Dünü Kurtarmak 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Dünü Kurtarmak 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Aksiyon filmleri 
Türkçe Dublaj
Aksiyon, bilim kurgu ve macera türü film severler için önereceğimiz Dünü Kurtarmak 2019 Türkçe Dublaj izle filmi online hd film izleme ile kesintisiz olarak sitemizde yer alıyor. geçmişte yaşanan bir olayı engellemek için zamanda yolculuk yapmaya çalışan iki arkadaşın hikayesini konu ediyor. Ortaokuldan beri yakın arkadaş olan C.J ve Sebastian, boş buldukları her anı evde buluş yaparak geçirir. İki arkadaş, zamanda yolculuk yapmalarını sağlayacak bir cihaz üzerinde çalışmaktadır. Bu sırada C.J’nin ağabeyi Calvin, bir polis tarafından öldürülür. Ağabeyinin ölümü ile büyük bir yıkıma uğrayan genç kız, geçmişe dönüp yaşanan trajediyi önleyebilmek için henüz tamamlanmamış olan cihazlarını kullanmaya karar verir. Ürettikleri cihaz üzerindeki son çalışmalarını yapan iki dahi, artık geçmişe gitmek için hazırdır. Büyük bir heyecanla cihazı kullanan C.J ve Sebastian, sonunda amaçlarına ulaşır. Ancak onlar geçmişe dönmeyi başarsalar da C.J’in ağabeyini kurtarmak için geç kalırlar. Tekrar tekrar geçmişe gidip, doğru zamanı yakalamaya çalışan iki arkadaş, doğru zamanda doğru yerde olmayı başarıp Calvin’i kurtarabilecek midir?
 • 720P
 • IMDb 5.5
 • 254
 • 147
First Man 2018 Türkçe Altyazı
Tüm Bilgiler
First Man 2018 Türkçe Altyazı Aile filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Altyazı
Bilim kurgu türünde 2018 yılında vizyonda seyircileri ile buluşmuş olan First Man 2018 Türkçe Altyazı izle filmi türkçe altyazılı ve 1080p kalitede sizlerle buluşturuyoruz. First Man, Ay'a ilk ayak basan astronot Neil Armstrong'un NASA temelli aya gidiş görevini masaya yatırıyor ve astronotun ayak izlerini takip ediyor. Hepimizin gıpta ile baktığı ve bir efsane olarak gördüğü astronotların, NASA'nın kapalı kapıları ardında karşı karşıya kaldıkları sıkı eğitim ve üstünlük baskısı dünyanın geri kalanı tarafından ilk kez deneyimleniyor. Film, NASA ve Apollo 11 ekibinin 1960'larda SSCB'ye karşı uzay yarışını kazanmak için karşı karşıya kaldıkları muazzam baskıyı da seyircilerin gözleri önüne seriyor. İki Oscar adaylığı bulunan Ryan Gosling'in ünlü astronot Neil Armstrong'a hayat verdiği biyografik yapım, bir insan ruhu kılavuzu olarak öne çıkıyor.
 • 720P
 • 162
 • 39
The Farthest 2017 Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
The Farthest 2017 Türkçe Altyazılı Bilim kurgu Filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Korku sinemasından çarpıcı bir sinema filmi olarak izleyeceğiniz The Farthest 2017 Türkçe Altyazılı izle filmi farklı konusu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. The Farthest 2017 filminde yönetmen güneş sisteminin mükemmel uyumuna ve bu mekanizmanın nasıl çalıştığını anlatan büyük bir belgesel izleyeceğiz. Emer Reynolds, bu yapımla birlikte uzun yıllar kendisinden söz ettirmeyi başarmıştır. Bu yapım hem bir belge, hemde kaynak niteliği taşıması oldukça güzel bir şey. Tarihi kaynaklara da ışık tutan yapım eski kaynaklarında birleştirilip yeni teknoloji eşliğinde aydınlatılmıştır. Voyager adı verilen güneş sistemini inceliyoruz. The Farthest Türkçe dublaj full izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • 207
 • 164
Sorry to Bother You 2018 Online
Tüm Bilgiler
Sorry to Bother You 2018 Online Bilim kurgu Filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Fantastik sinema deneyiminize yeni soluk getirecek olan 2018 yapımı Sorry to Bother You 2018 Online izle filmini online film izleme olanağı ile sizlere sunuyoruz. Konu olara kele aldığımız bu filmde Green, adındaki adam tele pazarlama yapan bir satıcıdır. Bulduğu bir yöntem sayesinde oldukça başarılı olmuştur. Bu başarısından dolayı güzel paralar kazanmıştır. Fakat kendisini hayrete düşüren şeyse başka bir boyuta doğru yolculuğa çıkması olmuştur.
