Garm Wars Son Druid Online
Tüm Bilgiler
Garm Wars Son Druid Online Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aksiyon ve bilim kurgu türü film severler için yayına alacağımız Garm Wars Son Druid Online izle filmi sitemizde online hd full film izleme kalitesi yanı sıra filmi tek parça halinde de seyredebilirsiniz. Garm Wars Son Druid filminde konusunu incelediğimizde; Artık dünya öyle bir yer haline gelmiştir ki; insanlar su için değil soludukları hava için savaşmaya başlar. Dünya üzerinde bulunan üç büyük kabile sürekli olarak birbirleriyle savaşmaktadır. Bu üç kabilenin bu amansız mücadelede sizleri bekleyen aksiyon dolu bir macera hazır olun. Garm Wars Son Druid izlerken göreceğiniz görsellerin orijinalliği gözlerinizi kamaştıracaktır.
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 10
 • 9
Çılgın Bir Gece Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Çılgın Bir Gece Türkçe Dublaj Aile filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Her insanın hayatında çılgın geceler mutlaka olur. Çılgın Bir Gece Türkçe Dublaj izle filmi ise hayatındaki kariyer merkezini şekillendirme arifesinde olan bir kadının başından geçen farklı olaylar konu ediniyor. Özellikle de bu olayların akışı açısından da her geçen zaman daha da karmaşıklaşan öykü, sizlerin çok ama çok hoşuna gidecek. Uzun yıllardır arkadaş olan Ethan (Joseph Gordon-Levitt), Isaac (Seth Rogen) ve Chris (Anthony Mackie), 14 yıldır her yılbaşı gecesini birlikte geçirmeye alışmıştır. Ancak artık yaşlarının büyüdüğünü ve farklı sorumlulukları olduğunu fark etmeye başladıklarında, yılbaşı gecesini son kez birlikte geçirmeye karar verirler. Bu gecenin olabildiğince özel olması için de çılgın bir partiye katılmaya karar verirler.
 • 1080p
 • 69
 • 30
Müzik Kutusu 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Müzik Kutusu 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Altyazı
Orijinal adı The music box olarak 2019 sinemalarında yer alan Müzik Kutusu 2019 Türkçe Dublaj izle filmi gerilim türündeki yabancı sinema filmleri içinde yer almış ve filmin yönetmenliğinde John Real imzası bulunmaktadır. filmde Sopia, adındaki genç kızın hayatına eğiliyoruz. Ailesini kaybeden bu genç kız, yuvaya verilir. Buradaki günleri oldukça zor geçen bu genç kız gelen bir haberle çok sevinir. Teyzesi onu yanına almak ister. Teyzesinin yanına gelen genç kız birlikte evi daha büyük bir yere taşırlar. Taşındıkları bu yerde dolaşırken genç kız bir müzik kutusu bulur. Kutunun üzerinde çeşitli semboller vardır. Bu semboller ve müzik kutusu teyze ve yeğenine bir sürü kötü anı yaşatacaktır. The music box izleyicilerini keyifli seyirler diliyoruz.
 • 720P
 • IMDb 6.5
 • 80
 • 26
Yaratık Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Yaratık Türkçe Altyazılı Bilim kurgu Filmleri, Kore Filmleri 
Türkçe Dublaj
Korkusal sahnelerin daha öne çıktığı yabancı kore filmi olarak oldukça ürkütücü bir vizyon filmi olarak izleyeceğiniz Bilim Kurgu, Gerilim ve korku tür karışından meydana gelen Yaratık Türkçe Altyazılı izle filmi ana konu olarak Seul’u ikiye ayıran Han nehri korkunç bir faciaya gebedir. Amerikan ordusunun bir kaç sene önce gizlice boşalttığı kimyasal atıklar, nehirde korkunç bir yaratığın üremesine neden olmuştur. Nehir kenarında piknik yapmak için toplanmış şehir sakinleri suların arasından ansızın yükselen devasal bir yaratık görürler. Bir kaç saniye içinde ortalığı savaş alanına çeviren canavar tekrar sulara gömülmeden önce ardında yüzlerce ölü bırakır. Ancak yaratık ile ilgili korkunç gerçek ancak bir kaç gün sonra farkedilir. Hükümet yaratığın insanlara korkunç bir virüs bulaştırdığından şüphelenmektedir.
 • 720p
 • 49
 • 264
Kung Fu Keşiş Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Kung Fu Keşiş Türkçe Dublaj Aile filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Uzak doğu dövüş sanatı Kung Fu üzerinden şekil alan Kung Fu Keşiş Türkçe Dublaj izle filmi, gerçekten de her sahnesini daha da özel anlarla pekiştirmeyi başarmaktadır. Özellikle de film açısından her geçen zaman daha da net oluşumlar sizleri bekliyor olacak. Dikkat çekici felsefeye sahip film adına iyi seyirler dileriz.
