarak bu kızı etkilemeye çalışacaktır. Bir çok yolu deneyecek ve kendini adeta köpek edecektir.
 • 720p
 • IMDb 6.9
 • 58
 • 42
Aşk Treni Chennai Express Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Aşk Treni Chennai Express Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Romantik hint filmleri arasına 2014 yılında katılan ve Rohit Shetty filmi olarak seyredeceğiniz Aşk Treni Chennai Express Türkçe Dublaj izle filmi online hd film izleme kalitesi ile tek part olarakta seyredebilirsiniz. Bir adamın Mumbai’den Rameswaram’a doğru uzanan yolculuğunu ve yolculuk sırasında yaşanmakta olan olaylarının anlatıldığı bir filmde, Shah Rukh Khan’ı akıllarda tutacak bir romantizm izleyeceksiniz. Sitemizden 720p seçeneği ile Aşk Treni Full HD izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • IMDb 6.1
 • 82
 • 82
Kick Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Kick Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Romantik ve aksiyon içerikli bir film olarak 2014 yılı sinema yapıtı ve aynı zamanda Sajid Nadiadwala filmi olan Kick Türkçe Altyazılı izle filmi 1080p online full hd film izleme kalitesi ile ekranlarınızda yer alacaktır. Temel konusu ise Bir tren yolculuğu esnasında tanışmış olan polis görevlisi ve bir bayan birbirleri ile muhabbet etmeye başlayacaklardır. Bayan, adrenalin tutkunu olan eski sevgilisini ve yaşamını anlatırken, Polis ise senelerdir peşinden koşup bir türlü elde edemediği suçludan çektiği eziyeti anlatmaktadır. Ancak bu 2 kişinin arasındaki ortak nokta ise birbirlerine bahsettikleri kişinin aynı adam olmasıdır. Sitemizden 720p seçeneği ile Kick Full HD izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • IMDb 5.5
 • 70
 • 11
Bir Milyonerin İlk Aşkı Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Bir Milyonerin İlk Aşkı Türkçe Altyazılı Kore Filmleri, Romantik Film 
Türkçe Altyazı
Dram, komedi ve romantizmin üçlemesinin bir araya geldi kore filmleri arasında oldukça sevilen bir film olarak sizler için yayınlamayı düşündüğümüz Bir Milyonerin İlk Aşkı Türkçe Altyazılı izle filmi konusunu ele aldığımızda filmde 18 yaşına basan Kang Jae-kyung, büyükbabasının mirasının tek varisidir.Nefes aldığı her saniye daha da zenginleşen Kang Jae-kyung şımarık ve sorumsuzdur.Dostluklara, aşka, eğitime ve adalete duygusuna ihtiyaç duymaz.İhtiyaç duyduğu duyguların kapısını ona, sahip olacağı mirasın kolayca sağlayacağını düşünür.18 yaşına bastığının ertesi günü büyük babasının vasiyeti kendisine okuna Kang Jae-kyung büyük şaşkınlık yaşar.Mirasın hepsinin koşulsuz olarak tek varis olan kendisine verileceğini düşünen Kang Jae-kyung vasiyetname içerisindeki şartları sağladığı taktirde mirasın sahibi olabilecektir.Aksi taktirde mirasın hepsi hayır kurumlarına bırakılacaktır.Vasiyetnameye göre; varis GangWondo'daki Boram Lisesi'ne nakledilecek ve bir yıl sonra mezun olacaktır.Bu süre zarfında altındaki spor arabasını, kral dairesini, yazlık evini, kredi kartlarını ve miras kapsamındaki diğer tüm varlıklardan mahrum olacaktır.Kang Jae-kyung mirasa sahip olmak için vasiyetnamede yazan Kore'nin uzak taşralarından Boram'a otobüsle uzun bir yolculuk yapar.İlk başlarda eski alışkanlıklarını devam ettirmek istesede Boram kasabasında geçireceği bir yıl, Kang Jae-kyung'un mirasa uzandığı değil geçmişine, hatıralarına, aşkına ve çocukluğuna uzandığı bir yıl olacaktır.
