Bilim kurgu Filmleri
Bir Zamanlar Deadpool Online
Tüm Bilgiler
Bir Zamanlar Deadpool Online Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
2018 bilim kurgu ve fantastik film türü olarak izleyeceğiniz Bir Zamanlar Deadpool Online izle filmi deadpool serilerinden farklı bir olarak ele alınmıştır. Filmin içeriği ise Marvel evreni bir çok ünlü karakterle meşhurdur. Bunlardan en komik ve en uçuk olan şüphesiz Deadpool’dur. Bu karakter diğerlerinin aksine ciddiyete hiç inanmayan hep bir espiri peşinde olan bir karakter. hiç terbiyesi olmayan ve sürekli olarak etrafa küfürler saçan bu tipleme oldukça çok sevildi. Seyircilerin içinden biriymiş gibi davranan bu karakter sürekli yönetmene oyunculara ve kameramanlara da sataşmaktadır. Filmde olduğunun farkına varan tek kahraman olarak da bilinir. Deadpool 2 filminde görmediğimiz ve eğlenceli olan bir çok sahnenin bulunduğu yapımda eğlence garanti. Bir Zamanlar Deadpool izlerken bu karakterin aslında gerçek yanlarını da görmüş olacaksınız. Once Upon A Deadpool 2018 filmini Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 242
 • 368
Justice League: Adalet Birliği Türkçe altyazılı
Tüm Bilgiler
Justice League: Adalet Birliği Türkçe altyazılı Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
DC süper kahraman külliyatını gerçekten de özel kılan etkili bir film ile baş başasınız. Justice League: Adalet Birliği Türkçe altyazılı izle filmi sayesinde de sizler eğlenceli bir fantastik akışa dahi olmanın keyfini doyasıya çıkaracaksınız. Üstelik tüm kahramanları bir arada görecek olmak sizler açısından etkili deneyimler oluşturacak. İnsanlığa dair inancını yeniden tazeleyen Bruce Wayne (Ben Affleck), yeni dostu Diana (Gal Gadot) ile dünyayı tehdit eden çok daha büyük bir güce karşı koyabilmek için çabuk bir şekilde özel yetenekli kişileri bir araya getirmek için harekete geçmiştir. Temasa geçtikleri kişiler arasında Barry Allen/The Flash, Arthur Curry/Aquaman ve Victor Stone/Cyborg da bulunmaktadır.
 • 2017 - ABD
 • 720p
 • IMDb 7.9
 • 309
 • 29
Arif v 216 Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Arif v 216 Sansürsüz Bilim kurgu Filmleri, Yerli Filmler 
Yerli Film
Türk sinema dünyasını güzelleştiren bir isim Cem Yılmaz. Onu ve filmlerini çok seviyoruz. Bazen anlaşılmıyor olsa da zaman geçtikçe değeri biliniyor. Arif v 216 Sansürsüz izle Bizi hep güldürmesini beklesek de dramı ve komediyi harmanlayabilen ve bize keyif veren bir isim. Cem Yılmaz deyince bir çok filmi aklımıza geliyor olabilir ama G.O.R.A 'nın yeri her zaman ayrı. G.O.R.A'nın Arif'i ise başlı başına bir fenomen. Robot 2016 ile Arif yine Cem Yılmaz'ın kafasında rahat durmamış olacaklar ki ünlü komedyen resmi instagram hesabında Arif ve 216 izle senaryosunu bu yaz yazacağını duyurdu. Cem Yılmaz izleyicilerine her zaman kaliteli görsellik sunmaya özen gösteriyor. G.O.R.A'da bunu tadan izleyiciyi diğer filmlerinde de hayal kırıklığına uğratmayan sanatçının efekt, kostüm ve görsel her şeyi titizlikle yaptığı ortada. G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinde Türkiye'de daha önce hiç kullanılmamış efekt tekniklerini izleyiciyle buluşturmuştu. Bir uzay komedi filmi olan G.O.R.A' da Hollywood sinemasına çokça gönderme vardı. A.R.O.G'da Arif ve Ceku'nun sıradan Türk evli çifti gibi görünmelerine rağmen diyaloglarında geçen enteresan ve aykırı sözcükler bizi çok güldürmüştü. Arif ve 216'dan da elbette beklentimiz çok büyük. Cem Yılmaz'a güvenimiz ise sonsuz. Son zamanlarda kafasına göre film yapıyor diye eleştirilen Cem Yılmaz her zaman doğru bildiğini yapıyor ve önce alışamasak da sonra iyi ki yapmış diyoruz. Ucuz komedi teknikleri ve küfür dolu türk komedisinden onu ayıran bir değil bir çok neden var. Herkese şimdiden iyi seyirler.
