Aksiyon filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Aksiyon filmleri
Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı online
Tüm Bilgiler
Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı online Aksiyon filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Deniz aşırı en heyecanlı ve en nitelikli maceralarından biri olarak nitelendirilen Karayip Korsanları efsanesi, gerçekten de her bölümünde seyircisine farklı tatlar sunabilmektedir. Özellikle de bu farkındalık dahilinde de geçmiş zamanlardan günümüze kadar akıcı bir istikrar eşliğinde ilerlemekte olan bu serinin yeni halkası Karayip Korsanları 5 sinema çekimi İzle, Kaptan Jack Sparrow ve ucu bucağı gözükmeyen denizleri sizler için bir kere daha getiriyor. Üstelik bu sefer ki macera içerisinde eski moda geri dönüş yapabilme ihtimali de pek çok kesimi bir hayli memnun edebilecek. Öyle ki film ilk hikayesi ile zirve noktasına ulaşmış, daha sonrasında da sağlam bir üçleme ile yoluna devam etmiştir. Gore Vebriski nin oluşturudğu bu üçleme akabinde de olabildiğince özel bir anlatının keyif noktalarına doğru ulaşma imkanı da yakalamış olduk. Filmin dördüncü halkası ise maalesef diğerlerine oranla çok daha sönül ilerlemekteydi. Laikin yepyeni bir yeni filmle karşımıza çıkacak olan Sparrow ve macerasında ise ünlü yıldıza eski dostlarında eşlik edecek olması işi daha da heyecan dolu bir yapıya kavuşturuyor. Üstelik kadroya Javier Bardem’in dahil olması ve Orlando Bloom’un eski rolü Will Turner’a geri dönüş yapması, mevcut hikayedeki ileri düzey etkileri de kusursuz kılmaktadır. Bu sebepten dolayı da sizler için bu filmi izlemeniz ve Karayip Korsanları macerasına geri dönmenizi tavsiye ederiz.
 • 2017 - ABD
 • 1080p
 • IMDb 8.4
 • 158
 • 8
Dragon Ball Super Broly
Tüm Bilgiler
Dragon Ball Super Broly Aksiyon filmleri, Animasyon filmleri 
Türkçe Dublaj
Çizgi animasyon filmleri içinde 2018 yılı vizyon filmi olarak seyirci ile buluşmuş olan Dragon Ball Super Broly izle filmini siz değerli küçükler için online film izmeke kalitesi ile sunuyoruz. Dragon Ball Super Broly İzleyicilerini aksiyon dolu bir animasyon filmi bekliyor. Goku ve arkadaşı Vegeta oldukça iyi birer savaşçıdırlar. Karşılarına çıkan bütün güçlü rakiplerini akıllıca yapılan hamleler sayesinde atlatmayı başarmışlardır. İkilinin yakaladıkları uyum ve birliktelik düşmanlarına karşı korku da salmaktadır. Fakat karşılarına büyük bir savaşçı çıkmıştır. Bu savaşçı diğerleri gibi savaşmaz . Eşsiz bir yeteceğe sahiptir. Bu yeteneğe karşı eski klasik yöntemler işe yaramaz ve ikisi de yenilgiyi tatmıştır.
