The Prodigy Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
The Prodigy Türkçe Altyazılı 2019 filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
The Prodigy {orjinalisim} filmi {vizyon} 6.2 720PKorku filmleri kategorisinde 2019 filmleri arasında gösterime giren ve oldukça etkileyici bir film olan The Prodigy Türkçe Altyazılı izle filmini sitemiz üzerinde full hd film izleme kalitesi ile hızlıca msaüstü ve mobilden sorunsuzca izleyebilirsiniz. The Prodigy 2019 filminde ailelerin çocukları için neler yapabildiği göreceğiz. Miles Blume, Blume ailesinin küçük çocuklarıdır. Bu genç çocuk yaşıtlarına nazaran oldukça ileri zekalıdır. Bu ailesinin göğsünü kabartmaktadır. Yaklaşan doğum günü için hazırlık yapmaya başlarlar. 8. yaş günü oldukça güzel geçer. Fakat bu doğum gününden sonra çocukta garip hareketler sergiler. bir psikologa giderler ve çocuğun içinde farklı bir varlığın olduğunu keşfederler. The Prodigy Türkçe dublaj izleyicilerini korkutucu bir sonla bekliyor.
 • 720p
 • IMDb 6.2
 • 51
 • 320
Hayvan Mezarlığı Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Hayvan Mezarlığı Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
2019 gerilim ve korku türünde yabancı filmler arasında yakında vizyona girmesi beklenen Hayvan Mezarlığı Türkçe Dublaj izle filmi oldukça enterasan konusu ile sinema severlerin merakını uyandıran ve filmi izlemek için sabırsızlandıran bir baş yapıt olarak karşımıza çıkmaktadır. Konusu itibari ile gerilim ve korku işlenen filmde Doktor Louis Creed (Jason Clarke), eşi Rachel Creed (Amy Seimetz) ve 2 çocuğuyla birlikte şehir merkezinden uzakta müstakil bir eve taşınmıştır. Müthiş bir ormanın içinde bulunan evin arazisi, dışarıya gösterdiğinden çok daha fazlasını saklamaktadır. Yan taraftaki evcil hayvan mezarlığının laneti, Creed ailesinin üzerine çökecektir. Stephen King'in romanından uyarlanan Hayvan Mezarlığı, ilk olarak 1989'da sinemaya uyarlanmıştı.
 • 2019
 • ABD
 • 720p
 • 97
 • 118
Us 2019 Filmi
Tüm Bilgiler
Us 2019 Filmi 2019 filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
2019 Gerilim ve korku sinamasından beyaz perdeye aktarılmış harika bir baş yapıt olarak ekranlarınızda yer alacak olan Us 2019 Filmi izle olduk korku dolu sahneleri ile ön plana çıkan bir sinema filmdir. Konu itibari ile incelediğimiz filmde Adelaide ve Gabe Wilson çifti, 2 çocuklarıyla Kuzey Kaliforniya sahil kıyısında bulunan evlerine giderler. Tyler ailesi ile geçirdiği bir günün ardından Adelaide, ailesinin başına kötü şeyler geleceğini düşünerek paranoyaklaşmaya başlar. Ailenin, gece yolda el ele tutuşmuş 4 kişiyi görmesiyle işler daha da garipleşecektir; çünkü gördükleri dörtlü kendilerinin birebir kopyalarıdır.
 • 720p
 • 74
 • 186
Müzik Kutusu 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Müzik Kutusu 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Altyazı
Orijinal adı The music box olarak 2019 sinemalarında yer alan Müzik Kutusu 2019 Türkçe Dublaj izle filmi gerilim türündeki yabancı sinema filmleri içinde yer almış ve filmin yönetmenliğinde John Real imzası bulunmaktadır. filmde Sopia, adındaki genç kızın hayatına eğiliyoruz. Ailesini kaybeden bu genç kız, yuvaya verilir. Buradaki günleri oldukça zor geçen bu genç kız gelen bir haberle çok sevinir. Teyzesi onu yanına almak ister. Teyzesinin yanına gelen genç kız birlikte evi daha büyük bir yere taşırlar. Taşındıkları bu yerde dolaşırken genç kız bir müzik kutusu bulur. Kutunun üzerinde çeşitli semboller vardır. Bu semboller ve müzik kutusu teyze ve yeğenine bir sürü kötü anı yaşatacaktır. The music box izleyicilerini keyifli seyirler diliyoruz.
