Kardeşimin Gelini Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Kardeşimin Gelini Türkçe Altyazılı Hint Filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Harika bir hint sineması deneyimi için sizleri Kardeşimin Gelini Türkçe Altyazılı izle filmini izlemeye davet ediyoruz. Bu eşsiz sinema eserinde konu olarak bakıldığında filmde Londra’da yaşamakla ingiliz olunmayacağını anlamak için Pyali’yle (Tara D’Souza) kavga etmek zorunda olduğunu nereden bilebilirdi ki Luv (Ali Zafar)… Onun istediği fastfoodları akşam yemeği diye önüne koyan bir kız değilmiş meğer. Annesi gibi, tıpkı tüm Hint kızları gibi, oturup kocası için yemek yapan Hintli bir kız! Çok değil kavganın hemen ardından kardeşini arayacak, Bollywood’un yükselen yönetmeni değil midir kardeşi Kush (Imran Khan) zaten, annesini-babasını alsa ve abisi için bir gelin baksa ne olur, öyle değil mi? Maceramız başlar. Hindistan kazan, onlar kepçe. En son ki gelin adayı gözlerinin içine baktığında neden elindeki kahveyi dökmüştür, günler geçtikçe daha iyi anlar. Evet, onu daha önceden tanıdığındandır baştaki şaşkınlığı. Fakat ya sonra? Ya en son ki sarılmada. Ya nişan yüzükleri takıldığında. Kız (Katrina Kaif), niye hala gözlerinin içine öyle bakmaktadır? Sitemizden 720p seçeneği ile Kardeşimin Gelini HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Mere Brother Ki Dulhan film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • 287
 • 163
Peekay 2014 Online
Tüm Bilgiler
Peekay 2014 Online Fantastik Filmler, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
P.K.(Aamir Khan) daha öncesinde kimsenin sormadığı sorular soracaktır. Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ancak cevapları ilginçtir. P.K.’ın masum gözlerini görmekte olan insanlar kendi monoton hayatlarını gözden geçireceklerdir. P.K.’in sadık arkadaşları ve dostları olacaktır. Kırık kalpleri düzeltir öfkeleri dindirir. P.K.’in çocuksu merakı kendisi ve milyonlarca insan için manevi bir yolculuğa dönüşür. Film karmaşık felsefelerin iddialı ve benzersiz yönlerini orijinal bi şekilde meydana çıkartmakta. Ayrıca basit, kahkaha dolu, insani bir aşk masalı da süregelmekte. Sonuç olarak ayrı dünyalardan gelen yabancılar arasında dostluk destanı işlenmiştir. Sitemizden 720p seçeneği ile PK HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Peekay film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • 275
 • 107
Shaitan Filmi Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Shaitan Filmi Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aksiyon hint filmleri içinde unutulmaz filmler arasına isimini yazdıran Shaitan Filmi Türkçe Dublaj izle filmi sitemizde kesintisiz izleme fırsatı ile burada yer almaktadır. Annesinin ölümünün ardından, üvey annesininde gelmesiyle beraber Amrita Jayshankar (Kalki Koechlin) iyice kendi köşesine çekilir. Babası okula çağırılır ve kızının bir psikoloğa görünmesi gerektiği söylenir. Ancak babası bu duruma inanamaz ve okula bağış yapıp durumu geçiştirmeye çalışır. Sonrasında Amrita, Zuben, Dushant Sahu, Karan Chaudhary ve Tanya Sharma adında 3 erkek ve bir kızla tanışır. Grup birlikte takılmaya başlar ve uyuşturucu, alkol alır başını gider. Taa ki kazara bir çifti öldürene kadar. Sitemizden 720p seçeneği ile Shaitan HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Shaitan film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • 407
 • 297
Koş Milkha Koş Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Koş Milkha Koş Türkçe Dublaj Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aksiyonlu bir hin filmine ne dersiniz. Harika görsel efektleri ile ekranlarınızı süsleyecek olan Koş Milkha Koş Türkçe Dublaj izle filmi ekranlarınızda. Konu olarak incelendiğinde Bhaag Milkha Bhaag yani Koş Milkha Koş filminde Milkha Singh’in hayatını anlatılıyor. 1947 yılında Hindistan ve Pakistan bağımsızlıklarını kazanıp birbirlerinden ayrılmasının ardından, Pakistan’dan kötü hatıralarla Hindistan’a gitmek zorunda kalan Milkha Singh’in başarılı bir 400 metre koşucusu olma hikayesini izleyeceksiniz. Sitemizden 720p seçeneği ile Koş Milkha Koş HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Bhaag Milkha Bhaag film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • 166
