Fantastik Filmler ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Erkekler Ne İster 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Erkekler Ne İster 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Fantastik komedi türünde bir film olarak ekranlarınıza getirdiğimiz Erkekler Ne İster 2019 Türkçe Dublaj filmi tek part olarak mobil film izleme ile izleyebilirsiniz. Bir kadın mesleğindeki erkek sporcuları tarafından kutlanır, ancak erkeklerin düşüncelerini duyma yeteneğini geliştirdiğinde üzerlerinde beklenmedik bir avantaj elde eder.
 • 720P
 • 113
 • 155
Sihirbazın Balonları 2018 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Sihirbazın Balonları 2018 Türkçe Dublaj Aile filmleri, Animasyon filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe dublaj olarak ekranlarınıza yansıtacağımız Sihirbazın Balonları 2018 Türkçe Dublaj filmi 1080p mobil full film izleme kalitesi ile sizlerle olacaktır. Balon krallıkları, komik ejderhalar ve mutluluk büyüleri yapan sihirbazlar… Terry, ninesinin anlattığı masalların neşe dolu kahramanlarını hala dün gibi hatırlamaktadır. Oysa garip bir olayla kendini masal dünyasında bulduğunda oranın hiç de “neşe dolu” bir yer olmadığını fark edecek ve mutluluğu geri getirmek için yeni arkadaşlarıyla birlikte heyecan dolu bir maceraya çıkacaktır.
 • 720P
 • 154
 • 120
Kadın Komedyen Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Kadın Komedyen Türkçe Dublaj Aile filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
6.7 imdb puanlı 2017 komedi filmi olan Kadın Komedyen Türkçe Dublaj izle tek parça full hd film izleme kalitesi ile sizlere sunmaktayız. Konusuna değinecek olacağımız filmde komedyenlik başlı başına büyük bir yetenek gerektiren çok farklı bir daldır. Herkesin başarılı olamayacağı ve sahnedeki kişinin sizi etkilemesi, aynı zamanda da sizi eğlendirmesi gerekir. Söylemesi her ne kadar kolay olsa da oldukça zor bir durum olduğu açıkça ortadadır. Çünkü sayılı komedyenin sahnede tek başına şov yaptığını görürüz. Fakat dikkat ettiyseniz bu konuda kadınlar pek iyi değildir. Margaret, kadın bir komedyendir. Oldukça güzel hikayeleri olan ve hayatı başka bir gözle gören bu kadının eğlenceli şovlarını izleyeceğiz. Aynı zaman zarfında da dramatik yaşantısına eğileceğiz. Kadın Komedyen izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 139
 • 76
Sorry to Bother You 2018 Online
Tüm Bilgiler
Sorry to Bother You 2018 Online Bilim kurgu Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Fantastik sinema deneyiminize yeni soluk getirecek olan 2018 yapımı Sorry to Bother You 2018 Online izle filmini online film izleme olanağı ile sizlere sunuyoruz. Konu olara kele aldığımız bu filmde Green, adındaki adam tele pazarlama yapan bir satıcıdır. Bulduğu bir yöntem sayesinde oldukça başarılı olmuştur. Bu başarısından dolayı güzel paralar kazanmıştır. Fakat kendisini hayrete düşüren şeyse başka bir boyuta doğru yolculuğa çıkması olmuştur.