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 80
 • 26
1st Summoning Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
1st Summoning Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Korku filmleri içinde gösterimden sonra oldukça ilgi çeken yabancı sinema kuşağı filmi 1st Summoning Türkçe Dublaj izle filmi mobil hd film izleme kalitesi ile sitemizde 1080p olarak sunmaktayız. 1st Summoning filmi korkunç öykü sizleri bekliyor. Sinema bölümünde okuyan dört iyi arkadaş, yıl sonu ödevi için değişik ve ilgi çekebilecek bir şeyler yapmak isterler. Bunun için bir binayı gözlerine kestirirler. Bu binaya grip orada kısa film benzeri bir şey çekeceklerdir. Fakat oraya giden yolda oldukça tekinsiz durmaktadır. Arkadaşlar yolda giderken bir takım sorunlarla karşılaşırlar fakat ödevi her şekilde yapacaklardır. Fakat gittikleri bina onların sandığı kadar tekin bir yer değildir.
 • 720P
 • IMDb 3.7
 • 67
 • 17
Yaratık Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Yaratık Türkçe Altyazılı Bilim kurgu Filmleri, Kore Filmleri 
Türkçe Dublaj
Korkusal sahnelerin daha öne çıktığı yabancı kore filmi olarak oldukça ürkütücü bir vizyon filmi olarak izleyeceğiniz Bilim Kurgu, Gerilim ve korku tür karışından meydana gelen Yaratık Türkçe Altyazılı izle filmi ana konu olarak Seul’u ikiye ayıran Han nehri korkunç bir faciaya gebedir. Amerikan ordusunun bir kaç sene önce gizlice boşalttığı kimyasal atıklar, nehirde korkunç bir yaratığın üremesine neden olmuştur. Nehir kenarında piknik yapmak için toplanmış şehir sakinleri suların arasından ansızın yükselen devasal bir yaratık görürler. Bir kaç saniye içinde ortalığı savaş alanına çeviren canavar tekrar sulara gömülmeden önce ardında yüzlerce ölü bırakır. Ancak yaratık ile ilgili korkunç gerçek ancak bir kaç gün sonra farkedilir. Hükümet yaratığın insanlara korkunç bir virüs bulaştırdığından şüphelenmektedir.
 • 720p
 • 49
 • 264
Komşu Evdeki Çocuk Online
Tüm Bilgiler
Komşu Evdeki Çocuk Online Fantastik Filmler, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Sinema ile birlikte güzel bir naiflik elde etmek isteyenler için Komşu Evdeki Çocuk Online izle iyi fırsat olacak. Özellikle de film açısından her geçen zaman dilimi daha da net bir oluşuma doğru şekil alacak sağlam bir düzen sizleri bekliyor. Aldatıldıktan sonra henüz boşanmış bir lise öğretmeni olan Claire Peterson (Jennifer Lopez) evlerinin yanına taşınan genç Noah Sandborn'dan (Ryan Guzman) hoşlanır. Noah, Claire'in oğlu Kevin'in en yakın arkadaşıdır, yine de bu durum ilişkilerine ilk başta engel olmaz. Bir süre sonra Claire'in ilişkiyi bitirme çabaları ise çok kötü sonuçlara gebe bir sürecin başlangıcı olacaktır. Bu sebepten de hepiniz için güzel seyirler geçirmenizi dileriz.
 • 1080p
 • 49
 • 112
24 Hafta Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
24 Hafta Türkçe Dublaj Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Gerilim ile korkusal ögeleri iç içe harmanlamakta olan 24 Hafta Türkçe Dublaj izle filmi, gerçekten de sağlam olduğu kadar etkili anları da sizlerin karşısına çıkarmaktadır. Bu çıkarım dahilinde de net bir şekilde filmin genel akıbetine bir çırpıda dahil olabilirsiniz. Ki bu akıbet dahilinde de seviyeli bir yapı ve yüksek doz senaryo oluşumları da sizleri çok ama çok memnun edecek. Zaten film elinde bulundurduğu bu ögelere sunduğu geniş kapsamlı işleyişleri sayesinde de ortaya gerçekten de önemli bir oluşum çıkarmaktadır. Bu sebepten de lafı çok da fazla uzatmadan sizleri bu başarı yüklü film ile baş başa bırakmak istiyoruz. Hepinize şimdiden güzel seyirler dileriz.
 • 1080p
 • 52
 • 10
Lanetli Gözyaşları Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Lanetli Gözyaşları Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Korku filmleri 
Fragman
2019 gerilim ve korku filmleri içinde seçkin bir olan ve nisan ayında vizyonda yer alacak olan Lanetli Gözyaşları Türkçe Dublaj izle filmi için sizlere şimdiden gerekli bilgileri paylaşıyoruz. Yabancı korku filmleri içinde oldukça merak uyandıran Lanetli Gözyaşları filmi korku severler için büyük bir merakla beklenmektedir. Filmin konusundan söz edecek olursak filmde Kendi çocuklarını kıkançlık sonucu boğarak öldürdükten sonra ağlayarak kendini azgın nehre atan La Llorona (Ağlayan Kadın), yıllarca dehşetin ta kendisi olmuştur: kendi çocuklarının yerine koymak için çocukları avlamıştır. Bir sosyal hizmetler görevlisi olan Anna ve küçük çocukları, kendilerini bu korkutucu doğaüstü dünyanın içinde bulur ve La Llorona'nın gazabından kurtulmak için ruhsal bir mücadele vereceklerdir.
