Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası Animasyon Online
1080p

Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası Animasyon Online

Sevimli sincaplar yine iş başında. Alvin ve Sincaplar 4 Yol Macerası Animasyon Online izle filmi sayesinde de sizler sağlam bir macera akışının en derinine doğru kendinizi bırakmaya devam etmiş olacaksınız. Bu da iki katı daha net bir oluşumla eğlenceye doyacağınız anlamına gelecek. Bu harika animasyon ile baş başasınız. Sevimli kahramanlar Alvin, Simon ve Theodore, Dave'in bir süredir birlikte olduğu Samantha ile evlenme kararı aldığını öğrenince alarm durumuna geçerler. Her ne kadar Samantha iyi bir insan olsa da oğlu Miles üç kafadara son derece kötü davranmıştır ve aynı evde yaşamaları halinde yuvalarının cehenneme döneceğini farketmek zor değildir. Bu yüzden Alvin ve arkadaşları, evlenme teklifi gerçekleşmeden önce Dave'i durdurmak zorundadır. Teklifin gerçekleşeceği Miami'ye kadar onları zorlu bir yolculuk beklemektedir.

 101İZLENME

 0BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Sorun Bildir
Facebook Yorum Alanı
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      Coşkun Furuncuoglu 21 Mayıs 2019 15:45:29

    Tekirdağ merkezden ben Coşkun Furuncuoglu. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım 21-05-2019 13:45:29