 • 720P
 • IMDb 8.4
 • 201
 • 112
Paan Singh Tomar Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Paan Singh Tomar Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Türkçe dublajlı hint filmleri serisine kaldığımız yerden devam ediyoruz. Sıradaki hint filmimiz Paan Singh Tomar Türkçe Dublaj izle filmi tek parça online film izleme keyfi ile sizlerin ekranlarında hd olarak yer alacaktır. Hindistan’ın ordu içerisindeki spor alanında başarılı olan askerlerden sadece birisini ele almış olan bir hint filmdir. Sadece karnını daha iyi doyurmak ve ülkesinin başarısı için ter döken bir asker olan Paan Singh (Irrfan Khan) köyünde akrabaları ile çıkar çatısmasına girmektedir. Askeriyeden yardım istemiş olmasın karşın hiçbir yardım göremeyen Paan Singh ailesine zarar gelmesiyle beraber kurulu bir düzene baş kaldırıp bir çete kuracak ve olaylar giderek gelişecektir. Sitemizden 720p seçeneği ile Paan Singh Tomar HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Paan Singh Tomar film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720p
 • IMDb 8.3
 • 349
 • 66
Thor 3 Ragnarok Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Thor 3 Ragnarok Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
Gelmiş geçmiş en iyi çizgi roman uyarlamalarından biri Thor oldu. Yarı tanrı yarı insan Thor’un tanrılarla ve kötü insanlarla olan mücadelesi iyi bir şekilde beyaz perdeye yansıtan yapımcılar merakla bekleyenler için 2017 yılında üçüncü filmi sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyorlar. Oyuncularında büyük değişiklik olmayan filmde yine Thor karakterini Chris Hemsworth canlandırıyor Chris’e 3. Filmde yine Tom Hiddleston, Cate Blanchett eşlik ediyor. Yapımcısı her zaman ki gibi bu tür filmlerin tartışmasız tek markası Walt Disney. Filmin konusu genel olarak şöyle açıklandı. Norse kıyametini yaşatacak olan filmde Başkahraman Thor Asgard yüzünden kendini bir tanrılar savaşının içinde bulacak ve her şeyi düzeltmek için savaşacak. Yönetmen koltuğunda Taiki Waititi’nin oturduğu film diğer iki filmden çok daha fazlasını veren bir yapıt olma yolunda. Bu sene en çok izlenen filmler arasında düşünülen Thor 3 online İzle dedirtecek kadar iddialı. Herkesin büyük beklentiler içinde merakla beklediği Thor 3 filminin beyaz perdeye çıkma tarihi olarak 3 Kasım 2017 olarak açıklandı.
 • 2017 - ABD
 • 1080p
 • IMDb 8.3
 • 160
 • 23
Soysuzlar Çetesi türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Soysuzlar Çetesi türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Macera filmleri 
Türkçe Dublaj
Uzun zamandır piyasada yer almayan savaş kategorisindeki yabancı film olan Soysuzlar Çetesi türkçe Dublaj izle filmini sizlere tek parça online hd full film izleme kalitesi ile sunuyoruz. Soysuzlar Çetesi filminde Shosanna Dreyfus, ailesinin Albay Hans Landa tarafından katledilmesine şahit oluyor. intikam almak için kusursuz bir plan yapan Shosanna bir genç kızın neler yapabileceğini gösteriyor. Baş rolünde Brad Pitt’in devasa oyunculuğu da bu filmin içine girince ortaya muhteşem bir iş çıkıyor.Filmi sitemizden 720p görüntü kalitesinde türkçe dublaj seçeneğiyle hd olarak izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • IMDb 8.3
 • 280
 • 174
Hızlı ve Öfkeli 8 online
Tüm Bilgiler
Hızlı ve Öfkeli 8 online Aksiyon filmleri, Korku filmleri 
Türkçe Dublaj