 • 720P
 • 133
 • 32
Hellboy 3 Türkçe Dublaj 2019
Tüm Bilgiler
Hellboy 3 Türkçe Dublaj 2019 2019 filmleri, Aksiyon filmleri 
Türkçe Dublaj
aksiyon fantastik macera türü ve aynı zamanda serinin 3 filmi ekranlarda yer alan Hellboy 3 Türkçe Dublaj 2019 izle filmi sizlerle. Konusu ele alınan filmde Hellboy 3. filminde insanların dünyasına alışmaya çalışmaktadır. Gerçek dünya ile fantastik canavarların arasındaki bu dünyada sıkışıp kalmış olan bu yaratık için gerçek dünya çok da tehlikeli değildir. Yaratıkların dünyasından gelen canavarlar dünyayı tehdit etmektedir. Buraya m aittir yoksa başka bir dünyaya mı ait olduğunu sorgulaması gerekecektir. Hellboy, Kral Arthur’un döneminde yaşayıp, şimdiki zamana Merlin’in güçlerini çalan bir cadı dünyaya gelmiştir. Dünya üzerindeki tüm insanlığı yok edecek bir güce sahiptir. Onu engellemek ise Hellboy 3‘ün görevidir. Hellboy 3 Türkçe Dublaj izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 816
 • 272
Peekay 2014 Online
Tüm Bilgiler
Peekay 2014 Online Fantastik Filmler, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
P.K.(Aamir Khan) daha öncesinde kimsenin sormadığı sorular soracaktır. Bunlar masum, çocuk gibi sorulardır ancak cevapları ilginçtir. P.K.’ın masum gözlerini görmekte olan insanlar kendi monoton hayatlarını gözden geçireceklerdir. P.K.’in sadık arkadaşları ve dostları olacaktır. Kırık kalpleri düzeltir öfkeleri dindirir. P.K.’in çocuksu merakı kendisi ve milyonlarca insan için manevi bir yolculuğa dönüşür. Film karmaşık felsefelerin iddialı ve benzersiz yönlerini orijinal bi şekilde meydana çıkartmakta. Ayrıca basit, kahkaha dolu, insani bir aşk masalı da süregelmekte. Sonuç olarak ayrı dünyalardan gelen yabancılar arasında dostluk destanı işlenmiştir. Sitemizden 720p seçeneği ile PK HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Peekay film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • 275
 • 107
Eski Evdeki Büyülü Saat 2018 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Eski Evdeki Büyülü Saat 2018 Türkçe Dublaj Aile filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Fantastik sinemasının etkileyici filmlerinden biri olan ve 2018 vizyonda yer alan bu sinema eserini sizlere Eski Evdeki Büyülü Saat 2018 Türkçe Dublaj izle olarak tek part olarak full film izleme kalitesi ile sunuyoruz. Ailesini kaybeden Lewis için hayat artık daha zordur. Tek hayatta olan akrabası amcasıdır. Jonathan’ın amcasının yanına yerleşen Lewis, bir tuhaflık sezer. Amcasının evinde bazı esrarengiz olaylar yaşanır. Amcası bir büyücüdür. Lewis’te amcası gibi büyücü olmak ister. Bu oldukça zor bir şeydir. Öğrendiğinde görecek ki büyüyü sadece iyi insanlar yapmamaktadır. “Eski Evdeki Büyülü Saat” filmi nette ilk olarak sitemizde.
 • 720P
 • 215
 • 73
İblisler Şehri 2018 Online
Tüm Bilgiler
İblisler Şehri 2018 Online Animasyon filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Animasyon filmlerinden deneyim için sizlere önereceğimiz 2018 filmi olarak sizlerle olacak olan İblisler Şehri 2018 Online izle filmi tek parça olarak burada yer alıyor. Constantine City of Demons adlı dizinin uyarlaması olan yapımda baş karakterimiz Constantine, eski bir arkadaşı olan Chas’tan bir yardım talebi alır. Eski arkadaşının kızı kayıptır ve onu bulabilecek kişi Constantine’dir. Fakat iblisler şehrine yapacakları bu yolculukta onun geçmişi bazı olayları zor duruma düşürecektir.
 • 720P
 • 184
 • 154
Slaughterhouse Rulez 2018 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Slaughterhouse Rulez 2018 Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Gerçek bir aksiyon deneyimi ile sizleri ekrana kilitleyecek olan Slaughterhouse Rulez 2018 Türkçe Dublaj izle filmi tek part mobil hd full film izleme kalitesi ile sizlerle. Don Wallace, oldukça çevik ve sakin yaşamayı seven bir gençtir. Don Wallace2in bir okula gitmesi gerekir artık. Altıncı Sınıflar adında bir grubunu yönettiği bir okulu kazanır. Sadist olduklarını bildiği bu grubun okulu civarın en iyi okuludur. Bu okulu kazandığı için çok mutludur aslında. Bu okula başlamasıyla birlikte gencin tüm yapısı değişir. O da diğerleri gibi biri olmaya başlar. Okulun kraliçesiyle konuşmak yasaktır. Katı kurallara sahip bu yerde artık kurallar yozlaşmaya başlayacaktır. Yakın bir ormanda yapılan bir arkeolojik bir kazı sırasında büyük bir obruk oluşur ve bu her şeyin başlamasına sebep olur. Buradaki öğretmen ve öğrenciler büyülerle dolu bir kanlı savaşa doğru sürüklenmektedir. Slaughterhouse Rulez Türkçe dublaj izlerken göreceğiniz karakterler oldukça komik ve ilgi çekici durmaktadır.
