Kral Olacak Çocuk Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Kral Olacak Çocuk Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
Orijinal adı ile yakın zamanda ismini duyuran The Kid Who Would Be King 2019 filmi ülkemiz sinemalarında Kral Olacak Çocuk Türkçe Dublaj izle filmi olarak vizyona girmeye gün saymaktadır. Aile filmleri arasında yer alan Kral Olacak Çocuk filmi konusunu ele aldığımızda filmde 12 yaşına gelmiş Alex oldukça çekingen ve güçsüz bir çocuktur. Okula gittiği her seferde onu döven çocuklara karşı bir şey yapamaz. Hep bir zayıf olarak hayatını sürdürmek istemez. Günlük hayatın sıkıntılarından ve etrafından iyice bunalmıştır. Bu bunalım onu sürekli olarak sinirli biri haline getirir. Fakat bu zayıf çocuk tarihin en güçlü savaş aletiyle ödüllendirilir. Excalibur’u bulan çocuk artık sünepe değildir. Bu kılıcı eline almasıyla birlikte orta çağdan gelen kötü büyücü Morgana onun peşine düşer. 4 küçük gencin bu kılıcı koruması ve büyücüye kaptırmaması gerekir. Merlin’in de sahneye çıkacağı yapımda aksiyon dolu bir yapım sizlerle. Kral Olacak Çocuk Türkçe Dublaj izleyicilerini eğlence bekliyor.
 • 720p
 • IMDb 6.5
 • 12
 • 19
Becoming Astrid Online
Tüm Bilgiler
Becoming Astrid Online Aile filmleri, Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
Bir Pernille Fischer Christensen filmi olarak ekranlarınıza yansıtacağımız Becoming Astrid Online izle filmi biyografi ve dram türünde ekranlarınızda yer alacak bir filmdir. Konu olarak incelediğimiz Becoming Astrid filminde Dünya üzerinde bir çok yazar bulunmaktadır. Bunların bir çoğu geleceğe ışık tutan özgün yapıtlar verenlerde oldu. Pippi Longstocking karakterinin yaratıcısı olan ve dünya üzerinde bir çok çocuk kitabına sahip olan Astrid Lindgren’in hayatını izleyeceğiz. Küçük yaşlarda hayalleri büyük olan bu genç, hep çocukların hayal ettiği ve yazıya bir türlü dökemediği şeyleri dökmeye başlar. Bu güzel bir çocukluğun ürünü olabilirdi sadece. Becoming Astrid izleyicilerini sitemizde bekliyor olacaktır.
 • 720p
 • IMDb 7.4
 • 29
 • 102
Sosis Köpekler Yarışıyor Online
Tüm Bilgiler
Sosis Köpekler Yarışıyor Online Aile filmleri, Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
Aile türü filmler içinde 2015 gösterim filmi olarak karşımıza çıkan Sosis Köpekler Yarışıyor Online izle filmi oldukça heyecanlı ve komik sahneleri ile ön plana çıkmaktadır. Konusu ele alınan filmde Wiener Dog Internationals 2015 filminde sosis köpeklerin yarıştığı bir yarışmayı kazanan Shelly ve Jack Ailesi yeniden bir yarışma için çağrılır. Bu sefer ki yarışma uluslararası olduğu için daha çok çalışması gerekir. Sosis Köpekler Yarışıyor izleyicilerini uluslararası bir çok sosis köpeğin yarıştığı bir komedi dolu hikayenin içinde bulacaksınız.
 • 720p
 • IMDb 4.6
 • 42
 • 126
Against the Sun Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Against the Sun Türkçe Dublaj Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
Orijinal adı Ghosts of the Pacific olan 2015 yılında sinemaya giriş yapan macera türündeki yabancı sinema filmi Against the Sun Türkçe Dublaj izle filmini sizlere mobil film izleme kalitesi ile tek part olarak kesintisiz ve donmadan hızlıca izleme olanağı sunmaktayız. Filmin konusunda ise 2. Dünya Savaşı'nda Pasifik'te bir görev için çarpışan 3 torpido bombardıman pilotu, yaptıkları kazanın ardından 5 metrekarelik bir botun üzerinde ve kocaman okyanusta mahsur kalır. Hayatta kalabilmek için sabra ve birbirlerine güvenmeye ihtiyaçları vardır.