Hızlı ve öfkeli 8 türkçe izle filminin yönetmen koltuğunda F. Gary Gray'i görüyoruz. Uzun soluklu seri film olan Hızlı ve Öfkeli filmin dışında sevenlerinde açısında trajik bir yere de sahip. Sevilen oyuncu Paul Walker'ın aşırı hız sebebiyle hayatını yitirmesi sinema dünyasını derinden sarsmıştı. Özel bir yerde olan Hızlı ve Öfkeli serisi sinemanın en güçlü aksiyon filmleri arasında yer almaktadır. Her şey Los Angeles sokaklarında geceleri dehşet veren hızla araba yarışı yapan bir hız çetesinin lideri Dominic Toretto'nun polis tarafından fark edilmesiyle başlar. Toretto sadece bir hız tutkunu değil aynı zaman hırsız ve kaçakçıdır. Uzun süre yakalanamayan Toretto'yu yakalamanın en iyi yolu hız çetesinin içine bir ajan sızdırmaktır. Dedektif Brain O'cconer çeteye sızar fakat işler hiç de planlanıldığı gibi gitmez. Brain çete lideri Toretto'nun güzeller güzeli kız kardeşine aşık olur. Tüm zamanların en iyi aksiyon filmleri arasında gösterilen Hızlı ve Öfkeli serisi kendi içinde barındırdığı hüznüyle beraber her zaman sinema severler için ayrı bir yere sahip. Hızlı ve Öfkeli 8, Paul Walker'ın Hızlı ve Öfkeli: Tokyo Yarışı filminden sonra yer almadığı ikinci film. Amerikan yapımı aksiyon filmi Hızlı ve Öfkelnin film serisinin sekizinci filminin kadrosu işe şu andaşöyle; Vin Diesel, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris Bridges, Eva Mendes, Lucas Black, Kurt Russell, Charlize Theron ve Jason Statham. Herkese iyi seyirler dileriz.
 • 2017 - ABD
 • 1080p
 • IMDb 8.3
 • 169
 • 35
Mersal Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Mersal Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Aksiyon hint filmleri içinde bir yenisini daha ekleyeceğimiz Mersal Türkçe Altyazılı izle filmi siz değerli film severlerin ekranlarına mobil fim izleme kalitesi ile full hd film izle olarak getiriyoruz. Konusunu açıklayacağımız Mersal filminde olaylar Hindistan’da var olan ve sürekli olarak sağlık alanında yapılan yolsuzluklara birilerinin dur demesi gerekmektedir. Bunun için bir doktor ve büyücü bir araya gelerek kendi yöntemleriyle bu olayı çözmek için uğraşacaklardır. Fakat karşılarında çok zengin ve güçlü insanlar bulunmaktadır.
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 87
 • 13
Ölümlü Dünya Sansürsüz
Tüm Bilgiler
Ölümlü Dünya Sansürsüz Aksiyon filmleri, Yerli Filmler 
Türkçe Dublaj
Yerli Komedi ve aksiyon türü bir film olarak 2017 gösteriminden sonra sizlere Ölümlü Dünya Sansürsüz izle filmi hd kalite farkı ile kesintisiz olarak sunuyoruz. Ölümlü dünyada film konusu itibari ile insanlar bilmekte fakat bazıları da zamansız gitmektedir. Haydarpaşa’da yıllar süren bir geçmişi olan Anadolu Tat lokantasını aynı aile işletmektedir. Mermer ailesi burada esnaf olarak herkes tarafından sevilmektedir. 8 kişiden oluşan bu mülayim aile oldukça geniş bir ailedir. Fakat işin aslı farklıdır. Bu aile büyük bir teşkilat için seri katil olarak çalışmaktadırlar. Son yaptıkları işten dolayı bir sıkıntı yaşamışlardır ve teşkilat artık ailenin peşine düşmüştür. Aile yıllardır yaşadığı bu yeri terk edip canlarını kurtarmanın derdine düşmüşlerdir. Ölümlü Dünya full izle
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 581
 • 256
Goodachari Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Goodachari Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
Hint sinemasının belki de en çok beğenilen romantik türü filmlerinden birine aday olan Goodachari Türkçe Dublaj izle filmi aksiyonu bol hilnt filmleri arasında full hd film izleme kalitesi ile sunuyoruz. Babası gibi büyük bir asker olmak isteyen Gopi, çok çalışmaktadır. Gopi, babası gibi içerideki düşmanlara karşı savaşmak için yemin etmiştir. Yıllardır aldığı eğitimi içerideki teröristlere karşı kullanacaktır. Goodachari 2018 Hint filminde aksiyon ve gerilim sizlerle.