 • 720P
 • 162
 • 36
First Light 2018 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
First Light 2018 Türkçe Dublaj Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Gerilim ve bilim kurgu türündeki filmlere sırasıyla devam ediyoruz. Sıradaki First Light 2018 Türkçe Dublaj izle filmi online hd film izleme kalitesi ile sitemizde bulunmaktadır. Konu olarak bakılan bu filmde Sıradan bir hayatın izlerini taşıyan Alex, artık hayatına renkli bir şeyler istemektedir. Tam böyle bir dönemde bir kaza sonucu bir ışığa maruz kalır. Bu ışık Alex’e bir takım özel güçler verir. Bu özel güçler güzel yanları olduğu kadar da tehlikelidir. Bu tehlikeyi fark ettiğinde ise kime ve nereye gideceğini bilemez. En yakın arkadaşının yanına doğru gider. Fakat duymaması gereken herkes duymuştur. Onun peşine düşenler onu yakalayıp özel güçlerini kendi lehlerin kullanmayı düşünmektedirler. First Light izleyicilerini çok harika bir bilim kurgu filmine hazır olun.
 • 720P
 • 156
 • 21
UFO 2018 Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
UFO 2018 Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bilim kurgu türünde bir film olan 2018 bilim kurgu filmleri kategorisinde yer alan UFO 2018 Türkçe Altyazılı izle filmi tek part olarak burada. Ufo olaylarının patlak vermesiyle birlikte emniyet güçleri harekete geçer. Fakat kimse ufoları göremez. Bir üniversite öğrencisi ufoyu görür. Fakat FBI bu genç çocuğun peşine düşecektir. Aksiyon filmlerinin bilim kurgu türündeki yapım nette ilk sizlerle.
 • 720P
 • 463
 • 149
Prospect 2018 Online
Tüm Bilgiler
Prospect 2018 Online Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Gerilim be bilim kurgu konularının bir araya geldiği 2018 yapımları arasında yer alan Prospect 2018 Online izle filmi türkçe dublaj ve altyazılı seçeneği ile burada yer alıyor. Prospect İzleyicileri ini bekleyen bir uzay macerası var. Bir uzay araştırmacısı olan adam, bir gezegende değerli bir maden olduğunu keşfeder. Bu madeni dünyaya getirdiği andan itibaren dünyanın en zengin adamı olacaktır. Araştırmalarda ona yardımcı olacak olan kızı da çok heyecanlıdır. Bu cevheri arayan tek kişi onlar değildir. Babasının bu madeni bulmasına yardımcı olan kız babasının aç gözlü davranışlarıyla da uğraşması gerekecektir. Bu tehlikeli maceraya atılmadan önce her şeyi hazır etmeleri lazım. Madeni bulabilecekler mi? Yoksa orada başka arayanlarla birlikte uzayda kaybolacaklar mı?
 • 720P
 • 230
 • 297
2036 Kökeni Bilinmeyen Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
2036 Kökeni Bilinmeyen Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
bilim kurgu temalı 2018 vizyonda yer alan ve oldukça heyecanlı bir konuya sahip olmuş 2036 Kökeni Bilinmeyen Türkçe Altyazılı izle filmi tek part online film izleme seçeneği ile burada. 2036 Kökeni Bilinmeyen 2018 filminde Mars’a ilk insanlı uçuş için bir ekip görevlendirilir. Bu Ekip Mars’ın yüzeyindeki bir iten kuvvet yüzünden düzgün bir iniş yapamamış bir kaza geçirmişlerdir. Mackenzie Wilson, adındaki kadın bu kazayı araştırmak için yapay zeka bir robotla birlikte oraya gönderilir. Fakat çok değişik bir durum olur ve yapay zeka robot kontrolü ele geçirir ve marsın yüzeyine iniş yapar. Burada bulduğu bir küp sayesinde bir çok yere erişime sahip olur ve bu durum dünyada hiç iyi karşılanmayacaktır. 2036 Kökeni Bilinmeyen hd izleyicileri bir aksiyon filmine hazır olsun.