 • HD
 • 67
 • 51
Geçmişin Laneti Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Geçmişin Laneti Türkçe Dublaj Korku filmleri, Savaş Filmleri 
Türkçe Dublaj
Geçmiş asla peşinizi bırakmayacak... Gerçekten Geçmişin Laneti Türkçe Dublaj izle filmi içerisinde bu olguyu sonuna kadar deneyimleme imkanı da sizleri bekliyor olacak. Özellikle de film gerilimi aynı doz seviyelerle ilerlettiği için, sorunsuz bir akışın keyfini de doyasıya çıkarmış olacaksınız. David ile Eveleigh bir trafik kazası sonrası küçük bir çocuğun ölümüne tanık olurlar ve bu travmatik olayı geride bırakmak için yaşadıkları yeri terk edip küçük bir kasabada yeni bir sayfa açmaya karar verirler. Hamile olan Eveleigh zamanla yeni evlerinin çevresinde birtakım ürkütücü ses ve görüntülerle karşılaşmaya başlar. Eveleigh bir yandan bu korkunç, kimseye kanıtlayamadığı olayları yaşarken diğer yandan da kasaba sakinlerinin anlattıklarıyla dehşete kapılmaktadır. Talihsiz kadın parçaları birleştirip tüm bu yaşananların ardında yatan nedenleri bulmaya çalışırken bebeğinin ve kendisinin hayatını tehdit eden ölümcül bir labirente doğru sürüklenmektedir. Hepiniz için bu özel film adına güzel bir seyirlik geçirmenizi diliyoruz...
 • 720p
 • 61
 • 12
Cinnet Bedevilled Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Cinnet Bedevilled Türkçe Altyazılı Kore Filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Altyazı
Stanley Kubrick ve Jack Nicholson'u bir araya getiren Cinnet Bedevilled Türkçe Altyazılı izle, gerçekten de her açıdan önemli ve çok daha akıcı bir gerilimi sizler için sunmaktadır. Bu noktada da sizlerin izlenen her sahnede daha da korkacağınızı söylemek isteriz. Hepiniz bu sinema mucizesini sitemiz üzerinden izlemelisiniz. Keza ilk sahneden itibaren çok sarsılacaksınız. Hae-won, 30'lu yaşlarında, hayatını kariyerine adamış bir genç kadındır. Seul'de tek başına yaşayan Hae-won bir cinayete tanıklık eder. İş yaşamında da şansı dönen Hae-won elini nereye atsa hep karmaşık durumların içine düşmektedir. Çalıştığı banka onu zorunlu bir "tatil"e gönderince, Hae-woe çocukken büyükbabasını ziyarete gittiği Moodo isimli adaya yolculuk yapmaya karar verir. Burada çocukluk arkadaşı Bok-nam ile karşılaşır. Daha önce kendisi ile hep iletişime geçmeye çalışan iyi niyetli Bok-nam'ın adadaki insanların alay malzemesi olduğunu görünce kısa çaplı bir şok yaşar. Zulüm gören Bok-nam'ın tek istediği adadan kaçabilmektir, bu konuda Hae-won'un yardımını ister. Genç kadın ise hayatının yeterince karmaşık olduğunu düşündüğünden bu duruma karışmak istemez. Adadan Hae-won'un ihmali yüzünden ayrılamayan Bok-nam intikam planları kurmaya başlar.
 • HD
 • 70
 • 21
Lanetli Anahtar Yerli Korku Filmi
Tüm Bilgiler
Lanetli Anahtar Yerli Korku Filmi Korku filmleri, Yerli Filmler 
Yerli Film
Korku sinemasının genel anlamda en dikkat çekici örneklerinden biri olarak Lanetli Anahtar Yerli Korku Filmi izle filmini gösterebiliriz. Özellikle de filmin sahip olduğu geniş kapsamlı atmosferi ve gerçekçi vuruşları sayesinde de her sahnesinde çok daha farklı bir çıkarıma ulaşmış olacaksınız. Filmin ana konusu ise dikkat çekiyor. Bir grup arkadaş, kendisine büyü yapılan arkadaşlarını bu beladan kurtarmak isterken kendilerini bambaşka bir belanın içerisine sokmaktadır. Bu bela dahilinde de sizler sekans sekans korku ile gerilimin en içerisine doğru akıcı bir şekilde dahil olacaksınız. Lanetli Anahtar filmini sitemiz üzerinden de donmadan rahatlıkla izleyebilirsiniz. Hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz. Lütfen yorum yapmayı unutmayınız.
