Anthropoid Türkçe Altyazılı
720p

Anthropoid Türkçe Altyazılı

General olan Reinhard Hydrich'e suikast düzenlenecektir. Operasyonun adı Anthropoid olarak belirlenmiştir. Anthropoid Türkçe Altyazılı izle Gerçekte olan olayları konu almaktadır. Gerçekten alıntılar yapılarak kurgulanan bu filmde Hitler'in en önemli 3. adamı Heydrich, bir proje üzerinde çalışmaktadır. Nihai Çözüm isimli bu projede dünya tarihinin en utanç verici planları yapılmaktadır. Bunun sonucunda Çekoslovakya kolluk kuvvetlerinin hedefi olmuştur. 1941'in sonlarında Çekoslovakya, Nazi Almanyası kontrolündedir. Alman güçlerinin başında yer alan Reinhard Heydrich aynı zamanda Yahudileri Avrupa'dan tamamen temizleme planının (Nihai Çözüm) arkasındaki isimdir. Sürgündeki Çekoslovak Hükumeti ve İngiliz gizli servisinin desteğiyle Jozef Gabčík (Cillian Murphy) ve Jan Kubiš (Jamie Dornan) adında iki ajan Çekoslovakya'ya gönderilir. Anthropoid Operasyonu'nun amacı, Heydrich'i öldürmektir, ancak bu güçlü adamın canını almak kolay olmayacaktır.

 117İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Seyit Ahmet Kirgiz 9 Nisan 2019 04:53:22

    Çankırı merkezden ben Seyit Ahmet Kirgiz. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran edici, linkedinde paylaştım 09-04-2019 02:53:22