 • 720p
 • 57
 • 125
Ek Villain Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Ek Villain Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
Mohit Suri yönetmenliğindeki Ek Villain türkçe altyazılı izle filmi 2014 yapımı ve aynı zamanda macera, aksiyon ve hint filmleri kategorilerimizden online hd ve kesintisiz olarak seyredebilirsiniz. Goa kentinde yaşamakta olan Guru (Sidharth Malhotra), Prahlad isimli bir politikacının yanında çalışmaktadır. Sessiz, duygusuz ve acımasız birisi olan Guru, karanlık geçmişinden uzak olmaya çalışıyordur. Birgün Aisha (Shraddha Kapoor) ile karşılaşmasının ardından hayatı değişecek, onunla evlenmek isteyecek ve Mumbai’ye taşınacaktır. Fakat günün birinde beklemediği şekilde Aisha bir seri katilin kurbanı olunca Guru için yeniden bir dönüm noktası başlamıştır. Sitemizden 720p seçeneği ile Ek Villain HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Ek Villain film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • IMDb 6.4
 • 84
 • 18
Triple Frontier Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Triple Frontier Türkçe Altyazılı 2019 filmleri, Aksiyon filmleri 
Türkçe Dublaj
Yetenekli oyuncu Ben Affleck baş rolde yer aldığı 2019 filmleri içinde gösterime girmiş olan Triple Frontier Triple Frontier Türkçe Altyazılı izle filmini sitemiz aksiyon ve 2019 filmleri kategorisinde full film izleme kalitesi ile kesintisiz ve hızlıca seyredebilirsiniz. filminde 5 özel kuvvetler askeri bir çok operasyonla dolu geçmişlerini artık geride bırakmışlardır. Artık kendileri in çalışmanın zamanı gelmiştir. Ülkeleri için yaptıkları o kadar işten sonra ellerinde ne aile ne de maddi anlamda bir şey kalmamıştır. Onlarda bir araya gelip bir plan yaparlar. Plana göre civarın en büyük kartelinin parasını çalacaklardır. Kusursuz bir plana sahiplerdir. Plana göre ise herkese ömrünün sonuna kadar yetecek bir paraya sahip olacaklardır. Fakat yaptıkları kusursuz plan büyük bir çıkmazın içinde kaybolmak üzeredir. Bu noktada yapacakları şey ise bütün yeteneklerini ve birbirlerine olan sadakatlerini sağlam tutmalıdır. Aksi takdirde bütün emekleri boşuna gidecektir. Triple Frontier Full izleyicilerini sitemizde bekliyor. Aksiyonun değişmeyen yüzüyle birlikte.
 • 720p
 • IMDb 7.2
 • 90
 • 39
Force 2 Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Force 2 Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
Hintli yönetmen Abhinay Deo filmi olarak vizyonda Force 2 Türkçe Altyazılı izle yer alan bu hint filmi macera ve aksiyon filmleri arasında yer almaktadır. Force 2 filmi içeriği Çin’de görev yapmakta olan RAW’ın saha ajanları, birisinin ifşasından dolayı bir bir öldürülmektedir. Polis olan Yashwardhan’ın (John Abraham) yakın arkadaşı Harish’te onlardan birisi ve ölümlerini araştıracaklarına dair birbirlerine söz vermişlerdir. Raw ajanı olarak KK’nın (Sonakshi Sinha) liderliğinde Yashwardhan ile beraber olayların izini sürebilmek için gönderileceklerdir. Sitemizden 720p seçeneği ile Force 2 2016 Full HD izleyebilirsiniz.