 • 148
English Vinglish Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
English Vinglish Türkçe Altyazılı Aile filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Eski ve çok sevilen ve günümüzde hala sevilerek izlenilen hint filmi English Vinglish Türkçe Altyazılı izle filmi tek part online hd film izlemenin yanında türkçe dublaj seçeneği ile online izleyebilirsiniz. İngilizce anlama ve konuşma yeteneği olmadığından dolayı, eğitimli ve kültürlü kocası ve kızının küçük hakaretlerine her gün katlanmaya çalışmakta olan sessiz bir ev kadınının hikayesi anlatılmakta. Becerikli ve açık fikirlidir ancak nedense bu özelliklerini eşi ve kızı herzaman görmezden gelmektedir. Fakat bir gün Manhattan’daki kız kardeşini ziyaret etmeye giderken İngilizce kursuna da yazılmaya karar verecek ve orada kendisine değer vermeyi öğreten bir grup hoş insanla tanışacaktır. Sitemizden 720p seçeneği ile English Vinglish HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki English Vinglish film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • IMDb 7.9
 • 189
 • 245
Bir Çarşamba Günü Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Bir Çarşamba Günü Türkçe Altyazılı Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hint sinemasından aksiyon dolu sahnelerle sinema severlere unutulmaz bir sinema keyfi yaşatan Bir Çarşamba Günü Türkçe Altyazılı izle filmi sitemiz hint filmleri kategorisinde siz değerli film severlere online olarak sunuyoruzç Mumbai şehrindeki 5 ayrı yere bomba yerleştirdiğini söyleyen bir adam, polise telefon açıp hapishanedeki 4 teröristin serbest bırakılmasını ve karşılığında bu bombaların yerini söyleyeceğini belirtmektedir. Polisle girişilmiş olan bu pazarlık uzamaya başlayacak ve garip bir şekilde olay polis kayıtlarına girmez. Zaman ilerledikçe ortaya karışık bağlantılar çıkacaktır. Sitemizden 720p seçeneği ile Bir Çarşamba Günü HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki A Wednesday film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720p
 • IMDb 8.5
 • 170
 • 295
Shahid Hint Filmi Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Shahid Hint Filmi Türkçe Dublaj Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hint filmlerine türkçe dublah olarak yayına alacağımız 2012 yapımı Shahid Hint Filmi Türkçe Dublaj izle filmi oldukça hareketli izlenmesi gereken filmler arasında yer alıyor. Konu itibari ile incelenen filmde Halktan birisi olan ve işinde oldukça da başarılı bir avukatın arasında geçen ilginç bağları anlatan bu hikayede, halledilmesi gereken bir hesap ve alınması gereken bir intikam vardır. Sitemizden 720p seçeneği ile Shahid HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Shahid film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • IMDb 8.4
 • 209
 • 67
Paan Singh Tomar Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Paan Singh Tomar Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe dublajlı hint filmleri serisine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sıradaki hint filmimiz Paan Singh Tomar Türkçe Dublaj izle filmi tek parça online film izleme keyfi ile sizlerin ekranlarında hd olarak yer alacaktır. Hindistan’ın ordu içerisindeki spor alanında başarılı olan askerlerden sadece birisini ele almış olan bir hint filmdir. Sadece karnını daha iyi doyurmak ve ülkesinin başarısı için ter döken bir asker olan Paan Singh (Irrfan Khan) köyünde akrabaları ile çıkar çatısmasına girmektedir. Askeriyeden yardım istemiş olmasın karşın hiçbir yardım göremeyen Paan Singh ailesine zarar gelmesiyle beraber kurulu bir düzene baş kaldırıp bir çete kuracak ve olaylar giderek gelişecektir. Sitemizden 720p seçeneği ile Paan Singh Tomar HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Paan Singh Tomar film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720p