 • 720p
 • 73
 • 41
Devdas Online
Tüm Bilgiler
Devdas Online Hint Filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Genel olarak romantik filmlerde ön plana çıkan hint filmleri içinde sizlerle paylaşacağımız Devdas Online izle filmi oldukça güzel bir sinema ziyafeti sunacaktır. Devdas filmi konu olarak ele alındığında Devdas (Shah Rukh Khan) isminde, seven ve sadece seven bir adamın destanı… Zengin bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiş olan Devdas, güzel oyun arkadaşı Paro (Aishwarya Rai Bachchan) ile, herşeyin üstündeki aşkın daha ne olduğu bilinmeden hissedildiği, çekici bir çocukluk dönemini paylaşmaktadır. Statülerindeki ve aile geçmişlerindeki çeşitliliklerden habersiz olan bu 2 arkadaş arasında hiçbir şekilde kopmayacak bir bağ kurulmuştur. Gençlik geldiğinde, aşkları oldukça güçlenmiştir. Ancak hayat, Devdas’ın bahtsız bir zayıflık anı, onunla sevgili Paro’sunun arasına yıkılmayacak bir şekilde ayrılık duvarı örmüştür. Duvarın bir tarafında evlenip başka birisinin eşi olan, kalbi kırılmış Paro yer almaktadır. Öbür tarafında ise, tamamen yıkılmış olan Devdas. Paro’suz bir hayatın acısına katlanamayacak hale gelen Devdas, alkolü en sadık dostu haline getirmiştir. Ancak içki Devdas’a o yakıcı acıyı unutturamayacaktır. Güzel fahişe Chandramukhi’nin (Madhuri Dixit) sarsılmaz sadakati bile, Paro’yu kaybetmenin oluşturduğu kalp acısını dindiremez. Sitemizden 720p seçeneği ile Devdas Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Devdas film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • IMDb 7.6
 • 54
 • 7
Bu Nasıl Boşanma Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Bu Nasıl Boşanma Türkçe Dublaj Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Evlilik denilen farklı olgunun resmi sınırlar içerisinde etkili ilişkilere ne denli etki edebileceğini Bu Nasıl Boşanma Türkçe Dublaj izle filmi ile keşfedebilirsiniz. Özellikle de film her geçen zaman dilimini daha da net bir çıkarımla ilerlettiği için, sizlerin izlenilen öyküsellikten daha da net bir yapı elde edebilmeniz de mümkün olacaktır. İyi birer kariyer sahibi olan Florence ve Vincent Lorey çifti, boşanmaya ve kendi hayatlarını yaşamaya karar verirler. Ancak her ikisi de çocukların velayetini alma konusunda niyetli değildir.
 • 720p
 • 32
 • 18
Focus Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Focus Türkçe Dublaj Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Hollywood'un en değerli oyuncularından biri olarak bilinen Will Smith, Focus Türkçe Dublaj izle ile birlikte yine başarılı bir işe imzasını atıyor. Özellikle de filmin genel tınısını göz önüne aldığımız vakit zaten gerçekten de her sahnesini daha da özel anlarla pekiştirmekte olduğun da fark edecek ve usta aktör için bir kere daha sevineceksiniz. Tecrübeli bir dolandırıcı olan Nicky (Will Smith), genç ve güzel Jess'i (Margot Robbie) koruması altına alır, ona bildiği her şeyi öğretmeye başlar. İşler iyi gitmektedir, ancak aralarındaki ilişkinin romantik boyut kazanmasıyla işleri zorlaşır. Bu hayatta aşk ve ihanetin bir arada yürümeyeceğini anlayan ikili sonunda yollarını ayırır. 3 yıl sonra çiftimiz yeniden karşılaştığında ise her şey karman çorman olacaktır.
 • 1080p
 • 59
 • 62
4N1K Yerli Film Sansürsüz
Tüm Bilgiler
4N1K Yerli Film Sansürsüz Romantik Film, Yerli Filmler 
Türkçe Dublaj
Yerli sinema açısından son zamanlarda farklı yapımlarla da karşılaştığımızı söylemek mümkün. Özellikle de en çok merak edilen ve konusu açısından ser verip sır vermeyen filmlerden birisi de 4N1K Yerli Film Sansürsüz izle olmaktadır. Film öncelikli olarak isminden de anlaşılacağı üzere farklı bir sorgusal dönem içerisine doğru sizleri davet edecektir. Bu da iki katı daha değişik dokularla pekişebilmeniz açısından önemli bir düzeni sizler için sunacak. Bu sebepten de bir an evvel mevcut öykünün genel özelliklerini daha da derinden takip edebilmek adına filme hızlıca adapte olmanızı öneririz. Hem dinamik hem de üst düzey bir anlatıyı sizler için harmanlayan ve bu sayede de ortaya sağlam bir film akışı çıkaran bu yapımi sahip olduğu kurgusallık sayesinde de bir hayli etkili olacağa benziyor. Şunu da asla göz ardı etmemek gererkir ki, sinema ve yerli konjoktör açısından farklı ver ileri seviyeli bir düzeni daha da net açılardan elde etmek ve bunu da iyi bir filmle ytakalamak adına mevcut yapım sizlere büyük olanaklar tanıyacaktır. Bu sebepten dolayı da bir an evvel arkanıza yaslanarak kendinizi bu tarz filmlere bırakmanızı öneririiz. Keza bu aşamalarda pek çok özel çıkarıma ulaşmanız da mümkün hale gelecektir. Hepiniz adına şimdiden güzel bir seyrlik geçirmenizi dileri. Pek çok kaliteli yerli yapım bu platformda sizleri bekliyor.