 • 720p
 • 87
 • 51
Lanet Uyanış Yerli Korku Filmi
Tüm Bilgiler
Lanet Uyanış Yerli Korku Filmi Korku filmleri, Yerli Filmler 
Yerli Film
Korku sineması içerisinde son zamanlarda en dikkat çekici işlerden birisi de Lanet Uyanış Yerli Korku Filmi izle filmi olmaktadır. Özellikle de film içerisindeki genel anlatıda aktarılmakta olan ileri düzey evreler, hem gerçekçi hem de tedirgin edici boyutları da beraberinde getirmektedir. Üstelik pek çok yerli korku sinema örneğinin de üzerinde olan bu filmin akıcı anlatımı ve göstermeden korkutma evreleri sayesinde başarılı olacağını bilmenizi isteriz. Her sahnede çok daha dikkat çekici aşamaları beraberinde getirecek ve izleyicilerini de memnun edici tonlamalara sahip olacak Lanet filminden sonra kendinizi uzunca bir süre tek başına bırakmak istemeyeceksiniz. Hepiniz için şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz…
 • 1080p
 • 99
 • 59
Aşgar Cin Vadisi Yerli Korku Filmi
Tüm Bilgiler
Aşgar Cin Vadisi Yerli Korku Filmi 2019 filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Aşgar Cin Vadisi Yerli Korku Filmi izle 2019 yerli korku türünde yer alacak olan bir Yahya Al filmi olarak izlemenize olanak sağdığımız bir filmdir. Aşgar Cin Vadisi konusu yine klasik bir yerli cin filmi olarak işlenmiş konusunda Mahsun, keçi çobanlığı yapan genç bir adamdır. Sürekli kabus gören genç adam, bir gece nasıl olduğunu bilmediği bir şekilde kendisini Seyitbattalgazi Türbesinin avlusunda bulur. Kulağında sürekli bir tını ve karşısında insana benzeyen cinler olduğunu fark eden Mahsun büyük bir korkuya kapılır. Yaşadığı bu gerçek ve hayal karışımı olaya anlama vermeye çalışan Mahsun, gün geçtikçe birbirinden tuhaf durumlarla karşı karşıya kalır. Her gece evinde uyuyan ama farklı yerlerde uyanan Mahsun, en sonunda büyük bir yol ayrımına gelir. Genç adam ya korkularından kaçmaya devam etmeli ya da onların üzerine giderek bu beladan kendisini kurtarmalıdır.
 • HD
 • 105
 • 112
Casuslar Köprüsü Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Casuslar Köprüsü Türkçe Dublaj Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Yapımı 2015 yılında olan, yönetmenliğini Steven Spielberg üstlenen, senaryosu Matt Charman, Ethan Coen ve Joel Coen'e ait olan Casuslar Köprüsü Türkçe Dublaj izle filmi, casuslar köprüsü tek part izle 1960 Amerika'sında avukat James Donavan'ın U-2 krizinde yaşadığı hikayeyi konu almaktadır. Soğuk savaş yıllarında Avukat James Donavan, Amerika Birleşik Devletleri İstihbarat Teşkilatı tarafından işe alınır. Avukat Donavan'a bazı bilgi ve beceriler kazandırılarak göreve başlatılır. Verilen bir görev esnasında Sovyetler Birliği'nin talimatıyla uçağı düşürülür ve tutuklanır. Aynı şekilde Amerika Birleşik Devleti'nde tutuklu bulunan Sovyetler'in istihbarat teşkilatı KGB'nin ajanı Rudolf Abel'i, bir plana bağlı kalarak takas yapılmaya çalışılır. Casuslar köprüsü full hd izle James Donovan karakteriyle baş rol oynayan Tom Hanks ile Rudolf Abel karakterini canlandıran Mark Rylance, filmin ana çatısını oluşturmuşlardır.
 • 720p
 • 48
 • 16
Geçmiş tarihten bu yana korku evrensel bir gerçektir. Her insanın kendine has korkuları ve fobileri bulunmaktadır. Bu korkular o insanın ruhunu her zaman kemirmektedir. Korku filmleri insanlar üzerinde her ne kadar keyifle izlense de derin sorular bırakan film türleri olmaktadır. Korkular kontrol edildiği sürece ruhumuza asla zarar veremez. Korku filimleri genellikle +18 yaşlara önerilen film türleridir. Hikayeleri karanlık ormanlar ve evlerde geçmektedir. Her zaman sizi özel ritüellere sokan bu film türleri aksiyon ve korku karışımı iliklerinize kadar hissettiricek. Korku filimi Türkçe dublaj sayesinde filmler hangi dilde olursa olsun, sizin anlayabileceğiniz bir şekil de çevrilmiş olarak sitemiz de bulabilirsiniz.