 • 1080P
 • IMDb 6.3
 • 56
 • 6
Düşüş The Fall Online
Tüm Bilgiler
Düşüş The Fall Online Fantastik Filmler, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Düşüş The Fall Online izle filmi 2006 sinemalarda yer edinmiş hint filmleri içinde fantastik macera ve hint filmleri kategorisinde gösterimde yer alan ve oldukça beğeni toplayan bir sinema filmi olarak sizlerle paylaşıyoruz. The Fall – Düşüş Filmde kullanılan mekanlar arasında Ayasofya Camii’nin de bulunması dikkat çekici ve filmin mekan çekimleri 4 yıl civarı sürmüş.Sakat bir adam ve küçük bir kız çocuğunun arasında geçen hikayeye paralel olarak gerçekleşen fantastik bir macera…Eşsiz görsel manzaralarıyla ve sahneleriyle tamamen görsel şölen yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.Hem gülüp hem düşündürüp hemde ağlatan bir film.Filmin atmosferi içine çok iyi çekiyor.Popüler oyuncu oynamamasına rağmen Catinca Untaru’nun oyunculuğu takdirlik.Filmi sitemizden 720p görüntü kalitesinde türkçe dublaj seçeneğiyle hd olarak izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • IMDb 7.9
 • 42
 • 9
Mumya 1 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Mumya 1 Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
1932 yılında ilki yayınlanan Mumya hikâyelerini konu alan filmler o yıllardan bu yana sinemaseverler tarafından hep ilgiyle ve büyük bir heyecanla karşılandı. Mumya 1 Türkçe Dublaj izle Genel olarak bir mumyanın yanlışlık sonucu yattığı yerde bulunması ve uyandırılmasını konu alan Mumya filmleri izleyiciler tarafından her zaman kabul gördü. En son ilki 1999 yılında yayınlanan bir seri film niteliğindeki The Mummy o dönemde Stephen Sommers yönetmenliğinde ve Brendan Fraser ve Rachel Weisz'in muhteşem oyunculuğu ile ekranlara yansımış ve sinemaseverler tarafından oldukça beğenilmişti. Bu kez Jon Spaihts ve Chiristoper McQuarrie'nin birlikte kaleme aldığı ve Alex Kurtzman'in yönettiği yepyeni bir Mumya filmi olan The Mummy beyaz perdeye iniyor. Başrollerinde Tom Cruise, Russell Crowe ve Annabelle Walis gibi oldukça ünlü Hollywood starlarını gördüğümüz filmin 9 Haziran 2017 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Mumya hikâyelerini anlatan filmlerin seçtiği konudan fazla sapmayan The Mummy izle filmi unutulan bir mumy mezarının yeniden keşfedilmesini konu alıyor. Sıkı mühürlenmiş olarak çölde yatmakta olan bir mumyanın askeri bir operasyon sırasında açılmasıyla öldürülen kraliçenin ruhu da serbest kalmış oluyor. Günümüze gözlerini açan kraliçe, insanları boyunduruk altına alıp intikam almak için yeniden uyanıyor.
 • 720p
 • 38
 • 28
Denizin Ortasında Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Denizin Ortasında Türkçe Dublaj Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
Macera sinemasının 2015 yapımı filmlerinden biri olarak izleyeceğiniz Denizin Ortasında Türkçe Dublaj izle filmi sinemanın ilginç macera filmleri arasında gelmektedir. Ron Howard filmi olarak vizyonda yer alan bu filmin ana konusunu incelediğimizde filmde Herman Melville'in ünlü Moby Dick romanına ilham kaynağı olan olay 1820'de geçiyor. Owen Chase (Chris Hemsworth) ve arkadaşları gemileriyle balina avına çıkarlar, ancak dev bir İspermeçet balinasının saldırısına uğradıktan sonra gemileri batar. Gemilerini kaybeden mürettebatın en yakın karaya ulaşabilmek için önünde binlerce mil vardır. Sizlere şimdiden keyifli seyirler diliyoruz.
 • 720p
 • 47
 • 24
Kurbağa Krallığı 2 Buz Macerası Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Kurbağa Krallığı 2 Buz Macerası Türkçe Dublaj Animasyon filmleri, Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
Animasyon yapımları içerisinde son birkaç sene içerisinde Kurbağa Krallığı filminin kendisini pek çok benzer yapımdan ayrı bir seviyeye çıkardığını bilmenizi isteriz. Özellikle de bu seviye kapsamında gelmekte olan devam filmi Kurbağa Krallığı 2 Buz Macerası Türkçe Dublaj izle üzerinden de aynıı doz eğlence ve yüksek kapasitelerden yararlanmanız mümkün hale gelecektir. Öyle ki film sadece küçük izleyiciler içinde değik, yetişkin kesimi de etkisi altına alarak ortaya izlerken kendinizi alamayacağınız sağlam bir oluşum çıkarmaktadır. Bu sebepten de mevcut yapımı sevdiklerinizle doyasıya izlemek sizlere çok ama çok iyi gelecektir. Hepiniz için güzel bir seyirlik olur umarım. Keza bu filmin akabinde yeni bir devam filmi söylentisi de şimdiden çıktı.