 • HD
 • 59
 • 152
Get Hard Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Get Hard Türkçe Altyazılı Aile filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Altyazı
Hapishaneye düşmeden önce oranın jargonunu öğrenmeye çalışan bir adamın başından geçen olaylar komedi ile aksiyon evreleri eşliğinde anlatılıyor. Özellikle de Get Hard Türkçe Altyazılı izle oyunculuk açısından sağlam söylemlerle ırkçılığa laf uzatanları da yerin dibine sokuyor. Darnell Lewis, ailesinin refahı için daha güzel bir yerden ev almaya çalışan ama parası yetmeyen bir adamdır. Bu sırada dolandırıcılıktan tutuklanan milyoner James King, 10 yıllık cezasını çekmek üzere San Quentin Hapishanesi'ne gönderilecektir. Fakat demir parmaklıklar ardına girmeden Darnell Lewis'i işe alır, ondan öğreneceği birçok şey vardır. Lewis, King'i hapishane koşullarına hazırlayacaktır. Her sahnesini daha da seveceğiniz bu başarılı filme gerçekten de kahkaha ile eşlik edeceksiniz.
 • 720p
 • 64
 • 58
Sonsuzluk Teorisi Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Sonsuzluk Teorisi Türkçe Dublaj Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Çok fakir bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiş ve bu yüzden istediği gibi bir eğitim alamamış olan Srinivasa matematiğe karşı özel bir ilgi duymakta ve araştırmalar yapmaktadır. Sonunda bir gün yaptığı araştırmaları üniversiteye göndermeye kadar verir ve çok başarılı bulunur. Üniversiteden bir davet alan Srinivasa bambaşka bir dünyanın içine girmeye hazırlanmaktadır. Madras'da fakir bir ailenin çocuğu olarak doğup büyümüş, iyi bir eğitim almamış Srinivasa Ramanujan (Dev Patel), matematiğe büyük bir ilgi duymaktadır ve çalışmalarını İngiltere'ye, Cambridge Üniversitesi'ne gönderir. Bu çalışmalardan çok etkilenen G.H. Hardy (Jeremy Irons) genç dahiyi üniversiteye davet eder. Tüm hayatını geçirdiği ülkeyi ve sevdiği kadını geride bırakarak İngiltere'ye gelen Ramanujan, hem hiç alışık olmadığı akademik dünyaya alışmaya, hem de 1. Dünya Savaşı'nı tüm ağırlığıyla hisseden ülkede yabancı düşmanlığıyla mücadele etmeye çalışacaktır.
 • 720p
 • 38
 • 19
Hitler’e Suikast Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Hitler’e Suikast Türkçe Dublaj Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Sene içerisinde ülkemizdeki pek çok sinema festivalinde gösterim şansı yakalayan ve daha sonrasında da vizyon ile de buluşan Hitler'e Suikast Türkçe Dublaj izle, gerçekten de her sahnesini çok daha özel varsayımlar ve farklı işleyişlerle şekillendiriyor. Ki filmin isminden de anlaşılacağı üzere ortaya çıkardığı ana tema ile yönetmenlik becerilerinin de eş değer bir şekilde harmanlanmaya başlaması, ortaya bir hayli etkili bir betim düzeni çıkarmış. Her sahnesinin daha etkili ve belli başlı zamanlarda da dikkat çekici bir şekilde ilerlediği Hitler’e Suikast filmini sitemiz üzerinden kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz. Film bitiminden sonra yorumlarınızı bekliyoruz…
 • 720p
 • 39
 • 21
Ali ve Nino Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Ali ve Nino Türkçe Dublaj Bilim kurgu Filmleri, Romantik Film 
Türkçe Dublaj
Ali, Bakü’de yaşayan ailesi zengin ve güçlü bir Müslümandır. Ali ve Nino Türkçe Dublaj izle Nino ise Gürcistan’dan gelmiş bir Hristiyan’dır. Ailesinin Nino’yu kabul etmemesinin ardından Ali ve Nino aşkları uğruna kaçarlar. Savaşı Bolşevik İhtilali’nden ötürü kaybeden Rusya’da savaş o zamanlar Rus toprağı olan Bakü’ye kadar gelir.Ali ve nino tek part izle Ali Azerbaycan güçleri için savaşırken Nino’da yaralı askerler için hemşirelik yapar. 27 farklı dile çevrilmiş Kurban Said’in yazdığı klasikler arasında yer alan Ali ve Neno kitabını sinemaya uyarlayan ve Ali ve nino full hd izle yönetmenliği yapan isim Asif Kapadia’dır. Halit Ergenç’in de rol aldığı filmde başrolleri Adam Bakri, Maria Valverde, Mandy Patinkin, Connie Nielsen ve Homayoun paylaşıyor. 20. yüzyılın başında farklı kültürler için bir kaynaşma noktası olan Azerbaycan'ın petrol zengini kozmopolit başkenti Bakü'de yaşayan Ali Khan, savaşçı atalarının çöl aşkını taşıyan Müslüman bir genç. Nino Kipiani ise sofistike Avrupa kültürüne sahip Hristiyan Gürcü bir kızdır. Ali ve Nino birbirlerine çocukluktan beri aşıklardır ve Ali kültürel farklılıklarına rağmen Nino ile evlenmeye kararlıdır ama aşmaları gereken tek engel farklı dinlerden gelmeleri ve ailelerinin rızası değildir. 1. Dünya Savaşı patlak verir ve Bakü'deki petrol Rusya'nın gücü ele geçirmek için odağı haline gelir. Savaş ilerledikçe ve yönetim el değiştirince Ali ve Nino kendilerini Azerbaycan'ın bağımsızlık savaşı içerisinde bulurlar.