 • IMDb 8.3
 • 349
 • 66
Singham Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Singham Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hint filmi severler içins ıradaki aksiyon dolu sahnelerle ekranlarınıza renk katacak olan Singham Türkçe Dublaj izle filmi tek part full film izleme seçeneği ile sunuyoruz. Ajay Devgn, filmde bir polisi canlandırmaktadır. Aynı meslekden olan arkadaşının intiharı üzerine olaylar başlamakta, kötü insanların polisler üzerindeki baskıları ve o meşhur bol abartılı aksiyon sahneleri ile dolu bir film izleyeceksiniz. Sitemizden 720p seçeneği ile Singham HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Singham film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720p
 • IMDb 6.7
 • 201
 • 298
Berbat Aşk Kambakkht Ishq Online
Tüm Bilgiler
Berbat Aşk Kambakkht Ishq Online Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Romantik ve aksiyon karşımı hint filmleri içinde yer alacak olan Berbat Aşk Kambakkht Ishq Online izle filmi farklı konusu ile sizlere tek parça film izleme kalitesi ile ekranlarınıza sinema ziyefeti sunacaktır. Filmin esas konusuna değinecek olursak eğer ünlü bir dublör olan Viraj (Akshay Kumar) ile yeni doktor olan Simrita (Kareena Kapoor) aşka inanmamakta olan 2 kişidir. Onları bir araya getirmiş olan şey ise birbirlerini deli gibi seven kardeşlerinin düğünüdür. Her ikisi de kardeşini evlilikten vazgeçirmeye çalışmış olsa da başarılı olamayacaklardır. Viraaj bir film çekimi sırasında yaralanacak ve hastaneye kaldırılacaktır. Ameliyatı Simrita yapacak, fakat ameliyat sırasında yapmış olduğu bir hata ikisinin de hayatının değişmesine sebep olacaktır.
 • 720P
 • IMDb 3.9
 • 323
 • 58
Ghajini Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Ghajini Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
Hin filmlerinin en çok sevilen aktörü Aamir Khan başrolde yer aldığı hint filmi Ghajini Türkçe Altyazılı izle film izleme kalitesi ile tek parça olarak izletme seçeneği sunuyoruz. Sanjay Singhania (Aamir Khan) Hindistan’daki en büyük iş adamlarından birisidir. Bir iş gezisi dönüşü sonrasında evinde nişanlısı öldürülür ve kendisi de ağır yaralı olarak bu durumdan kurtulmuştur. Ancak başına demir sopa ile darbeler almış olan Sanjay kısa süreli hafıza kaybına uğramış ve Sanjay nişanlısını öldüren Ghajini’nin peşine düşecektir. Sitemizden 720p seçeneği ile Ghajini Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Ghajini film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • IMDb 7.3
 • 265
 • 67
Dhoom 3 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Dhoom 3 Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hint sinemasının efsane filmlerinden biri olan ve serinin üçüncü filmi ile izleyicilerine merhaba diyen Dhoom 3 Türkçe Dublaj izle filmi oldukça başarılı bir sinema filmine imza atmıştır. Dhoom 3 online full film izleme keyfi ile sitemizden kesintisiz izleyebilirsiniz. Ana konusundan söz edecek olursak Samar babasının yanında sirkte çalışan bir ufaklıktır. Babasını çok seven bu çocuk ondan akrobasi ve bir çok sirk numarası öğrenir. Fakat babasının sahip olduğu sirke bir haciz gelir. Adam bankadan ufak bir süre ister fakat banka bu süreyi tanımaz. Baba bir silahla kendini intihar eder. Samar, bu olayı izledikten sonra bankalara karşı bir hırs besler. Bu hırs onun çok iyi bir sihirbaz ve akrobasi uzmanı olmasında etkili olur. Yeteneklerini kullanarak çok zengin olan bu genç bir plan yapar ve onun babasının ölümüne mal olan o bankayı soymaya karar verir. Bankayı soyar ve tüm parayı halka dağıtır. Tek kuruş bile almaz. Bu adamı yakalamak içinse Mumbai’den iki deneyimli polis gönderilir. Bu polisler Samar gibi bir yetenekle uğraşabilecek midir? Onu yakalamak sanıldığı kadar kolay olmayacaktır. Dhoom 3 Türkçe dublaj izlemenin tek yolu sitemizden geçmektedir.