 • 720p
 • 81
 • 48
Goodachari Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Goodachari Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hint sinemasının belki de en çok beğenilen romantik türü filmlerinden birine aday olan Goodachari Türkçe Dublaj izle filmi aksiyonu bol hilnt filmleri arasında full hd film izleme kalitesi ile sunuyoruz. Babası gibi büyük bir asker olmak isteyen Gopi, çok çalışmaktadır. Gopi, babası gibi içerideki düşmanlara karşı savaşmak için yemin etmiştir. Yıllardır aldığı eğitimi içerideki teröristlere karşı kullanacaktır. Goodachari 2018 Hint filminde aksiyon ve gerilim sizlerle.
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 68
 • 29
The DUFF
Tüm Bilgiler
The DUFF Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Yönetmen Ari Sandel filmi olarak komedi türünde yayınlamayı düşündüğümüz The DUFF izle filmi komedi türünde yer alan yabancı sinema filmi olması ve izleyenlerin hoşuna gittiğinden sizlere bu filmi yayınlıyoruz. Konusuna bakıldığında filmde Bianca (Mae Whitman) lisenin son sınıfına giden bir genç kızdır. Çok güzel olmamasına rağmen halinden ve görüntüsünden bir şikayeti yoktur. Ancak bir gün, lisenin popüler öğrencileri tarafından şişman ve çirkin olarak etiketlenip öyle tanındığını öğrenir. Lise hayatının son yılını kurtarabilmesi için bir an önce insanlarını algısını düzeltmek, önemli olanın dış görünüş olmadığını kanıtlamak zorundadır. Bu kavgada en büyük rakibi ise güzel Madison (Bella Thorne) olacaktır.
 • 720p
 • 59
 • 17
Ali ve Nino Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Ali ve Nino Türkçe Dublaj Bilim kurgu Filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Ali, Bakü’de yaşayan ailesi zengin ve güçlü bir Müslümandır. Ali ve Nino Türkçe Dublaj izle Nino ise Gürcistan’dan gelmiş bir Hristiyan’dır. Ailesinin Nino’yu kabul etmemesinin ardından Ali ve Nino aşkları uğruna kaçarlar. Savaşı Bolşevik İhtilali’nden ötürü kaybeden Rusya’da savaş o zamanlar Rus toprağı olan Bakü’ye kadar gelir.Ali ve nino tek part izle Ali Azerbaycan güçleri için savaşırken Nino’da yaralı askerler için hemşirelik yapar. 27 farklı dile çevrilmiş Kurban Said’in yazdığı klasikler arasında yer alan Ali ve Neno kitabını sinemaya uyarlayan ve Ali ve nino full hd izle yönetmenliği yapan isim Asif Kapadia’dır. Halit Ergenç’in de rol aldığı filmde başrolleri Adam Bakri, Maria Valverde, Mandy Patinkin, Connie Nielsen ve Homayoun paylaşıyor. 20. yüzyılın başında farklı kültürler için bir kaynaşma noktası olan Azerbaycan'ın petrol zengini kozmopolit başkenti Bakü'de yaşayan Ali Khan, savaşçı atalarının çöl aşkını taşıyan Müslüman bir genç. Nino Kipiani ise sofistike Avrupa kültürüne sahip Hristiyan Gürcü bir kızdır. Ali ve Nino birbirlerine çocukluktan beri aşıklardır ve Ali kültürel farklılıklarına rağmen Nino ile evlenmeye kararlıdır ama aşmaları gereken tek engel farklı dinlerden gelmeleri ve ailelerinin rızası değildir. 1. Dünya Savaşı patlak verir ve Bakü'deki petrol Rusya'nın gücü ele geçirmek için odağı haline gelir. Savaş ilerledikçe ve yönetim el değiştirince Ali ve Nino kendilerini Azerbaycan'ın bağımsızlık savaşı içerisinde bulurlar.