 • 720p
 • 61
 • 18
Dünyanın Durduğu Gün Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Dünyanın Durduğu Gün Türkçe Dublaj Aile filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
2008 Bilim kurgu türünde bir film olarak izlemekten büyük keyif alacağınız Dünyanın Durduğu Gün Türkçe Dublaj izle filmi uzaydan dünyaya gelen bir yaratığın dünyayı yok edilmesi ve kurtarılmasını konu edinmiştir. Washington D.C'de sıradan bir gün yaşanırken,içinde uzaylı Klaatu ve onun birçok güce sahip robotu Gort'u taşıyan bir UFO şehrin tam ortasına iniş yapar.UFO'nun içinde çıkan Klaatu ve Gort,yeryüzüne barış getirmek için görevlendirilmişlerdir.Ancak gezegenler arası bir barış için belki de yeryüzünü yok olması gerekmektedir.Klaatu,yeryüzü için hala umut olduğunu düşünürken,ordu tarafından yok edilir.Bu nedenle robotu Gort,daha sert ve agresif tedbirler almak zorunda kalır.Filmde Reeves Klaatu'yu canlandırırken,Jennifer Connelly ise onun yeryüzünde tanışacağı bilim insanlarından Helen Benson'ı oynuyor.
 • 720p
 • 66
 • 9
Cloverfield Paradoksu Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Cloverfield Paradoksu Türkçe Dublaj Bilim kurgu Filmleri, Yarış filmleri 
Türkçe Dublaj
Sinema perdesinin bilim kurgusal anlatıları açısından son zamanlarda gerçekten de farklı yaklaşımları içerisinde bulundurmaya başladığını söylemek mümkün. Özellikle de bu yaklaşımlar içerisinde Cloverfield Paradoksu Türkçe Dublaj izle filmi, yönetmen Julius Onah önderliğinde mükemmel bir yapı ile donanmaktadır. Üstelik filmin sahip olduğu geniş kapsamlı potansiyelin her geçen sahnesinde kendisini çok daha fazla ön olana doğru çıkarması da, kalite ile heyecanı da eş değer bir şekilde harmanlamaktadır. Hal böyle olunca da sizler açısından bu filmin en derinine doğru ulaşabilmek çok daha mümkün hale gelecek. Bu sebepten de sizler ilk sahnesinden itibaren mevcut maceranın en derinine doğru ileri seviyeli adımlarla kendinizi atmış olacaksınız. Tüm bunların yanı sıra mevcut filmin Hollywodd sinema sektörü ve popüler kültür açısından da önemli yapılara sahip olduğunu bilmenizi isteriz. Ki genel açıdan baktığımız vakit, mevcut yapıları üzerinden yazılmış olan senaryo aşamaları sizler açısından her daim kalite ile harmanlanacak anları beraberinde getirecek. Tek yapmanız gereken şey arkanıza yaslanarak bu başarılı filme adapte olmak, daha sonrasında da tadını doyasıya çıkaracak şekilde öyküselliğin içerisine geçiş yapmak olmalıdır. Bunları sağladığınız andan itibaren de zaten genel bir anlatının keyfine ulaşacak, filmin konusundaki güncel akıcılığıyla birlikte sahici bir bilim kurgu deneyimine ulaşacaksınız. Bu film gibi pek çok filmi istemiz üzerinden rahatlıkla, donma ya da kesinti problemine maruz kalmadan izleme imkanı bulabilirsiniz.