 • 720p
 • IMDb 7.6
 • 550
 • 218
Transformers 5: Son Şövalye türkçe dublaj
Tüm Bilgiler
Transformers 5: Son Şövalye türkçe dublaj Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bilim kurgu ve fantastik sineması açısından Transformers serisinin sahip olduğu geniş kapsamlı potansiyelin gerçekten de harika olduğunu söylemek isteriz. Özellikle de ilk 6 film sayesinde bir hayli etkkili sonuçlar elde eden bu filmler, izleyici ile kurduğu sağlam ağlar sayesinde de kendisini her sahnesinde daha da özel kılabilmektedir. Bu sebepten de filmin tahmini 2018 ya da 2019 senesi içerisinde Transformers 5 full izle olarak yeni bir halkasına da kavuşmuş olacağız. Ilk etapta güzel bir fikir olarak çıkan ve gittikçe evrensel bir tonlamayı da sizleri için oluşturuan film yapımcıları, genel yapı itibari ile de her açıdan pürüzsüz bir düzeni sizler için sunmaya devam edecektir. Zaten sinema piyasasındaki genel film serileri içerisindeki işleyişi göz önüne aldığımız vakit, gerçekten de bu fimin ne olursa olsun izleyicilerinin gönlünde taht kuracak sağlam bir etkiselliği de biriktiridiğini söylemek mümkün. Bu sebepten de tek yapmanız gereken şey, bir an evvel arkanıza yaslanmak ve yeni filmi beklemek olacaktır. Kaldı ki sayılı günlerin daha da akıcı geçebileceğiniz göz önünde bulundurduğumuz vakit, pürüzsüz bir şekilde en akıcı tonlarla karşınıza çıkacak olan bu film bölümünü de çok ama çok seveceksiniz. Sinemanın harika robotları olan Transformers teknolojisi adına hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz. Keza bu seyirlikler kalite ile macerayı eş değer harmanlayacak.
 • 2017 - ABD
 • HD
 • IMDb 7.0
 • 139
 • 9
Star Wars: Son Jedi Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Star Wars: Son Jedi Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Sinemalarda uzun yıllardır bilinen eski uzay filmleri içinde yer alarak küçükten büyüğe herkesin hafızasına kazınan yıldız savaşları serisinden biri olan star wars son jedi tek part izle filmi sizlerle. Geçmişin sırlarını araştırmaya devam eden Rey’e bir çok arkadaşı eşlik edecek. Onu yalnız bırakmayan Finn, Poe ve Luke Skywalker ile uzun bir yolculuğa çıkacaktır. Ekip gücü keşfetmek adına kendilerini büyük bir tehlikeye atacaktır. Birbirinden ünlü isimlerin yer aldığı serinin son filminde Daisy Ridley, John Boyega, Mark Hamill, Domhnall Gleeson, Carrie Fisher gibi usta oyuncular yer almaktadır..
 • 2017 - ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.0
 • 102
 • 9
Süpermenler Hükümdarlığı 2019 Animasyon
Tüm Bilgiler
Süpermenler Hükümdarlığı 2019 Animasyon 2019 filmleri, Aksiyon filmleri 
Türkçe Dublaj
Çizgi animasyon 2019 filmi marvel sinemasının yeni bir eseri olarak izleyeceğiniz Süpermenler Hükümdarlığı 2019 Animasyon izle filmi olduk seveceğiniz türden bir animasyon filmi olmuş durumda. Süpermenler Hükümdarlığında süpermanin ölümü üzerine ortalık fena halde karışmıştır. Artık bir çok dünya dışı canlı da dünyayı yok etmenin peşindedir. Durum böyle olunca Adalet Birliği savunucularının da harekete geçmesi gerekir. Çünkü bir çok süperman olduğunu iddia eden kişi türemiştir. Bunu engellemek oldukça güç ve yıkımla sonuçlanan bir gelecek anlamına geliyor.