 • 720P
 • 312
 • 77
Uzaylı Savaşı Türkçe Dublaj 2019
Tüm Bilgiler
Uzaylı Savaşı Türkçe Dublaj 2019 2019 filmleri, Aksiyon filmleri 
Türkçe Dublaj
aksiyon ve bilim kurgu içerikli yabancı bir film olarak gelecek olan Uzaylı Savaşı Türkçe Dublaj 2019 izle filmi sizlerle. İçerik olarak ele alındığında filmde Alien Warfare 2019 filminde büyük bir tesiste bir takım araştırmalar yapılmaktadır. Fakat bu tesisten ilginç bir haber gelir. son günlerde orada çalışan bilim insanlarından bazıları esrarengiz biçimde ortadan kaybolmaktadır. Bu duruma bir çözüm bulmak içinse bir grup deniz komandosu gönderilir. Gönderilen ekip burada yaptıkları araştırmalar sonucu buldukları şeyler karşısında kendilerini koruması oldukça zor olacaktır. Uzaylı Savaşı Türkçe dublaj izlerken aksiyon dolu bir bilim kurgu yapıtının kalitesini hissedeceksiniz.
 • 720P
 • 249
 • 140
Arctic 2019 Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Arctic 2019 Türkçe Altyazılı 2019 filmleri, Aile filmleri 
Türkçe Dublaj
Yabancı dram konulu bir içerik ile vizyonda kısa bir süre içinde yer edinecek olan Arctic 2019 Türkçe Altyazılı izle filmi konu olarak bakıldığında filmi sitemizden hd kalitede izleyebilirsiniz. Arctic ana içeriği ise şu şekilde açıklanmmıştır. zorlu doğa koşullarında hayatta kalmaya çalışan bir adamın hikayesini anlatıyor. Genç bir adam olan Overgård’ın hayatı çıktığı uçak yolculuğundan sonra alt üst olur. Overgård’ın uçağı kutup bölgesinden geçtikleri sırada düşer. Uçaktan sağ çıkmayı başaran Overgård’ın ekiplerin gelip kendisini kurtarmasını beklemekten başka çaresi yoktur. Bu süreçte çetin hava koşullarından korunmak için kendisine sığınacak bir yer yapar. Kurtarılmasına az bir zaman kala yaşanan trajik bir kaza Overgård’ın kurtarılma şansını yok eder. Hiçliğin ortasında sert doğa koşulları ile başbaşa kalan Overgard’ın önünde iki seçenek vardı. Ya görece güvenli olan sığınağında kalıp amansız doğa felaketlerinden kendisini koruyacak ya da sonunu bilmediği ölümcül bir yolculuğa çıkacaktır. Joe Penna’nın ilk uzun metrajlı filmi olan Arctic’in başrolünü Mads Mikkelsen üstleniyor. Dram türündeki filmin senaryosunda yönetmen ile birlikte Ryan Morrison’ın imzası bulunuyor.
 • 720p
 • IMDb 5.0
 • 416
 • 166
A.I. Rising izle 2019 Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
A.I. Rising izle 2019 Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Fasntastik göreceli bir sinema yapıtı olarak izlemek isteyenler için yayına aldığımız A.I. Rising izle 2019 Türkçe Dublaj izle filmi harika bir sinema şöleni sunmaktadır. A.I. Rising 2019 yapımı uzayda geçen güzel bir aşk ve dram hikayesi. Uzaya keşif araçları gönderen en büyük şirket olan Ederlezi şirketinde iyi bir pilot vardır. Uzun zamandır bu şirkette çalışan ve sürekli olarak uçuşa giden bu pilot yetenekleri çok ileridedir. Şirket bu sefer keşif için farklı bir şey denemeye karar verir. Tasarladıkları android bir kadınla beraber uçacaktır pilot. Alpha Centauri gezegenine yapılacak olan bu uçuşta daha önce kimseyle uçmamış olan Militun, bu durumdan pek hoşnut olmaz. Fakat ilk defa yapılacak olan bu uygulama ona aslında iyi gelir. Birlikte geçirdikleri vakitte aralarında farklı bir şeyler olur. Pilot için üretilen bu makineye kendisi olmayı öğretmeye başlar. A.I. Rising Full HD izlemek için en doğru adres.