 • HD
 • 64
 • 47
Ölüm Alfabesi 2 Kötülüğün Başlangıcı Online
Tüm Bilgiler
Ölüm Alfabesi 2 Kötülüğün Başlangıcı Online Bilim kurgu Filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Korku sineması ögeleri açısından son zamanlarda en dikkat çeken hitlerden birini alan Ölüm Alfabesi, 2014’ün gişe yapan işlerinden biri olmuştu. Özellikle de gergin ilerletilen kurgusu ve farklı çıkarımları ile ön plana çıkan bu film, genel açıdan da her kesimin gönlünü kazanmış ve korku sineması fanatikleri tarafından devam filmi isteğine tutulmuştu. Hal böyle olunca da adım atan yapımcılar aradan geçen iki sene sonunda da Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı izle filmini seyircisi ile buluşturdu. Bu filmin esas meselesi ise en az ilk yapımda olduğu kadar net bir etki sunmak ve izleyicisi ile sıkı bir bağ kazanmaktır. Bunu sağlar sağlamaz zaten filmin derinine de akıcı bir şekilde dahil olacaksınız. Her sahnesinde ayrı bir farklılığı içinde bulunduran filmin konusunu ise şu şekilde anlatabiliriz. Sene 1965, Los Angeles’ta yaşayan bekar bir anne ve iki kızı kötü bir ruhu istemeden evlerine kabul eder. Bu noktadan itibaren de başlarına gelecek olan korkunç olaylar onlar için belki de hayatlarındaki en güçlü sınavı yaşatmış olacaktır. Kötü ruhun kızlarını eşir alması annenin ise ondan kurtulma aşamaları dahilinde de pek çok açıdan başarılı bir korku temasının içerisine dahil olacaksınız. Şunu da asla göz ardı etmemek gerekir ki, izlenilen bu yapım ile kendiniz için sağlam ve bir o kadar da net bir korku ağı oluşturmuş olacaksınız.
 • HD
 • 88
 • 91
Adam mısın Yerli Filmi sansürsüz
Tüm Bilgiler
Adam mısın Yerli Filmi sansürsüz Bilim kurgu Filmleri, Yerli Filmler 
Yerli Film
Farklı anlatıları içerisinde bulundurmakta olan komedi filmleri içerisinde dikkat çekici bir yapım olarak Adam mısın Yerli Filmi sansürsüz izle filmini göstermemiz mümkün. Özellikle de film genel yapısı dahilide de br hayli önemli işlevsellikleri de beraberinde taşımaktadır. Hem nitelikli hem de her kesimi hitap edecek komedi unsurları ile ilerlemekte olan film, sahici tonların her birini fazlasıyla sizler için harmanlayacak ve bu sayede de başarılı bir anlatının keyfini de doyasıya çıkarmanızı sağlamış olacaktır. Şunu da asla göz ardı etmemek gerekir ki, sinemasal anlatılar arasında son zamanlarda en fazla göz önüne çıkacak olan tür komediri. Bu türün içerisine de Adammısın izle filmini dahil edebilir, bu sayede de online film izlemenin her türlü başarılı evresini de yaşamış olacaksınız. Gerçekten de gündelik hayatın koşturmacasından az da olsa uzaklaşmak ve kendiniz için ideal bir seyir alanı oluşturmak istiyorsanız şayet, bu film sizler açısından aradığınız her türlü hususu sonuna kadar ve hem de aşırı kaliteli evreler eşliğinde sunmayı başarmaktadır. Bu evrelere dahil olmak ise gerçekten de çok basittir. Arkanıza yaslanarak bu filmi doyasıya izlemeli ve kendiniz için güzel bir komedi ağı oluşturmalısınız. Akıcı ve ileri seviyeli bir anlatı keyfi için bu film sizlere birbirinden önemli bir yapı ağı sunmaktadır. Bu sebepten dolayı da hepinize şimdiden güzel bir seyirlik alanı geçirmenizi dileriz.