 • 720P
 • 308
 • 137
Durumunu Güncelle 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Durumunu Güncelle 2019 Türkçe Dublaj Fantastik Filmler, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Güzel bir romantik film izleme deneyime başlamak istiyorsanız doğru yer ve doğru filimdesiniz. 2019 baş yapıtlarından romantik temalı Durumunu Güncelle 2019 Türkçe Dublaj izle filmi online izleme keyfi ile burada. Durumunu Güncelle filmi bir çok kişinin hayallerini süsleyen bir durumu gerçek hayata taşıyan bir yapım. Kyle Moore, yeni bir okula gelmiştir. Burada çevresi oldukça popüler insanlarla dolu olduğu için onu kimse fark etmez ve kendisini kötü hissetmektedir. Kimse onu sevmemektedir. Kimseyle iletişim kuramamak onu moron bir insan haline getirir. O da telefonuna sihirli bir uygulama yükler. Bu uygulamanın ardından hayatı kökünden değişir. Artık o her istediği şeye ulaşabilen biri haline gelir. Uygulamanın gereğini yaptığında ise tüm dilekleri kabul olur. Kendi istediği o mükemmel hayata sahip olur. Başta çok eğlenceli gibi görünen bu durum göründüğü kadar mutlu etmez onu. Durumunu Güncelle Türkçe Dublaj izleyebilir ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
 • 720p
 • 183
 • 56
Mandy 2018 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Mandy 2018 Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Harika bir fantastik film deneyimi olarak ekranlarınızda yer alacak olan Mandy 2018 Türkçe Dublaj izle filmi oldukça keyifli bir sinema ziyafeti sunmaktadır. sinemada daha çok fantastik yapımlarda gördüğümüz ünlü oyuncu Nicolas Cage, Mandy filmiyle akıllara kazınmaya çalışıyor. Bu yapımla birlikte uzun bir süre unutulmayacak gibi görünüyor. Red, artık kana susamış ve intikam hırsıyla yanan bir adamdır. Bu adam önüne çıkan herkesi yok etmekte ve hiç durmaya da niyeti yoktur. Artık onun için bu hayatta tutunabileceği hiç bir şey kalmamıştır. Mandy öldükten sonra, kendisine Yeni Şafağın çocukları diyen bir tarikatın peşine düşmüştür. Bu tarikat insanları kandırıp onları ayinlerinde öldürmektedir. Hayalle gerçek arasında yaşayan bu toplulukla uğraşmakta hiç kolay değildir. Red’in aklını kaybetmesine neden olacaktır. Mandy Türkçe dublaj izleyicilerini bekliyor.
 • 720P
 • 396
 • 230
Every Day 2018 Online
Tüm Bilgiler
Every Day 2018 Online Fantastik Filmler, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
2018 romantizm türünde sinemalarda yer alan bir film olarak sizlere önerip izlemenizi tavsiye edeceğimiz Every Day 2018 Online izle mobil tek parça film izleme olanağı ile burada yer almaktadır. Every Day 2018 filminde bir kadının ilginç bir hayatını izleyeceğiz. Her gün farklı bir vücutta uyanmak nasıl bir şeydir onu izleyeceğiz. Her gün farklı bir bedende uyanan bir kadın her güne farklı biri olarak devam etmek zorundadır. Bu aslında çok farklı bir durum gibi görünebilir. Her gün farklı bedenlerde uyanmak oldukça eğlencelidir. Every Day Türkçe dublaj izlerken çok eğlenceli bir romantik filme imza atacaksınız.