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 135
 • 35
Bir Zamanlar Deadpool Online
Tüm Bilgiler
Bir Zamanlar Deadpool Online Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
2018 bilim kurgu ve fantastik film türü olarak izleyeceğiniz Bir Zamanlar Deadpool Online izle filmi deadpool serilerinden farklı bir olarak ele alınmıştır. Filmin içeriği ise Marvel evreni bir çok ünlü karakterle meşhurdur. Bunlardan en komik ve en uçuk olan şüphesiz Deadpool’dur. Bu karakter diğerlerinin aksine ciddiyete hiç inanmayan hep bir espiri peşinde olan bir karakter. hiç terbiyesi olmayan ve sürekli olarak etrafa küfürler saçan bu tipleme oldukça çok sevildi. Seyircilerin içinden biriymiş gibi davranan bu karakter sürekli yönetmene oyunculara ve kameramanlara da sataşmaktadır. Filmde olduğunun farkına varan tek kahraman olarak da bilinir. Deadpool 2 filminde görmediğimiz ve eğlenceli olan bir çok sahnenin bulunduğu yapımda eğlence garanti. Bir Zamanlar Deadpool izlerken bu karakterin aslında gerçek yanlarını da görmüş olacaksınız. Once Upon A Deadpool 2018 filmini Türkçe dublaj izleyebilirsiniz.
 • 720P
 • IMDb 8.0
 • 242
 • 368
Justice League: Adalet Birliği Türkçe altyazılı
Tüm Bilgiler
Justice League: Adalet Birliği Türkçe altyazılı Aksiyon filmleri, Bilim kurgu Filmleri 
Türkçe Dublaj
DC süper kahraman külliyatını gerçekten de özel kılan etkili bir film ile baş başasınız. Justice League: Adalet Birliği Türkçe altyazılı izle filmi sayesinde de sizler eğlenceli bir fantastik akışa dahi olmanın keyfini doyasıya çıkaracaksınız. Üstelik tüm kahramanları bir arada görecek olmak sizler açısından etkili deneyimler oluşturacak. İnsanlığa dair inancını yeniden tazeleyen Bruce Wayne (Ben Affleck), yeni dostu Diana (Gal Gadot) ile dünyayı tehdit eden çok daha büyük bir güce karşı koyabilmek için çabuk bir şekilde özel yetenekli kişileri bir araya getirmek için harekete geçmiştir. Temasa geçtikleri kişiler arasında Barry Allen/The Flash, Arthur Curry/Aquaman ve Victor Stone/Cyborg da bulunmaktadır.
 • 2017 - ABD
 • 720p
 • IMDb 7.9
 • 309
 • 29
Parmanu The Story of Pokhran Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Parmanu The Story of Pokhran Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Dublaj
2018 Hint filmleri arasında bir yenisini daha katacağımız muhteşen film Parmanu The Story of Pokhran Türkçe Altyazılı izle filmi sizlerin beğenisine online full hd film izleme kalitesi ile .eşitli partlar şeklinde yayınlıyoruz. Konu itibari ile incelenen filmde Hindistan’ın süper nükleer güç olmasının arkasındaki gerçekleri anlatan 2018 yapımı bir yapıt. Nükleer santral denemeleri ve başarısızlıkların anlatıldığı tarihi bir yapım. Gerçek bir öyküden uyarlanan yapımda, ismi geçmeyen fakat ülkeye faydası olmuş insanlarında anlatıldığı bir kaynak niteliği de taşımaktadır.