 • 1080p
 • 166
 • 149
Lego DC Kozmik Çarpışma Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Lego DC Kozmik Çarpışma Türkçe Dublaj Animasyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Dünya içinde bulunduğumuz galaksinin adeta bir göz bebeği ve parlayan bir mücevheri gibi. Lego DC Kozmik Çarpışma Türkçe Dublaj izle Ve bu çok özel, parlayan mücevher robot Brainiac’ın gezegenler koleksiyonu için ağız sulandıran, önemli bir parçası! Robot Brainiac’ın bu özel tutkusu dünyadaki yaşamı sona erdirecek kadar fazla ve tehlikli bir boyut almış durumda. Dünyaya koleksiyonu için sahip olmak isteyen robot Brainiac’ı neredeyse durdurmak imkansız. Fakat Adalet Takımı henüz son sözü söylemedi! Robot Brainiac’ın sandığı gibi dünyayı ele geçirmek hiç de o kadar kolay değildir. Fakat bu tutkulu amacına oldukça fazla kafayı takan robot Brainiac da oldukça zekice bir plan yaparak Süpermen, Wonder Woman ve Green Lantern’i zamanın dışına düşürüp farklı bir zaman boyutunun içine göndermiştir. Dünyanın kurtulması Adalet Takımının bir arada olması ile mümkündür. Bu yüzden Adalet Takımını bir araya getirmek işi Batman ve Flash’e düşer. Elbette Robot Brainiac boş durmayıp dünyaya dronlarını gönderip her yeri ele geçirmeye başlamıştır bile. Batman ve Flash zamanla yarışırken ve Süperman, Wonder Woman ve Green Lantern’i kurtarmak için yola çıkmışken, Robot Brainiac’ın dronlarına karşı da Cyborg ve Supergirl mücadele vermektedir.2016 yılı, Amerikan yapımı olan animasyon türündeki Lego DC Kozmik Çarpışma izle filminin yönetmenliğini Rick Morales üstleniyor. Orijinal filmdeki seslendirme ekibi ise şu şekilde; Grey Griffin, Phil Morris, Yuri Lowenthel, Phil Lamarr, andy Milde.
 • 1080p
 • 72
 • 203
Demir Adam 2 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Demir Adam 2 Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Robert Downwy Junior’un deyim yerindeyse yeniden doğmasına vesile olan sağlam bir yapım haline dönüşen Demir Adam serisi, gerçekten de kaliteli bir duruş sergileyerek fantastik sinema kavramına mükemmel bir misyon yüklemiştir. Demir Adam 2 Türkçe Dublaj izle Bu misyonun diğer mimarlarından biri olarak da yönetmen John Favreu’yu da gösterebiliriz. Her sahnede daha da sağlam bir duruşu da beraberinde getirmekte olan film, heyecan yüklü planlamalarla sizlerin gönlünü hoş tutmaya devam etmektedir. Demir Adam 2 izle de ize Tony Stark yine aynı çapkınlığı ve serveti ile birlikte kaldığı yerden yoluna devam ediyor. Üstelik bu filmde Nick Fury’i de görme fırsatı elde edebilirsiniz. Aslına bakacak olursak Demir Adam, Marvel Avengers takımının da bir nevi kaptanı niteliğindedir. Hem olgun hem de aşırı başarılı bir duruş ile sağlam bir mücadele örneği niteleyen bu film sayesinde fantastik sinemaya olan saygınızı da iki katına çıkarabileceksiniz. Her ne kadar bu filmi serinin en zayıf noktalarından biri olarak lanse etseler de, bir sonraki macera için sunulan referans ve ileri düzey kurgusal çıkarımlar sayesinde mükemmele yakın anlara yeniden yaklaşmanın keyfini çıkarmış olacaksınız. Sizler bu filmi de sitemiz üzerinden kesintisiz olarak izleme imkanı bulacaksınız. Kusursuz ilerleyecek her sahnede de daha fazla heyecan duyacak ve Marvel Dünyası’na olan saygınızı da iki katına çıkarmış olacaksınız. İyi seyirler dileriz.
 • 1080p
 • 83
 • 121
Bilim kurgu filmleri izlemek her zaman bireyleri farklı hayal dünyalarına teşvik etmektedir. Daha önceden bir film izlemediyseniz, Bilim kurgu filmleri Türkçe dublaj aşırı olarak önerilen kategorilerden birisi olmaktadır. Bilim kurgu filmleri gelişmiş görüntü teknolojisinin bizlere sunduğu güzel içeriklere sahip filimlerden birisidir. Özellikle film severlerin en çok izlediği bu kategoriye günden güne en güzel filmler düşmektedir. Bilim kurgu filmleri zamanımızı değil de her zaman gelecek zamanı anlatmaktadır. Bu neden ile filmde bulunan kahramanlar her zaman teknoloji dünyasının içinde olmaktadır. Genellikle bu film kategorisinde bulunan içerikler uzayda veya başka dünyalar da gerçekleşmektedir. Bu filmlerde olağan üstü kahramanlar, yerler ve diğer gezegenler bulunmaktadır.