 • 720P
 • 291
 • 183
Chimera Strain Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Chimera Strain Türkçe Dublaj 2019 filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bilim kurgu sinemasından bir baş yapıt olarak tamamlanan 2019 bilim lurgu filmi olan Chimera Strain Türkçe Dublaj izle filmi sizlere sunacağımız bir bilim kurgu türünde sinema keyfi filmi olarak gelmektedir. Quint adındaki bilim adamı hep çılgınca yaptığı deneylerle tanınan zeki bir adamdır. Her şey güzelken karısını kaybeder. Bu durum onu iyice paranoyak bir adam haline getirir. Geride kalan çocuklarını korumak için bilimsel bir araştırma yapmaya başlar. Turritopsis adındaki bir deniz adasını inceler ve bu deniz anasının ölüme meydan okuduğunu tespit eder. Bunun kök hücrelerini inceleyip insanlara uydurmaya çalışır. Bunu başarması içinse çocuklarını dondurması gerekir. Bu yaptığı şeyle birlikte dünya üzerinde yankı bulur. Fakat yapacaklarının sonuçlarını hiç hesaba katmamıştır. Chimera Strain full izleyicilerini gerilimli bir evrene sevk ediyor.
 • 720P
 • 239
 • 383
Süpermenler Hükümdarlığı 2019 Animasyon
Tüm Bilgiler
Süpermenler Hükümdarlığı 2019 Animasyon 2019 filmleri, Aksiyon filmleri 
Türkçe Dublaj
Çizgi animasyon 2019 filmi marvel sinemasının yeni bir eseri olarak izleyeceğiniz Süpermenler Hükümdarlığı 2019 Animasyon izle filmi olduk seveceğiniz türden bir animasyon filmi olmuş durumda. Süpermenler Hükümdarlığında süpermanin ölümü üzerine ortalık fena halde karışmıştır. Artık bir çok dünya dışı canlı da dünyayı yok etmenin peşindedir. Durum böyle olunca Adalet Birliği savunucularının da harekete geçmesi gerekir. Çünkü bir çok süperman olduğunu iddia eden kişi türemiştir. Bunu engellemek oldukça güç ve yıkımla sonuçlanan bir gelecek anlamına geliyor.
 • 720P
 • IMDb 7.0
 • 235
 • 170
Incident at Montauk Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Incident at Montauk Türkçe Altyazılı 2019 filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
2019 vizyon sinema filmleri açısından bilim kurgu ve korku temalarının aynı anda işlendiği Incident at Montauk Türkçe Altyazılı izle filmi sizlere sunuyoruz. Incident at Montauk 2019 filminde bir UFo’ya tanık olan bir asker, bu durumu yetkililere iletmek ister. Fakat onun gördüğüne kimse inanmaz. Başka hükumetler ise bu bilgiyi kullanıp onlara ulaşmaya kararlıdır. Incident at Montauk filminde bu bilginin aslında gizli bir askeri üssün yerinin açık edilmek için ortaya atıldığı çok bellidir. Gizli yapılan her şey bir anda ortaya çıkacaktır.
 • 720p
 • 298
 • 137
Kara Göl Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Kara Göl Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
Bilim kurgu türünde 2018 yılında sinemalarda yer almış bir film Kara Göl Türkçe Altyazılı izle tek part online film izleme olanağı ile sizlere sunduk. Ana teması ele aldığımız film Kara göl uzun zamandır bahsedilen bir bölge vardır. Fakat hiç bir kaynakta bu bölgenin yeri bilinmemektedir. Bu bölgenin bu denli gizli olması araştırılmamış bir yer olmasından kaynaklanıyor. Kaşifler bu bölge için bir kaç alternatif yol bulurlar. Bu alternatiflerden biri onları istedikleri yere ulaştırır. Kara Gölde bulunan Avcı onlarla karşılaştığında sanıldığı kadar şanslı olmadıklarını da anlamış olacaklar. Gerilimli bir olayı anlatan yapımda Avcı karakterini oldukça esrarengiz biçimde yansıtan film, karakterin geçmişine ve bu ıssız yerde ne aradığına da değinmektedir.
 • 720p
 • 222
 • 109
Bilim kurgu filmleri izlemek her zaman bireyleri farklı hayal dünyalarına teşvik etmektedir. Daha önceden bir film izlemediyseniz, Bilim kurgu filmleri Türkçe dublaj aşırı olarak önerilen kategorilerden birisi olmaktadır. Bilim kurgu filmleri gelişmiş görüntü teknolojisinin bizlere sunduğu güzel içeriklere sahip filimlerden birisidir. Özellikle film severlerin en çok izlediği bu kategoriye günden güne en güzel filmler düşmektedir. Bilim kurgu filmleri zamanımızı değil de her zaman gelecek zamanı anlatmaktadır. Bu neden ile filmde bulunan kahramanlar her zaman teknoloji dünyasının içinde olmaktadır. Genellikle bu film kategorisinde bulunan içerikler uzayda veya başka dünyalar da gerçekleşmektedir. Bu filmlerde olağan üstü kahramanlar, yerler ve diğer gezegenler bulunmaktadır.