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 203
 • 160
Manyeo Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Manyeo Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Altyazı
Hoon-jung Park yönettiği 2018 kore filmi ve aynı zamanda aksiyon, bilim kurgu türündeki Manyeo Türkçe Altyazılı izle kore filmini sitemizden online full film izleme kalitesi ile donmadan tek part olarak seyredebilirsiniz. Ja-Yoon ismindeki kız, istem dışı tutulduğu tesisten kaçmayı başarır. Hafızasını kaybeden küçük kız sığındığı ailenin bir parçası olmayı başarır ve lise çağına gelir. Ekonomik açıdan zor günler geçiren ailesine yardım etmek için büyük ödülün olduğu yarışmaya dahil olur. Ekranlara çıktığı ilk andan itibaren tanımadığı adamlar etrafını çevreler. Geçmişle bağlantılı olduğunu düşündüğü bu durumu lehine çevirmek için uğraşacaktır ve nihayetinde hayal edemediği bir karanlığı ortaya çıkaracaktır.
 • 720P
 • IMDb 6.9
 • 234
 • 81
Müzik Kutusu 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Müzik Kutusu 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Altyazı
Orijinal adı The music box olarak 2019 sinemalarında yer alan Müzik Kutusu 2019 Türkçe Dublaj izle filmi gerilim türündeki yabancı sinema filmleri içinde yer almış ve filmin yönetmenliğinde John Real imzası bulunmaktadır. filmde Sopia, adındaki genç kızın hayatına eğiliyoruz. Ailesini kaybeden bu genç kız, yuvaya verilir. Buradaki günleri oldukça zor geçen bu genç kız gelen bir haberle çok sevinir. Teyzesi onu yanına almak ister. Teyzesinin yanına gelen genç kız birlikte evi daha büyük bir yere taşırlar. Taşındıkları bu yerde dolaşırken genç kız bir müzik kutusu bulur. Kutunun üzerinde çeşitli semboller vardır. Bu semboller ve müzik kutusu teyze ve yeğenine bir sürü kötü anı yaşatacaktır. The music box izleyicilerini keyifli seyirler diliyoruz.
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 213
 • 48
Aşkın Algoritması Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Aşkın Algoritması Türkçe Dublaj Bilim kurgu Filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Romantik ve bilim kurgu sinemasının sunduğu 2018 filmlerinden olan Aşkın Algoritması Türkçe Dublaj izle filmi sizlere harika bir film izleme keyfi sunuyor. Nesiller boyu bilim insanları bir çok şeyin araştırmasını yapmışlardır. Bunların bir kısmı doğa, bir kısmı uzay, bir kısmı insanlar ve bir kısmı hayvanlar konusundadır. Fakat hep aşkın bir matematiği olup olmadığı konusunda bir çok teori öne sürülmüştür. Sabit olmayanlarla dolu bir karışık denklemdir aslında aşk. Cole ve Zoe adındaki bilim insanları farklı türde bir araştırma yapmaktadırlar. Araştırmaları bittiği takdirde ise dünyada büyük bir devrime imza atacaklardır. Aşkın bir algoritmasını çıkarmışlardır. Bu algoritmaya göre ise artık eşler mutlu bir birliktelik için bu formülü uygulayacak ve her şey kökünden halledecekler. Lakin ilk önce ikili kendi aralarında bunu denemişler ve akıllara durgunluk veren sonuçlar almışlardır. Aşkın Algoritması izleyicilerine güzel bir romantizmi garanti ediyor.
 • 720p
 • IMDb 6.3
 • 286
 • 96
Himitsu The Top Secret Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Himitsu The Top Secret Türkçe Altyazılı Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Japon sinemasının etkiliyici filmlerinden biri olarak 2016 yılında bilim kurgu türünde damga vurmuş olan ve yönetmenliğini Keishi Ohtomo üstlendiği Himitsu The Top Secret Türkçe Altyazılı izle filmi sizlere gurula online hd film izleme kalitesi ile sunuyoruz. Bundan 50 sene sonra, beyin tarayıcıları mükemmelleştirilmiş ve artık ölü olsalar bile her türlü insanın beyni incelendiğinde anıları görüntülenebilmektedir. Ulusal bir araştırma enstitüsündeki bir laboratuarda ise suçları çözmek için insanların zihinlerine girilmektedir.