 • 720p
 • IMDb 7.9
 • 136
 • 19
Kong: Kafatası Adası online
Tüm Bilgiler
Kong: Kafatası Adası online Aksiyon filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
1970'li yıllarda bir grup uzman, Amerikan hükümetinin desteklediği bir keşif gezisi için Pasifik'te insan eli değmemiş bir adaya çıkmıştır. Ekibin lideri İngiliz James Conrad'dır (Tom Hiddleston). Onun yanında savaş fotoğrafçısı Weaver (Brie Larson), sözleşmeli asker Packard (Samuel L. Jackson) ve hükumet yetkilisi Randa (John Goodman) da vardır. Bu cennet gibi adada devasa bir yaratığın bölgesine girdiklerini ise çok geç farkedeceklerdir. Üstelik adada Kong'dan çok daha ölümcül yaratıklarla karşılacaklardır.
 • 2017 - ABD
 • 1080p
 • IMDb 7.5
 • 146
 • 20
Wonder Woman Türkçe Dublaj
Tüm Bilgiler
Wonder Woman Türkçe Dublaj Aksiyon filmleri, Fantastik Filmler 
Türkçe Dublaj
yalnızca amazon kadınlarının hayat sürdüğü Themyscira adasında büyüyen ve bu adanın dışarısına hiç çıkmayan ve hiç erkek görmeyen Diana ismindeki bir kadın savaş yeteneklerine sahip yarı tanrı olarak bilinen bir kadındır. Bir gün adaya Amerikan savaş uçağı düşecektir. Uçağı kontrol eden pilot Steve Trevor, savaşçı kadın tarafından kurtarılır. Bundan sonra dünyanın büyük bir savaş içerisinde olduğunu anlatan pilot ondan yardım ister. Bunun üzerine Diana, adasını terk ederek uygar dünyaya doğru fantastik bir yolculuğun içerisine sürüklenir. Sadece savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot) müthiş savaş yeteneklerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın pilotu Steve Trevor (Chris Pine), Diana tarafından kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan pilotun sözleriyle Diana, adasını terkederek uygar dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için bütün hünerlerini ortaya sermeye başlar.
 • 2017 - ABD
 • 720p
 • IMDb 7.4
 • 219
 • 13
Ghajini Türkçe Altyazılı
Tüm Bilgiler
Ghajini Türkçe Altyazılı Aksiyon filmleri, Hint Filmleri 
Türkçe Altyazı
Hin filmlerinin en çok sevilen aktörü Aamir Khan başrolde yer aldığı hint filmi Ghajini Türkçe Altyazılı izle film izleme kalitesi ile tek parça olarak izletme seçeneği sunuyoruz. Sanjay Singhania (Aamir Khan) Hindistan’daki en büyük iş adamlarından birisidir. Bir iş gezisi dönüşü sonrasında evinde nişanlısı öldürülür ve kendisi de ağır yaralı olarak bu durumdan kurtulmuştur. Ancak başına demir sopa ile darbeler almış olan Sanjay kısa süreli hafıza kaybına uğramış ve Sanjay nişanlısını öldüren Ghajini’nin peşine düşecektir. Sitemizden 720p seçeneği ile Ghajini Full HD izleyebilirsiniz. Sitemizdeki Ghajini film izleyicilerine iyi seyirler dileriz.
 • 720P
 • IMDb 7.3
 • 265
 • 67
Film severlerin en çok tercih ettiği aksiyon filmleri, sürekli olarak yeni filmler ile karşımıza çıkmaktadır. Özellikle geçmişten bu yana en çok tercih edilen kategorilerden biriside olmuştur. Her film severin mutlaka aklına kazınmış bir aksiyon filmi vardır. Sahneleri güzel çekilmiş bu filmler izlemeye ve yorumlamaya değer filmlerdir. Aksiyon filmleri izle en çok arama yapılan kategorilerden birisidir. Özellikle aksiyon filmleri türkçe dublaj araması da bir hayli yüksektir. İnternet üzerinden bu filmlerin aksiyon filmleri hd olarak izlenmesi mümkündür. Sitemiz bu kategoride en geniş içerikleri sunan yerlerden birisidir. Aksiyon filmleri full izle kategorisinde en çok içeriğe sahip olan sitemiz, bireyler tarafından tercih edilmektedir.