 • 720p
 • IMDb 5.6
 • 276
 • 163
Dhoom 2 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Dhoom 2 Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hint filmleri içinde bize göre en çok beğenilerek izlenen ve sevilen aksiyon film ürü olarak sizlere sunacağımız Dhoom 2 Türkçe Dublaj izle ekranlarınızda harika bir görsel sinema şöleni sizleri bekliyor. Serinin ikinci filmi olan Dhoom 2 filmi konu olarak ele aldığımız da filmde seri hiç hız kaybetmez. Aksiyonu bir an olsun azalmayan yapım Hint ve Türkiye başta olmak üzere dünya üzerinde bir çok bölgede izlenmektedir. eğlenceli karakter seçimleri ve yapısıyla kendisine bağlayan seri sizleri etkileyecektir. Hindistan’da geçen tren İngiltere kraliçesini taşımaktadır. Trene saldırmak ve tacı çalmak isteyen Bay A, trenin üstüne iner ve kraliçenin tacını çalarak orada kılık değiştirip uzaklaşır. Artık bir komiser olan Ali ve onun yanında bulunan arkadaşı Jai Shonali Bose birlikte bu olaya verilir. Bay A adındaki bu soyguncu kimdir ve onu nerede bulacaklardır. Dhoom 2 izlerken bunların hepsinin cevabını bulacaksınız.
 • 720p
 • IMDb 6.7
 • 210
 • 118
Dhoom 1 Online
Tüm Bilgiler
Dhoom 1 Online Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hint aksiyon filmleri arasında ismini unutulmaz filmler arasına yazdıran Dhoom 1 Online izle filmi oldukça aksiyonu bol bir sinema yapıtı olarak ekranlarınıza gelmektedir. Online film izleme keyfi ile sizlere sunacağımız filmin ana teması Giderek büyüyen bir ivmeye sahip olan Hint sinemasının etkin yapıtlarından olan Dhoom 1 izleyicileriyle sitemizde buluşuyor. Jai Dixit, adındaki polis memeru işini çok sevmekte ve mutlu bir evliliğe sahiptir. Sweety adındaki güzel kızla evlidir. İlişkilerinin temeli tamamen güvene dayalı iki çifttir. Jai Dixit, bir plan kurar kafasında ve bir hırsız ile anlaşma sağlamak ister. Onun suçlarının bağışlanacağını ve kendisine büyük suç patronuna götürmesini ister. Hırsız için iyi bir tekliftir bu. Fakat yaptığı plan patlak verir. Kabir adındaki patron onun karşısına dikilir ve onu yakalamanın imkansız olduğundan bahseder. Bu polis memurunu daha çok sinirlendirir. Dhoom 1 izlerken çok ve bol eğlenceli bir aksiyona tanık olacaksınız.
 • 720p
 • IMDb 6.9
 • 188
 • 125
Dum Laga Ke Haisha Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Dum Laga Ke Haisha Türkçe Altyazılı Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
2015 hint filmleri içinde yer alan ve pek fazla ilgi çekmese de yoğun istek üzerine yayına alacağımız Dum Laga Ke Haisha türkçe altyazılı izle filmi oldukça enterasan konusu ile ekranlarınıza getireceğiz. Dram komedi ve romantik konularının aynı anda işlendiği bu sinema filminin konusunu ele aldığımızda ise film de Prem (Ayushmann Khurrana) ve Sandhya (Bhumi Pednekar) 'nın birbiriyle istemeyerek evlenmeleri ve sonrasında gelişen olaylar anlatılıyor. Harika bir hint filmi izleme keyfi ile ekranlarınıza getireceğimiz Dum Laga Ke Haisha izle filmi ile sizleri baş başa bırakıp mutlu seyirler diliyoruz.
 • 720p
 • 220
 • 180
Yabancı sinema filmler içerisinde ülkemizde oldukça beğeni kazanılan ve oldukça büyük bir kitlesi olan Hint filmleri izle oldukça ilgi gören filmler arasında yer almaktadır. Öyle ki sinemalarda internet ortamında ve evde insanların çokça aradığı ve izlediği filmler olarak göze çarpan hint filmleri oldukça izlenmektedir. Hint filmleri arasında özellikle Dram, aksiyon, romantik ve savaş hint filmleri en çok rağbet gören türler arasında yer almaktadır. Sizlerden gelen yoğun istek ve talep doğrultusunda sitemizde hint filmlerine ağırlık vereceğiz. Özellikle de sinema ve vizyonda akıllara kazınmış olan hint filmlerine çok ağırlık vereceğiz. Sizlerde hint filmlerini izlemek ve güzel bir sinema keyfini yaşamak için doğru yerdesiniz. En güncel hint filmleri izlemenin adresi Onlineizlesek.com Keyifli seyirler diler.