 • 1080p
 • 46
 • 16
Dumbo Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Dumbo Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Animasyon filmleri 
Multi Dil
2019 nisan ayı filmler içinde özellikle de çocukların seveceği türden bir sinema filmi olarak vizyonda yer alacak olan Dumbo Türkçe Dublaj izle filmi seçkin filmlerimiz arasında şimdiden yer almış durumda. Konu itibari ile aile, fantastik ve macera içeren bu harika sinema filmi izlerken sizleri maceradan maceraya götürecek türdendir. Konu itibari ile Dumbo filmi Bir sirk sahibi olan Max Medici; eski yıldız Holt Farrier ve çocukları Milly ile Joe'yu, büyük kulakları nedeniyle alay konusu olan yavru fil Dumbo'nun bakımını üstlenmeleri için işe alır. Ancak bakıcılarının, Dumbo'nun büyük kulakları sayesinde uçabilen bir fil olduğunu keşfetmesiyle sirk büyük bir ilgi toplar ve muhteşem bir gelişme kaydeder.
 • 720p
 • 90
 • 137
Aldatma Gerçek Hikaye Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Aldatma Gerçek Hikaye Türkçe Dublaj Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
Yine bir macera ve komedi yine başarılı bir öyküsellik. Gerçek Hikaye izle filmi sayesinde sizler bu macerada da aynı tonları yakalamış olacaksınız. Spoof: Based on a True Movie orijinal adı ile bir Jonathan Zarantonello filmi olarak sinemalarda yer edinmiş ve özellikle de film her tonunda daha etkili bir yapım olma özelliği ile yola devam ediyor. Bu sebepten de hepiniz mevcut maceranın keyfini de doyasıya çıkarabileceksiniz. İyi seyirler..
 • HD
 • 62
 • 17
Gizli Dünya Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Gizli Dünya Türkçe Dublaj Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
Gizli Dünya Annesi ile birlikte küçük bir oda içerisinde yaşayan Jack bu karanlık ve kasvetli odada kendisine tek arkadaş olarak televizyonu seçmiştir. Gizli Dünya Türkçe Dublaj izle filminde Henüz 5 yaşında olan Jack bu küçük odada annesi ile birlikte yaşamaktadır. Anne ve oğlun tüm yaşam olanı yalnızca bu oda ile sınırlıdır. Fakat bir gün bu küçük odada anne ve oğlun hayatı değişecektir. 24 yaşındaki Joy (Brie Larson), 7 yıl önce Old Nick (Sean Bridgers) dediği bir adam tarafından kaçırılmış ve o günden bu yana evinin arkasındaki küçücük bir kulübede Jack ile tutsak olarak yaşamaktadır. Old Nick'in devamlı tecavüzlerine maruz kalan Ma, bu 7 yılın son 5'ini, Nick tecavüzleri sonucu doğan oğlu Jack (Jacob Tremblay) ile geçirmiştir. Gerçek dünyayı hiç bilmeyen oğlunu bu idare etmeye çalışsa da bir gün gerçek dünyayı da tanıması gerektiğini anlar.
 • 720p
 • 58
 • 17
Hellboy 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Hellboy 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Aksiyon filmleri 
Türkçe Dublaj
Hellboy serinin bir yenisi olarak 2019 mart ayında vizyonda yer alması beklenen Hellboy 2019 Türkçe Dublaj izle filmi fantastik, aksiyon ve macera türünde beyaz perde de çok kısa zamanda yer alması beklenen yabancı vizyon filmlerinden biri olmuştur. Konusunu ele aldığımız Hellboy, Merlin'in eşini ve Kan Kraliçesi Nimue ile yüzleşmek üzere İngiltere'ye gelir. Ancak savaşları dünyanın sonunu getirecektir. Hellboy da bunu engellemeye çalışacaktır. Hellboy 3 filmi, 2017'nin Şubat ayında Guillermo Del Toro ve Ron Perlman tarafından rafa kaldırılmış, onun yerine Neil Marshall'ın yöneteceği ve David Harbour'un başrolde olacağı yeni bir filmin çekileceği 2017 Mayıs ayında açıklanmıştır.
 • 1080p
 • 64
 • 48
Film severlerin en çok fazla izlediği bu tür, sizi amansız konuların içine sokacak. Macera flimleri uzun zamandır birçok film sever tarafından sıkça izlenen kategorilerdendir. Macera türünün izlenmesi her birey tarafından sıklıkla önerilmektedir. Arkadaşlarınız veya aileniz ile zaman geçirmek isterseniz macera filmler her zaman size sunulan içerikler olacaktır. Macera film izle, içeriklerinde bir hayli yüksek arama mevcuttur. Özellikle günümüz de 1080p görüntü olarak izlemeyi isteyen bir çok kişi mevcuttur. Sitemiz de macera film türü adı altında ki içerikler gönül rahatlığı ile Macera film izle Türkçe dublaj ve Fantastik film full izle olarak hd izlenebilmektedir.