 • 720P
 • 196
 • 158
The Head Hunter Türkçe Dublaj 2019
Tüm Bilgiler
The Head Hunter Türkçe Dublaj 2019 Fantastik Filmler, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Korku ve fantastik türlerinin işlendiği 2019 filmlerinde biri olan ve vizyonda oldukça beğeni kazanan The Head Hunter Türkçe Dublaj 2019 izle filmi senaryo ve konu olarak ele alındığında filmde yıllar önce çok mutlu bir aileye sahip olan bir kelle avcısının hikayesi bu. The Head Hunter izleyicileri kelle avcısı Christopher Rygh’ın ve kızını bir arada görüyor. Sonra yaşadıkları yere gelen bir canavar bu aileye saldırır. Bunun ardından kızını öldüren canavar ortadan kaybolur. Onu bulmak için yollar denizler açan kelle avcısı son parça olan canavarın kellesini de aldıktan sonra kızını yeniden görebilecektir. 2019 yapımı The Head Hunter Türkçe Dublaj izleyebilir ve fantastik filmlerimize göz atabilirsiniz.
 • 720p
 • 258
 • 166
Büyük Macera Animasyon 2019 Online
Tüm Bilgiler
Büyük Macera Animasyon 2019 Online 2019 filmleri, Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
2019 ilk animasyon film olma özelliği ile ekranlarda yer alacak olan Büyük Macera Animasyon 2019 Online izle filmi çok yakında sizlerle. 2019 animasyon filmi olan Büyük Macera, konu içeriği bakımında yanlışlıkla kendisine bırakılan bebek pandayı ailesine götürmeye çalışan bir ayı ve arkadaşlarının maceralarını konu ediyor. Postacı leyleğin yaptığı bir hata ortalığı fena halde karıştırır. Bebek pandayı ailesine götürmek için yola çıkan postacı leylek, yanlışlıkla bebeği ailesin yerine MicMic adındaki bir ayıya bırakır. Düzenli bir hayatı olan, yaptığı planları asla aksatmayan MicMic’in yaşamı bebeğin gelişi ile birlikte alt üst olur. Tüm düzen bozulan ayı MicMic, bebeği ailesini bir an önce teslim etmek için yola koyulur. Yerinde duramayan komşusu tavşan da ona bu yolculuğunda eşlik eder. Çıktıkları macera dolu yolculuklarında geveze bir pelikan, romantik bir kaplan ve korkak bir kurtla karşılaşırlar. Yola birlikte devam eden ekip, vahşi doğanın içinde zorlu ama bir o kadar da eğlence dolu bir maceraya atılır.
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 288
 • 107
Monster High’a Hoşgeldiniz Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Monster High’a Hoşgeldiniz Türkçe Altyazılı Animasyon filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Fantastik çizgi animasyon türü olarak 2016 filmleri içinde yer aldıktan sonra Monster High’a Hoşgeldiniz Türkçe Altyazılı izle filmi kesintisiz olarak sunuyoruz. "Monster High’a Hoşgeldiniz" Animasyon filminde oldukça güldürücü ve eğlenceli karakterlerle dolu bir yapım izleyeceğiz. Canavarlar insanlardan saklanarak yaşamaktalar. Açığa çıktıkları takdirde her şeyin daha kötü bir hal alacağını düşünmektedirler. Dracula’nın kızı bu durumu tersine çevireceğine inanmaktadır. Draculaura, tüm dünyayı gezerek bu özel kişileri bulup bir okul çatısı altında toplamaya kararlıdır. Fakat ona engel olmak isteyen bir kötü zombi vardır. Zombi bu girişimleri engellemek için elinden geleni yapacaktır. Monster High’a Hoşgeldiniz full izlerken çok güleceksiniz.
 • 720p
 • 194
 • 364
Günümüz sinemasında bilim-kurgu kategorisinden sonra en çok ilgi çeken kategorilerden biriside fantastik filmlerdir. Bu filmler bilim kurgu kategorisinde ki filmler kadar yoğun ilgi çekmektedir. Bu tür filmler, izleyenlerin her zaman ilgisini üzerlerine çekmeyi başarmıştır. Fantastik film izle severler, hayal dünyalarını renk cümbüşleri ile süslemektedirler. Fantastik filmler hayal konusunda en başarılı noktaya ulaşan film türleridir. Bu filmler genellikle kendi dünyalarını seyircilere eğlenceli ve olumlu bir şekilde yansıtma çabasındadır. Bu film türü her zaman seyircinin odak noktası olmayı başarmıştır. Fantastik film Türkçe dublaj, ülkemiz de en çok aranan kelimelerden birisi olmaya hak kazanmıştır. Siz de sitemizden fantastik film hd olarak kesintisiz izleyebilirsiniz.