 • 720P
 • IMDb 5.8
 • 175
 • 100
Dünü Kurtarmak 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Dünü Kurtarmak 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Aksiyon filmleri 
Türkçe Dublaj
Aksiyon, bilim kurgu ve macera türü film severler için önereceğimiz Dünü Kurtarmak 2019 Türkçe Dublaj izle filmi online hd film izleme ile kesintisiz olarak sitemizde yer alıyor. geçmişte yaşanan bir olayı engellemek için zamanda yolculuk yapmaya çalışan iki arkadaşın hikayesini konu ediyor. Ortaokuldan beri yakın arkadaş olan C.J ve Sebastian, boş buldukları her anı evde buluş yaparak geçirir. İki arkadaş, zamanda yolculuk yapmalarını sağlayacak bir cihaz üzerinde çalışmaktadır. Bu sırada C.J’nin ağabeyi Calvin, bir polis tarafından öldürülür. Ağabeyinin ölümü ile büyük bir yıkıma uğrayan genç kız, geçmişe dönüp yaşanan trajediyi önleyebilmek için henüz tamamlanmamış olan cihazlarını kullanmaya karar verir. Ürettikleri cihaz üzerindeki son çalışmalarını yapan iki dahi, artık geçmişe gitmek için hazırdır. Büyük bir heyecanla cihazı kullanan C.J ve Sebastian, sonunda amaçlarına ulaşır. Ancak onlar geçmişe dönmeyi başarsalar da C.J’in ağabeyini kurtarmak için geç kalırlar. Tekrar tekrar geçmişe gidip, doğru zamanı yakalamaya çalışan iki arkadaş, doğru zamanda doğru yerde olmayı başarıp Calvin’i kurtarabilecek midir?
 • 720P
 • IMDb 5.5
 • 154
 • 94
Serenity 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Serenity 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bilim kurgu filmleri içinde 2019 popüler filmlerinde biri olarak yayına alacağımız Serenity 2019 Türkçe Dublaj izle filmi hd full film izleme kalitesi ile izleyenlere oldukça keyifli bir sinema şöleni sunmaktadır. Serenity filminde işinde iyi olan bir tur rehberini izleyeceğiz. Müşterilerine farklı bir seçenek sunan Baker, adındaki adam oldukça iyidir. İnsanlara farklı şeylerle cezbetmeyi bilir. Plymouth Adasına yaptığı seyahatlerde onlara balık tutturarak onlara keyifli zaman geçirtir. Dill’in işleri iyi gitmektedir. Fakat eski karısının gelmesiyle her şey tepe taklak olur. Karen, eski kocasından yardım ister. Karen, oğlunun bir cani olduğunu ve onu ortadan kaldırması gerektiğini söyler. Oğlunu tıpkı bir müşteri gibi tekneye çağırır ve çocuğu köpekbalıklarının olduğu bölgeye götürürler ve onu denize atarlar. Bu canice hareketin altındaki gerçeği görmesi uzun sürmeyecektir. Serenity Türkçe dublaj izleyicilerini sitemize bekliyoruz.
 • 720p
 • IMDb 5.3
 • 277
 • 145
Arctic 2019 Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Arctic 2019 Türkçe Altyazılı 2019 filmleri, Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
Yabancı dram konulu bir içerik ile vizyonda kısa bir süre içinde yer edinecek olan Arctic 2019 Türkçe Altyazılı izle filmi konu olarak bakıldığında filmi sitemizden hd kalitede izleyebilirsiniz. Arctic ana içeriği ise şu şekilde açıklanmmıştır. zorlu doğa koşullarında hayatta kalmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor. Genç bir adam olan Overgård’ın hayatı çıktığı uçak yolculuğundan sonra alt üst olur. Overgård’ın uçağı kutup bölgesinden geçtikleri sırada düşer. Uçaktan sağ çıkmayı başaran Overgård’ın ekiplerin gelip kendisini kurtarmasını beklemekten başka çaresi yoktur. Bu süreçte çetin hava koşullarından korunmak için kendisine sığınacak bir yer yapar. Kurtarılmasına az bir zaman kala yaşanan trajik bir kaza Overgård’ın kurtarılma şansını yok eder. Hiçliğin ortasında sert doğa koşulları ile başbaşa kalan Overgard’ın önünde iki seçenek vardı. Ya görece güvenli olan sığınağında kalıp amansız doğa felaketlerinden kendisini koruyacak ya da sonunu bilmediği ölümcül bir yolculuğa çıkacaktır. Joe Penna’nın ilk uzun metrajlı filmi olan Arctic’in başrolünü Mads Mikkelsen üstleniyor. Dram türündeki filmin senaryosunda yönetmen ile birlikte Ryan Morrison’ın imzası bulunuyor.