 • 720p
 • 61
 • 18
Aşkın Seçimi Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Aşkın Seçimi Türkçe Altyazılı Romantik Film, Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
2016 en çok sevilen romantik türündeki Aşkın Seçimi Türkçe Altyazılı izle filmi oldukça güzel ve romantizm türünde bir yabancı film olarak online film izleme seçeneği ile kesintisiz ve donmadan hızlıca seyredebilirsiniz. Tıp Fakültesi'nde öğrenci olan Gabby (Teresa Palmer), yeni taşındığı sahil kenarındaki evinde yakışıklı komşusu Travis'le (Benjamin Walker) köpekleri vasıtasıyla tanışır. Travis ve Gabby'nin arasındaki komşuluk ilişkisi, Gabby'nin bir erkek arkadaşı olmasına rağmen zamanla büyük bir aşka dönüşmeye başlar. Ancak ikilinin bu aşklarını sürdürebilmesi kolay olmayacaktır, sonunda verdikleri bazı kararlar kaderlerini belirleyecektir. Film, Nicholas Sparks'ın 2007'de yayınlanan aynı adlı romanından uyarlandı.
 • 720p
 • 44
 • 10
Aşk Mektupları Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Aşk Mektupları Türkçe Dublaj Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Muhteşem bir aşk filmi izlemek isteyen kişiler için 9 Aralık 2016 tarihinde yeni bir film vizyona giriyor. Aşk Mektupları Türkçe Dublaj izle Nicole Garcia tarafından yönetilen Aşk Mektubu filmi hem konusu hem de oyuncuların muhteşem performansıyla birlikte kışa damga vuracak gibi gözüküyor. Aşk Mektubu’ndan Beklentiler Film II. Dünya savaşı sonrasında yaşanan bir aşkı anlatırken o dönemlerde dayanışmanın ve sevginin üst seviyelerde olduğu zaten biliniyor. Bu sebeple de kişiler kendilerini çok büyük bir aşka hazırlıyorlar. 2016 Cannes Film festivalinde Altın Palmiye ödülüne de aday gösterilen film her yönüyle izleyicileri büyülemeye hazırlanıyor. Aşk Mektupları izle ile imkânı olan kişiler filmi sinemadan ya da evlerinde internet üzerinden HD kalitesinde izleyebilirler.
 • 720p
 • 43
 • 17
Juliet Naked Çıplak Jüliet Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Juliet Naked Çıplak Jüliet Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Drama ve romantik sinemasının birleşiminden meydana gelen ve 2019 filmleri arasında şimdiden yer alan Juliet Naked Çıplak Jüliet Türkçe Dublaj izle filmi bir Jesse Peretz eseri olarak beyaz perde de 29 martta yer alacak olan filmlerden biridir. Konu olarak ele alınan Filmde, Duncan’ın uzun süredir acı çeken sevgilisi Annie ve onun bir zamanlar saygılı duyulan ancak artık yıldızı sönen bir şarkıcı olan Tucker Crowe ile yaşadığı kıtalararası aşk hikayesi anlatılıyor. Jesse Peretz’in yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Rose Byrne, Chris O'Dowd, Ethan Hawke gibi isimler yer alıyor. En güncel sinema ve vizyon filmlerinin adresi olan Onlineizlesek.com Keyifli Seyirler diler.
 • 720p
 • 71
 • 46
Romantik filimler, aşk acısı çeken veya duygusal olarak bazı durumları hatırlamak isteyenler için tercih edilen film türleridir. Yapımcılar genellikle insanları etkileyecek sahneleri her zaman ön plana atmaktadır. Hatta kimi filmde öyle sahneler olur ki ağlamaktan bir hal oluruz. Bilim kurgu, fantastik, korku gibi bütün film kategorileri içlerinde aşk sahnelerini mutlaka barındırmaktadır. Duygusallık filmlerin olmazsa olmazlarından olacak netliğe erişmiştir. Romantik filimler izlemek çoğu insan için yararlıdır. Romantik filimler araması günümüz de oldukça yaygınlaşmıştır. Özellikle romantik flimler Türkçe dublaj izle, ülkemiz de sıkça gördüğümüz aramalardan birisi olmaktadır. Sitemiz de romantik flim full izle kategorilerinde istediğiniz içeriğe hızlıca erişebilmek mümkündür.