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 342
 • 158
Garm Wars Son Druid Online
Tüm Bilgiler
Garm Wars Son Druid Online Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aksiyon ve bilim kurgu türü film severler için yayına alacağımız Garm Wars Son Druid Online izle filmi sitemizde online hd full film izleme kalitesi yanı sıra filmi tek parça halinde de seyredebilirsiniz. Garm Wars Son Druid filminde konusunu incelediğimizde; Artık dünya öyle bir yer haline gelmiştir ki; insanlar su için değil soludukları hava için savaşmaya başlar. Dünya üzerinde bulunan üç büyük kabile sürekli olarak birbirleriyle savaşmaktadır. Bu üç kabilenin bu amansız mücadelede sizleri bekleyen aksiyon dolu bir macera hazır olun. Garm Wars Son Druid izlerken göreceğiniz görsellerin orijinalliği gözlerinizi kamaştıracaktır.
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 263
 • 61
Abduction Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Abduction Türkçe Altyazılı 2019 filmleri, Aksiyon filmleri 
Türkçe Dublaj
Yetenekli yönetmen Ernie Barbarash yer aldığı aksiyon ve bilim kurgu karışımlarından beyaz perdeye aktarılan Abduction Türkçe Altyazılı izle filmi sitemizin 2019 filmleri kategorisinde tek part izlemenin yanında filmi online film izleme keyfi ile kesintisiz olarak seyredebilirsiniz. Abduction izleyicileri geçmişi ve geleceği bir anda anlamını yitirdiği bir evrende uyanıyor. Quinn, gözlerini açtığında daha önce hiç gelmediği bir parkta uyanır. Bu parkın ismi ona hiç tanıdık gelmez. Hafızasını yokladığında ise hiç bir şey bulamaz. Ne geçmişi ne de geleceği hakkında hiç bir şey hatırlamaz. bir süre sonra kızının bir hafta önce kaçırıldığını anımsar. Fakat bu 1 hafta önce değil tamı tamına 30 yıl öncedir. Yine de onu bulmak için yola düşer. Karısı kaçırılmış bir adamla dostluk kurarlar. Bu onların karşı olduğu düşmanları yenmesi için yeterli değildir. Quinn ve bu adam bu karanlık ve bilimin ilerisindeki güce karşı çok bir şansları yoktur. Abduction full izleyicilerini sitemize bekliyoruz.
 • 720p
 • IMDb 4.7
 • 285
 • 223
12
Bilim kurgu filmleri izlemek her zaman bireyleri farklı hayal dünyalarına teşvik etmektedir. Daha önceden bir film izlemediyseniz, Bilim kurgu filmleri Türkçe dublaj aşırı olarak önerilen kategorilerden birisi olmaktadır. Bilim kurgu filmleri gelişmiş görüntü teknolojisinin bizlere sunduğu güzel içeriklere sahip filimlerden birisidir. Özellikle film severlerin en çok izlediği bu kategoriye günden güne en güzel filmler düşmektedir. Bilim kurgu filmleri zamanımızı değil de her zaman gelecek zamanı anlatmaktadır. Bu neden ile filmde bulunan kahramanlar her zaman teknoloji dünyasının içinde olmaktadır. Genellikle bu film kategorisinde bulunan içerikler uzayda veya başka dünyalar da gerçekleşmektedir. Bu filmlerde olağan üstü kahramanlar, yerler ve diğer gezegenler bulunmaktadır.